Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady

Szpej turystyczny - Produkty i Porady Wszystko co potrzebne do dużej i małej turystyki

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11.04.2011, 20:45   #31
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Coś w końcu wybrał Kupić muszę - stąd pytanie. Aha i dla potomnych dawajcie linki nie z alledrogo - bo teraz to kompletnie nie wiadomo o czym mowa było wcześniej :/
A wybrałem coś takiego i jestem bardzo zadowolony. Wodoszczelność super, łatwość rozkładania wręcz znakomita dwa wejścia to jest to co naprawdę się przydaje, przedsionki wystarczające a w środku tyle miejsca że można się ganiać
Tak mniej więcej to wygląda: http://allegro.pl/nowy-namiot-cavery...556129024.html

Nie widze nigdzie indziej niż na allegro
Pozdro
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.04.2011, 21:05   #32
Południowiec
DZIDA!!!
 
Południowiec's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: w sumie to już Wrocław
Posty: 229
Motocykl: Tasmania Twin
Południowiec jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 23 godz 15 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mat Zobacz post
Popatrz na to: http://www.decathlon.com.pl/PL/namiot-biwakowy-t2-ultralight-16080129/##
W sklepie na Krakowskiej można zobaczyć na żywca.
Moim zdaniem dobry namiot za dobrą cenę. Będę kupować tą wersję, albo rozmiar większą.
Mam taki. Jak dla kogoś nie za wysokiego i jeżdżącego samemu to jest w porządku. Ja mam ~190 to śpię w nim ułożony po skosie. W środku sporo rzeczy mi wchodziło, przedsionek bez szału ale jest i też trochę mieści. Niewiele miejsca zajmuje, nie trzeba wiele czasu ani gimnastyki na złożenie/rozłożenie go. Jak dla mnie mógłby być dłuższy ale i tak jest fajny.

SZEROKOŚCI
Południowiec jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przyzna się kto z Was jeszcze... Elwood Kwestie różne, ale podróżne. 59 21.11.2012 21:43
SAG`i raz jeszcze zombi Rama, zawieszenia, napęd 12 23.08.2010 13:27


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.