Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady > GPS > Zastosowanie praktyczne

Zastosowanie praktyczne Pytania i porady

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21.08.2018, 18:30   #1
Navaja

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 923
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Navaja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 10 godz 16 min 26 s
Domyślnie Garmin Montana skrót "jedź do domu"

Cześć,
pytanie do bardziej obeznanych w temacie. Pacjent Garmin Montana 600 - chodzi o skrót na pulpicie: "jedź do domu". Kiedyś działał czyli kiedy byłem gdzieś poza chatą po wciśnięciu nawi rysowała trasę do domu a teraz po wciśnięciu nie dzieje się nic. Pamiętam, że trzeba było ustawić jakiś punkt 001 ale za Chiny Ludowe nie wiem jak teraz to zrobić.

Próbowałem tak: siedząc przed chatą zapisałem punkt, w którym przebywam, następnie wszedłem w skróty, wybrałem skrót "jedź do domu" - edycja - przypisałem mu ten punkt, który zapisałem czyli moją pozycję z przed domu i pojechałem w pizdu. Wciskam skrót jedź do domu i dupa blada.

Wie ktoś ja to ogarnąć?

Z góry dzięki.
Navaja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.08.2018, 18:50   #2
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,783
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 5 godz 2 min 42 s
Domyślnie Garmin Montana skrót "jedź do domu"

Przez analogię do zumo , myślę że musisz zdefiniować w ustawieniach pozycję domową. Powinna być taka opcja w menu. Poczekaj chwilę, pójdę na górę i zobaczę.
W zumo jest okienko dokąd , jak tam wejdziesz to w lewym górnym rogu jest rozwijane menu, takie trzy kreseczki i tam jest odpowiedź

__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ostatnio edytowane przez consigliero : 21.08.2018 o 19:02
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.08.2018, 11:06   #3
Navaja

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 923
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Navaja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 10 godz 16 min 26 s
Domyślnie

Marek,
dziękuję za pomoc ale Montana ma chyba inny soft. Idąc Twoimi wskazówkami uzyskuje tylko opcje: "szukaj blisko" oraz "zmień kolejność elementów".
Wiem, że w zumo oraz w nüvi jest możliwość ustalania pozycji domowej tak, jak podajesz natomiast w Montanie przeryłem całe menu i nic takiego nie znalazłem.

Zrobiłem jeszcze raz dokładnie tak, jak opisałem w drugim akapicie mojego pierwszego posta i działa.
Tak więc temat do zamknięcia.
Navaja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
" jedź tak, jakby każdy chciał Ciebie zabić " - bezpieczeństwo na drodze kamilltee Inne tematy 87 24.07.2014 21:11
"Oranżada"dla przyszłego "zdrajcy". MOTOMYSZA Wszystko dla Afrykańczyka 7 29.10.2012 20:21
Knajpa "Dwa koła" czy "Route 66" ? arturro007 Inne tematy 11 14.08.2011 13:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.