Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka

Wszystko dla Afrykańczyka Ciuchy, buty, kaski, gogle, rękawiczki, kondomy, pokrowce, ochraniacze, zbroje i inne gadżety które chcesz opisać lub polecić

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 06.02.2010, 19:39   #1
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie Płyty instruktażowe

Jako że w kwestii jazdy motocyklem jestem żółtodziobem, jazdy w lekkim terenie analfabetą a jazdy w ciężkim terenie nigdy nawet nie powąchałem, czeka mnie dośc długi trening i spora ilośc wylanego potu i wypalonego paliwa aby jeździc bezpiecznie i świadomie. Jako że mieszkam w miejscowości, w której okolicy nikt nie prowadzi kursów jazdy enduro będe musiał być samoukiem. Na dodatek nim nastaną warunki pogodowe pozwalające na rozpoczęcie kursu na prawko, pozostaje mi tylko możliwośc jeżdżenia po okolicznych lasach i poligonach. Dowiedziałem sie że są dostępne filmy instruktażowe dla początkujących i tych co troche już jeżdżą. Wiem że są do kupienia w USA. No i marzy mi sie taki film. Bo po co uczyc sie z błędami, skoro na podstawie czyjejs wiedzy moge od razu, powoli uczyć sie prawidłowego zachowania na motocyklu. Może ma je ktoś z Was i udostepni "kopie bezpieczeństawa"? Albo ktoś się podzieli linkiem gdzie to jest odłożone w necie? Wyszukiwarka forumowa milczy w tej gestii więc założyłem nowy temat. Czekam na pomocna dłoń.
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Montaż płyty do kufra GIVI rubin Wszystko dla Afryki 4 21.08.2009 07:16


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.