Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 06.03.2018, 09:47   #1
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie Miejsca przyjazne motocyklistom (w domyśle na zlot/spotkanie)

Nie wiem czy to dobry pomysł, najwyżej wyschną wpisy i temat sam umrze. Chcąc pociągnąć dyskusję na tematy zlotowo-spotkaniowe w bardziej praktycznym kierunku niż tylko opinie i narzekania (w tym moje), szukam właśnie potencjalnych miejsc w których nie trzaskają drzwiami gdy mowa jest o motocyklistach.

Wbrew pozorom to wcale nie jest takie oczywiste, że podjedzie się do ośrodka, zaklepie termin na 100 osób i gotowe - niektórym "motocyklistom" udało się wyrobić opinię większości środowiska.

Proponuję zebrać tutaj, a może potem na jakiejś mapie czy w forumowej Wiki potencjalną i jakoś sprawdzoną listę miejsc gdzie były już mniejsze i większe grupy motocyklowe i gdzie właściciele nie będą kręcili nosem chociażby na jeżdżenie po terenie.

Może dzięki temu da się przełamać tendencję zniżkową jeśli chodzi o ilość spotkań w realu? Nie od razu muszą to być zloty na miarę Białej, można na początek spróbować ogarnąć coś bardziej lokalnego, tak na próbę żeby zobaczyć jak wyjdzie. Jak się nie uda, to najwyżej kolejne spotkanie zrobi kto inny, gdzie indziej.

Od razu dodam - to nie ma być żadna konkurencja czy odciąganie od słynnych spotkań na Podlasiu czy w Białej. Ot, po prostu może wyklarują się dodatkowe terminy dla chętnych.


Od siebie wrzucam na razie tylko Bobolice pod Częstochową (tak, te z zamkiem z "Korony królów"), a u jego podnóża np. Jurajską Chatę - gospodarstwo które już przyjmowało grupy motocyklowe. Mają 35 miejsc w łóżkach w różnych konfiguracjach, zmieszczą też motocykle w bezpieczny sposób. Gorzej z namiotami - przed chwilą dzwoniłem, nie mają ogólnodostępnej toalety, a to pewnie wymóg przy tego typu działalności.
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
MIEJSCA PRZYJAZNE MOTOCYKLISTOM czyli GDZIE trafić na dobry nocleg, michę, itp... (oraz ostrzeżenia przed "miną") motoMAUROxrv Kwestie różne, ale podróżne. 51 19.04.2017 13:39
Zlot pod Zaporą - Spotkanie z Dakarowcem - Rafałem Sonikiem ramires Imprezy forum AT i zloty ogólne 2 19.12.2009 16:15


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.