Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Inne

Inne zbroje, ochraniacze, stabilizatory, bielizna, akcesoria, itd.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 26.06.2018, 22:03   #1
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie Recenzja namiotu Naturehike Cloud Up 3

Napiszę. Może się komuś przyda. Ktoś tu pisał , że chce kupić więc może się przyda

Odkąd nasz marabut trzyosobowy wyzionął ducha w urwaniu chmury na Słowenii konieczny był zakup odpowiednika.

Słaby net za granicą gdzie bawimy się namiotem i.posze z telefonu.

Wymiary:
- wysokość 110 centymetrów. Da się ody usiąść. Ale wygodnie nie jest.
- szerokość 180 centeteow. Dla mnie to mała trójka. Trzy karimaty wchodzą idealnie ale luzu nie ma. Będąc z dziećmi nastolatkami bywało ciasnawo.
- długość 215. Daje to niewielki zapas aby coś w nogach ułożyć

Namiot jest całoroczny. Nie wiem w zasadzie co.to.znaczy. Rozumiem , że producenci tak pisza ale dla mnie to bez znaczenia.

Jest rewelaxyjnie mały w transporcie. Nasz poprzedni bił na głowę. Bardzo lekki. Łatwo się stawia. Jest jeden rozbudowany pałąk. Ultra lekkie śledzie. Odblaskowe linki które są dość krótkie.

Doskonale rozplanowana jest przestrzeń. W nogach węziej i niżej. W głowie wyżej. Głowa jest przy wejściu. Minusem.jest brak wywietrzników które można otwierać i zamykać .

Dziwnym.ale.moze.praktycznym.rozwiazaniem jest podwójna podloga. Osobno stawiana. Nie wiem - może.samemu można decydować , czy ja rozkładać ?

Tropik stawiany osobno. Dla.mnie.to.plus. ja wiem., Że stawianie w burzy zaleje namiot ale ... stawiam namioty nie pierwszy rok i ... Nigdy nie stawiałem w burzy. A plusem.osobnego jest stawianie w gorącym.i suchym.klimacie zapewniając osłonę przed insektami i zapewniając przewiew. Tropik można rozpiąć wyżej jako.oslona przed cieniem.

Minusem.jest dla.mnie zakończenie szpilek. Ostre. Oćzami wyobraźni widzę nabicie się.na to. Trzeba będzie zmienić.

W zestawie zapas linek do.dodathowego naciagu (moim.zdaniem.niekonieczne ). Jeden śledź.

Śledzie.wchidza mocno nawet w zaschnięta skorupę. Chyba najostrzejsze.jakie.mialem

Sorry za kropki ale pisze z telefonu i mam.maly ekranik potem.na.kompie poprawie.

Cena - nie.wiem.jak teraz ale.okazyjna. Znacznie.taniej niż marabut.

W środku są praktyczne kieszonki na.dope.i.na górze. Tych drugich jeszcze nigdzie nie widziałem. Jest jeden plastikowy haczyk na.ciezsza latarkę oraz kilka perełek.aby przypiąć latarki lub rozciągnąć pranie. Nieczęsty patent .

Jakos.c wykonania.doakonala.
  Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam namiotu hero Szpej turystyczny - Produkty i Porady 254 18.11.2018 20:13
Oswietlenie wnetrza namiotu. e200g_ Szpej turystyczny - Produkty i Porady 43 18.11.2018 19:47
rozbijanie namiotu na dziko w Austrii i Włoszech manier Przygotowania do wyjazdów 13 28.07.2016 23:22
wodoszczelny futerał na stelaż namiotu Pils Szpej turystyczny - Produkty i Porady 18 13.05.2014 23:15


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.