Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23.08.2017, 21:38   #61
Tomas_XRV
 
Tomas_XRV's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Toruń
Posty: 1,341
Motocykl: LC8 SuperEnduro
Tomas_XRV jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 4 dni 23 godz 20 s
Domyślnie

To się temat rozkrecił dla mnie jak najbardziej na czasie syn ma 3 miesiące. Na razie dla mnie voxan69 wygrałeś patrząc ile rzeczy robisz, a tak jak my masz tylko 24 godziny w dobie i 7 dni w tygodniu. Ja w tym sezonie odpaliłem motocykl po zimowym serwisie dopiero w maju jak syn sie urodził. Raz w tygodniu staram sie wyskoczyć na jakis off zorganizowany i powiem ze wracam do domu nawet po 3h tylko jazdy z mega bananem jak żona stoi na balkonie z młodym i na mnie czekają. Jakoś tak zacząłem bardziej szanować czas i moja druga połówka tez jeździ na moto i wtedy ja siedzę z synem. Endorfiny sobie podkręcimy i nawet lżej sie niańczy Wiem że to dopiero początek i nie wiem nic o ojcostwie ale jakoś oczami wyobraźni widzę jak młodego zabieram na motocykl i żółwim tempem jeździmy sobie po szuterkach.
Tomas_XRV jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.08.2017, 23:21   #62
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,177
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 22 godz 44 min 31 s
Domyślnie

Czy jestem tu najstarszym ojcem pierworodnego ? Młody pojawił się na 40-kę! U mnie moto zawsze będzie - bo być musi - jako 12 latek wsiadałem na WSK ojca (3 biegi). Pierwsze prawko na moto - w zimę 94...
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.08.2017, 23:47   #63
Skeeb


Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 267
Motocykl: Inne moto
Przebieg: 77777
Skeeb jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 9 godz 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pirania Zobacz post
czy chociaż wspólne siedzenie w garażu i dłubanie przy sprzęcie..niezapomniane uczucie! Polecam każdemu!
Otototo. I to nie chodzi tylko o uczucie dobrze spędzonego czasu z dzieckiem. Wspólna praca ma ogromny wpływ na rozwój psychofizyczny. Wyobraźnia przestrzenna, logiczne myślenie, koordynacja ruchowa, poznanie szerokiego spektrum wiedzy ogólnej przy okazji pytań, które pojawią się przy pracy. Tego w szkole się nie nauczy.
Skeeb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.08.2017, 00:43   #64
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,288
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 31 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kali89 Zobacz post
Żyj tak żebyś przed śmiercią nie żałował żadnej swojej decyzji.
I to jest właściwie sedno sprawy cała reszta to wymówki , ograniczenia na własne życzenie wmawiając sobie uzasadnienia , zrzucanie winy na dzieci że są , narzekanie na brak czasu jednocześnie pracując chore ilości godzin , błędy w rozkładzie dnia itp......
Moje dzieci mają 14 i 15 lat, jak każde dorastają szybko, szybciej niż można to przewidzieć gdy się rodzą.
Nie wyobrażam sobie sytuacji całkowitej rezygnacji z przyjemności pod pretekstem dzieci/rodzina dlatego dysponuję czasem tak by mi go nie brakło.
Złe samopoczucie wynikające z tych ograniczeń( mimo że ktoś może sobie wmawiać że jest inaczej ) jest gorsze dla całej rodziny niż zarezerwowanie czasu "na przyjemności" i powrót z pozytywną energią.

Większość ludzi mi znanych żyje w ciągłych ograniczeniach ciągle sobie wmawiając że tak jest dobrze , że tak trzeba że wypada.
W rozmowie słychać że się męczą , kiepskie humory , zmęczenie bez powodu itp... ale brną dalej w błędnym kole czasem już nie wiedząc dlaczego.
Potem przychodzi ta z kosą i jest już za późno bo coś zrobić a powtórki nie będzie.

Każdy sobie sam ustawia życie, niestety tylko raz nam dane , dlatego w nawiązaniu do tematu, pamiętajmy o rodzinie ale nigdy nie zapominajmy o sobie.
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.08.2017, 22:22   #65
Pirania
 
Pirania's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Nowy Targ
Posty: 2,325
Motocykl: Ready to Race & AT
Pirania jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 35 min 42 s
Domyślnie

Fajne podsumowanie...AMEN
__________________
Życie jest za krótkie żeby jeździć singem czy rzadówką..
Pirania jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Filtr powietrza AT - kolejne różne dywagacje (watek wydzielony) podos Uklad paliwowy i wydechowy 20 27.09.2021 13:37


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.