Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy > Pomagamy - za free

Pomagamy - za free Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Zapraszamy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 04.12.2015, 14:30   #1
Azja
 
Azja's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 152
Motocykl: Ryszard Dominator
Azja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 10 godz 59 min 5 s
Domyślnie Pilna prośba o pomoc. Wypadek w Tajlandii.

Wiadomość wklejam na prośbę kolegi:




Witam

Sprawa wygląda następująco. Kolega z pracy poszukuje pilnie pomocy kogoś kto zadzwoni do szpitala i się dogada.

To wiem :
- Kolegi córka jest z koleżanką na wycieczce w Tajlandii i miały wypadek na skuterze.
W wyniku zdarzenia jedna z nich nie żyje a druga przebywa w szpitalu (stan nie jest mi znany).

- wypadek prawdopodobnie miał miejsce dzisiaj lub dzisiaj informacja dotarła do Polski.

- kolega rozmawiał z Konsulem ale pomoc Konsula jest na razie ograniczona. (mają mało ludzi i dużo problemów) Sadzę że maja wiele takich kłopotów jednocześnie i starają się jak mogą ale informacje od nich są dość skąpe.

- Staramy się pozyskać numer telefonu do szpitala lub jego nazwę aby na własną rękę czegoś się dowiedzieć.

-Dziewczyna prawdopodobnie przebywa w szpitalu w SURAT THANI (w trakcie pisania tej wiadomości dowiedziałem się iż jest plan przewiezienia jej do Bangkoku)

Ja staram się pomóc w zakresie zdobycia kontaktów więc też nie mam zbyt wielu informacji. Zwłaszcza iż jego numer teraz jest cały czas zajęty.

Jeśli ktoś :
- aktualnie przebywa w okolicy
- zna jakiegoś Polaka lub kogoś kto mówi po angielsku oraz w języku lokalnym kto mógłby wykonać na miejscu parę telefonów
- wspomoże poradą

Proszę o kontakt. Przekaże wtedy numer do bezpośrednio zainteresowanego.

Kolega właśnie kupuje bilet i jutro ok. 15:00 ma wylecieć do Bangkoku. Lot to ok. 14 h wiec będzie tam najwcześniej w niedziele. Na chwilę obecną nie do końca jeszcze chyba wiadomo gdzie jej szukać.

Staramy się wielowątkowo rozpowszechnić tą informację więc może być tak iż niepotrzebnie już zawracam gitarę. Ale z drugiej strony każdy kontakt może być przydatny.

Ps. Za Chiny ludowe nie mogę się zalogować na swoje konto na Afryce. Nie pamiętam hasła i strona mnie blokuje co kilka prób . A czas leci. Wystarczy mi sms a oddzwonie. Dla tego poprosiłem Azję o wysłanie wiadomości.



Pozdrawiam
DaVe

Ostatnio edytowane przez Azja : 18.12.2015 o 13:13
Azja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wypadek - pomoc w wypłacie odszkodowania cheniek Inne tematy 3 06.10.2011 22:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.