Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06.11.2017, 23:15   #71
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,617
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 7 godz 10 min 20 s
Domyślnie

Tuba

3

Ostatnio edytowane przez redrobo : 07.11.2017 o 00:38
redrobo jest offline  
Stary 13.11.2017, 16:56   #72
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,617
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 7 godz 10 min 20 s
Domyślnie

El zostanie ukarany, za podwedzenie darow hojnych bieszczadnikow dla biednych dzieci i starcow z Podlasia. Mowa o 3 sloikach z absolutnie bezcennymi lekartstwami na astme, grype, prostate i artretyzm.
redrobo jest offline  
Stary 14.11.2017, 09:03   #73
biker


Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: BIA Białystok I Akalice
Posty: 235
Motocykl: KTM czy GS?
biker jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 15 godz 17 min 53 s
Domyślnie

... porwanie miało charakter zbrojny i pod "ostrzałem" z amunicji kaliber co najmniej 50 mm ...
Nie pomogły w obronie nawet betonowe berety przyowdziewane przez co poniektórych ;-)

Cytat:
Napisał redrobo Zobacz post
Tuba

Policja leska łączy ten fakt z inną osobą zatrzymaną dwa dni później. Przedstawiła się ona:
- Zostałem porwany w Lublinie.
Zatrzymany został zatrzymany w towarzystwie hrabiego z Krosna, panicza z Podlasia i osobnika, który nie reaguje na bodźce. Prosi tylko uparcie o wodę.
biker jest offline  
Stary 14.11.2017, 09:05   #74
biker


Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: BIA Białystok I Akalice
Posty: 235
Motocykl: KTM czy GS?
biker jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 15 godz 17 min 53 s
Domyślnie

... w celu umniejszenie winy EL dwa takowe wywary z bezcennych lekarstw zostały przekazane w zaciszy nocnych zakamarków najstarszemu z podlaskiej atachy ...

Cytat:
Napisał redrobo Zobacz post
El zostanie ukarany, za podwedzenie darow hojnych bieszczadnikow dla biednych dzieci i starcow z Podlasia. Mowa o 3 sloikach z absolutnie bezcennymi lekartstwami na astme, grype, prostate i artretyzm.
biker jest offline  
Stary 15.11.2017, 17:19   #75
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,617
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 7 godz 10 min 20 s
Domyślnie

Tuba

Tradycyjnie dziękujemy Sponsorom, czyli tej części Braci (i Siostrów), którzy opłacili w bólu i nie przybyli.
Tylko ten jeden raz, by ich uczcić - AKE wydała zgodę na wzniesienie toastu - wstrzymując na czas owego surowy zakaz spożywania alkoholu pod jakąkolwiek postacią.
Polak potrafi... Gruzini, to przedszkole głuchoniemych.
redrobo jest offline  
Stary 15.11.2017, 18:35   #76
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,617
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 7 godz 10 min 20 s
Domyślnie

Tuba

Wczoraj chciała zatrzymać mnie policja dokładnie w tym samym miejscu, gdzie Marek Bez Lewego Buta wkładał sobie betonowy grzybek na głowę na początku ekskursji. Kraśnik. To była nomen omen pierwsza na naszej biesowej wyrypie interwencja policji.
Rozpoznałem stację i dość gwałtownym manewrem na nią zjechałem. Za mną radiowóz. Oni stają przy mnie a ja między te betonowe grzybki .
Co pan robi?
- Szukam buta kumpla.
Spojrzeli na mnie, potem na moje drzwi (kierowcy)... chwila zadumy... i odjechali bez słowa.

Na drzwiach jest fota z wypiętą dupą Pastora z dwoma 5-tkami. Klejona przez Cichociemnych Sponsorów Dwóch z Garwolina nomen omen.
redrobo jest offline  
Stary 15.11.2017, 18:58   #77
frog
 
frog's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Białystok
Posty: 957
Motocykl: Rd03 XT 350 BMW r65 60/6
Przebieg: Rośnie
frog jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 26 min 23 s
Domyślnie

Jak to czytam, to myślę sobie że byliście na innej planecie. .Lądowanie na ziemie się powiodło?
__________________
tel 604-489-146
frog jest offline  
Stary 15.11.2017, 20:50   #78
frog
 
frog's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Białystok
Posty: 957
Motocykl: Rd03 XT 350 BMW r65 60/6
Przebieg: Rośnie
frog jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 26 min 23 s
Domyślnie

Czyli na tamtej planecie wyznacznikiem jest Gitarrrrrra
__________________
tel 604-489-146
frog jest offline  
Stary 15.11.2017, 20:53   #79
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,617
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 7 godz 10 min 20 s
Domyślnie

Tak jest. To mowie ja. Odbywa sie to w sposob niebanalny. Za kazdym razem kolega El dzwoni do mnie, ja nie obieram, po czym oddzwaniam by nie drazyc w dziurawej jego kieszeni. Taka umowa. El zaczyna nadawac, wszystko nagrywane jest na analogowy dyktafon marki Siemens. Po skonczonej sesji wylaczam sprzet. Laduje nowe baterie, sprzet podpinam do karty dzwiekowej starego peceta 5 zylowym kablem Din stereo. Do przechwytywania dzwieku sluzy aplikacja Voice recorder, ktora po drobnym upgrejdzie i skonfigurowaniu potrafi w trybir reversed voice recignition przemienic samplowany dzwiek w slowa i zdania. Gotowy tekst wrzucam na koniec do wszystkim znanego Worda95 i poprawiam z automatu skladnie, fleksje i ortigrafie. Ctrl C, ctrl V.... Tak daje glos temu, ktory ma rozglos nie majac glosu.
redrobo jest offline  
Stary 15.11.2017, 21:01   #80
biker


Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: BIA Białystok I Akalice
Posty: 235
Motocykl: KTM czy GS?
biker jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 15 godz 17 min 53 s
Domyślnie

MAREK SZ został MARKIEM BeLBem :-)


Cytat:
Napisał redrobo Zobacz post
Tuba

Wczoraj chciała zatrzymać mnie policja dokładnie w tym samym miejscu, gdzie Marek Bez Lewego Buta wkładał sobie betonowy grzybek na głowę na początku ekskursji. Kraśnik. To była nomen omen pierwsza na naszej biesowej wyrypie interwencja policji.
Rozpoznałem stację i dość gwałtownym manewrem na nią zjechałem. Za mną radiowóz. Oni stają przy mnie a ja między te betonowe grzybki .
Co pan robi?
- Szukam buta kumpla.
Spojrzeli na mnie, potem na moje drzwi (kierowcy)... chwila zadumy... i odjechali bez słowa.

Na drzwiach jest fota z wypiętą dupą Pastora z dwoma 5-tkami. Klejona przez Cichociemnych Sponsorów Dwóch z Garwolina nomen omen.
biker jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Biesowisko 2015 - idzie nowe El Komendante Imprezy forum AT i zloty ogólne 4 19.10.2015 22:42


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.