Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.08.2020, 22:59   #21
Mirek Swirek
BANDA LUBLIN
 
Mirek Swirek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Lublin
Posty: 3,957
Motocykl: RD04
Przebieg: Kręcony
Mirek Swirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 3 dni 15 godz 43 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirkoslawski Zobacz post
Pomoc nastąpiła dosyć szybko, w sensie odzewu z grupy LC8 - jeden Krzysiek dał dętke, a drugi targał ją z Siedlec do mnie, pomógł, dobrym słowem wsparł i odprowadził kawałek

Odnośnie zabierania dętek na 3 dniowy wyjazd na Podlasie...no cóż - może niektórzy pakują się na taki wyjazd inaczej - ja chciałem na lekko, więc wziąłem dwa zestawy łatek (przydały się w Sejnach, jak mi się wbiło 4 cm wiertło z tyłu). W sumie na motocyklach zrobiłem już trochę km a złapałem dwie gumy w trasie - obie na tym wyjeździe. Reasumując - przepraszam, że nie wziąłem dętek - to, że nie zatrzymywali się "motocykliści" (z małymi wyjątkami - o których zaraz) - potraktuję jako karę za to uchybienie

Oczywiście, są jeszcze i dobrzy ludzie - i nie tylko na motocyklach.

W Sejnach pomogło mi zmieniać koło 4 miejscowych motocyklistów (właściwie prawie sami to zrobili, a przy tym dużo humoru), jak stałem z urwanym wentylem, zatrzymało się 2 miejscowych samochodami, jeden super exclusiv VOLVO aż zawrócił i przemiła rodzinka po 50-ce zapytała, czy mi czegoś potrzeba, może wody, może mają gdzieś zadzwonić...dzisiaj zatrzymał się tylko jeden motocyklista - Mirek Świrek wracający od Tolka Reszta, łącznie z kierownikami NAT, machała łapkami - a ja stoję w słońcu na parkingu obok cmentarza, bety i kask na ziemi, koło zdjęte...

No cóż - ja tam zatrzymuję się zawsze - jeszcze nigdy za to nikt mi w ryj nie chciał dać, a nawet jeśli - nie przestanę, bo tak wypada. Tak trzeba - na drodze się pomaga. I chooy.

W każdym razie po 4h (łacznie z ogarnianiem pomocy i wymianą), po 8h jazdy - jestem w domu.
Mirek - miło Cię wreszcie było spotkać, choć jak zawracałeś do mnie, to ani Ty ani ja nie wiedzieliśmy, na kogo trafiamy
Dzięki też tym, którzy do mnie napisali z chęcią pomocy

Wyjazd był zajebisty a zerwany wentyl przy 120 km/h na łuku - doznanie bezcenne
Mi również było miło poznać. Wiesz... Stoi Kat bez koła i to obok cmentarza, jest powód by zawrócić. Chwilę wcześniej pchałem E34 które zgasło i nie chciało zagadać. Dobrze, że się spotkaliśmy i że wszystko u Ciebie gra. A swoją drogą, byłem przekonany, że wracałeś od Tolka. Ok, zdrówka i limit kapciuchów już masz wyczerpany. Do zobaczenia. 😉
Mirek Swirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Potrzebna pomoc sizyrk Inne tematy 6 25.03.2017 23:48
Potrzebna pomoc Kazmir Inne tematy 2 08.12.2015 11:39


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.