Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.03.2011, 12:13   #1
Africa
 
Africa's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Posty: 67
Motocykl: RD07
Przebieg: 25.000
Africa jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 6 godz 30 min 53 s
Exclamation Wyjazdy na WRC World Rally Championships

Proszę o info czy byliby chętni dołączyć do wspólnego wypadu na którykolwiek rajd z cyklu pucharu swiata wrc. Ja mam w planie jechac na sardynie albo do finlandii i na pewno do niemiec. Bede jechac z pasażerką, jak chodzi o noclegi to w gre wchodzi namiot, albo tanie kwatery, jedzenie jak najtaniej, jazda spokojna. Pozdrawiam, czekam na chętnych, im wcześniej sie zorganizujemy tym lepiej. Jak chodzi o wstęp na odcinki specjalne ze wzgledu na dużą mobilnośc będziemy mogli dużo zobaczyć, ale nie ma ciśnienia żeby koniecznie zaliczyć wszystkie OSy. To ma być przyjemność bez zbednego ciśnienia. Kalendarz tutaj http://www.wrc.com/calendar-and-rallies/2011/calendar/

Ostatnio edytowane przez Africa : 05.03.2011 o 12:16
Africa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.03.2011, 14:02   #2
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

Ja też byłem mobilny i udało się zobaczyć max 2 jednego dnia ale to było bez sensu, gonitwa, gonitwa i w sumie nie widzieliśmy wszystkich przejazdów ani na jednym ani na drugim OS.
Teraz moja metoda to objazd trasy w czwartek, wybranie najlepszych miejsc po jednym na każdy dzień i nocleg w jego pobliżu w namiocie wraz z innymi kibicami. Jest klimat i piwko można wypić !
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.03.2011, 16:27   #3
Africa
 
Africa's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Posty: 67
Motocykl: RD07
Przebieg: 25.000
Africa jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 6 godz 30 min 53 s
Domyślnie

jak najbardziej jestem za, na pewno sie dogadamy. To jak, na które wrc byś sie pisał?
Africa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.03.2011, 16:21   #4
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

Ja mam przesrane teraz w weekendy
Praca, praca i jeszcze raz ...
Także w tym roku pewnie nici ale jak już to żaden asfaltowy, albo szutry albo zimowe, które już mi uciekły Nie wiem dlaczego ale marzy mi się Szwecja, stanie na 20* mrozie przy ognisku i wyczekiwanie na auta... i do tego nocleg w namiocie Bajka. Ale motorkiem to się nie odważę
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.03.2011, 09:10   #5
Africa
 
Africa's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Posty: 67
Motocykl: RD07
Przebieg: 25.000
Africa jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 6 godz 30 min 53 s
Domyślnie

szwecja.. w zeszlym roku bilety lotnicze poznań sztokholm kosztowaly mnie 250zł na 2 osoby ze wszystkimi opłatami w te i wewte, także samolotem wychodzi śmiesznie tanio.. Ale na miejscu problem z noclegiem, najczesciej zostaja przyczepy kempingowe ogrzewane, w namiocie to lekki handcore by był przy - 30C w nocy..
Africa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.03.2011, 12:14   #6
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

No nawet nie lekki
My się mieliśmy skrzyknąć i TDI polecieć ale w tej cenie to szkoda brać wolne dni typu poniedziałek i środę , wylot w czwartek , powrót w niedziele Nawet nie pomyślałem o takiej opcji. A jak z komunikacją na miejscu ?
P.S. Jakaś stacja nadaje relacje czy choć by skróty ? BO na SportClubie nie widzę ;(
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.03.2011, 17:49   #7
Africa
 
Africa's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Posty: 67
Motocykl: RD07
Przebieg: 25.000
Africa jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 6 godz 30 min 53 s
Domyślnie

powiem tak, najtaniej to jest wypożyczyć samochód na lotnisku skavsta. Jak sobie tak wszystko dobrze podliczyć przy już od 3 osób w ekipie to się najbardziej kalkuluje, bo komunikacja jest sku******sko droga. Co do relacji nie mam pojęcia.
Africa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wyjazdy i spotkania Soltys 4x4 3 02.01.2012 19:01
Spodnie UVEX TRANS WORLD - gdzie można kupić tomozdyn Archiwum 5 24.09.2008 22:36


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.