Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.01.2016, 10:53   #1
kermit1
 
kermit1's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Puławy okolice
Posty: 15
Motocykl: RD07a
Przebieg: 100500
kermit1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 22 godz 59 min 22 s
Domyślnie GRECJA+KRETA majowy dłuuugi weekend

No to tak, plan jest prosty ale nie ostateczny. Termin to od 30.04 do 8.05. Moto na przyczepce lub do busa i dojazd gdzieś w okolicę Salonik, rozładunek i już normalnie czyli jednym śladem na południe. Z Pireusu prom na Kretę. Kilka ósemek po wyspie i kierunek powrotny. Ten bardzo ogólny zarys trasy będzie dopiero uszczegóławiany i poprawiany mam nadzieję z Waszą pomocą. Atrakcje turystyczne to są w każdym przewodniku ale nas bardziej interesuje jak i którędy tam dojechać. Ucieczka z głównych dróg to normalka, szutry i miejsca mało dostępne bardzo pożądane ale cięższy off niestety odpada z dwóch względów. Pierwszy to że trzon grupy oprócz mnie na KRÓLOWEJ AT tworzy kolega na GS 1200Adv. Mimo, że bardzo się stara to sami wiecie cóż on może....
Drugi powód to mimo że nie ostateczny ale bardziej ograniczający niż GS to to, że nasze "plecaki" odgrażają się że tym razem jadą z nami. Propozycja została przyjęta przeze mnie bardzo pozytywnie bo pozwala ruszyć z przygotowaniami pełną parą i bez ukrywania się, ale ryzyko jest takie że nieopacznie spełni się 1001 wymagań i wyjazd spędzi się w spokojnej, rodzinnej atmoswerze
Liczę na Waszą pomoc w ustalaniu planu A lub B a może ktoś chętny żeby podjąć ryzyko przygotowań i wyjazdu, propozycje mile widziane.
kermit1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2016, 14:15   #2
mizoko
 
mizoko's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: jestem ze wsi ...Skołyszyn k. Jasła
Posty: 46
Motocykl: r 850 gs
mizoko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 5 godz 23 min 15 s
Domyślnie

Kreta-najbardziej nudna z wysp greckich - szkoda czasu i kasy na prom, lepiej skupić się na Grecji kontynentalnej wraz z Pelaponez.Można zaliczyć powiedzmy Salaminę ,Egine na którą dopłyniecie w 20 min za parę groszy- to moje subiektywne zdanie.
mizoko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2016, 15:00   #3
kermit1
 
kermit1's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Puławy okolice
Posty: 15
Motocykl: RD07a
Przebieg: 100500
kermit1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 22 godz 59 min 22 s
Domyślnie

Powiedzcie mi także na jaką pogodę trzeba się szykować na początku maja a za sugestię z Kretą dzięki.
kermit1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2016, 21:01   #4
Cezarus


Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 966
Motocykl: RD03
Cezarus jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 1 min 6 s
Domyślnie

W dzień około 25 stopni.
Cezarus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.01.2016, 21:09   #5
gdziala
 
gdziala's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Nysa/Reykjavik
Posty: 405
Motocykl: CRF1000
gdziala jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 9 godz 39 min 32 s
Domyślnie

Jeżdziłem motocyklem po Krecie i mi się podobało
Szkoda,że tylko jeden dzień
gdziala jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
majowy weekend 28.04-06.05 diesel Umawianie i propozycje wyjazdów 1 25.04.2012 08:44


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.