Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady > GPS > Mapy

Mapy Wektor/raster i inne tamty...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.01.2013, 11:52   #1
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie Ślady routowalne z Google Maps do 60tki

hej
przepraszam z góry jeśli dubluję jakiś istniejący temat.
kwestię śladów z Google Earth do 60tki przerobiłem jeżdżąc offami wielokrotnie i jestem zadowolony ze swoich umiejętności w tym elektronicznym temacie.
w tym roku jednak działalność przerzucam trochę bardziej na asfalt ale 60tki się broń Boże nie pozbywam.
zaczął mnie w związku z tym zastanawiać taki temat jak wrzucanie sobie po łatwości tras do garmina 60Cx ale generowanych w route plannerze w Google Maps.
jest tam funkcja od -> do z możliwością szybkiego dodawania punktów pośrednich i w pół godzinki można sobie wypstrykać traskę nawet i 3000km po Polsce pełną winkli itd.
od niedawna /jak dla mnie/ Google Maps pozwala na zapisywanie takie trasy w formacie .kml, który można sobie przekonwertować na .gpx no i jesteśmy w domu.
mam jednak jedną niewiadomą - JAK KONWERTOWAĆ taką trasę aby 60tka chciała po niej nawigować. o ile jechanie w offie po śladzie to w sumie bułka z masłem to tutaj jednak jest się uczestnikiem ruchu, nie bardzo jest jak się zatrzymać, żeby coś sprawdzić, no i jednak chciałoby się mieć dostęp do roadbooka w 60tce, z którego ja osobiście bardzo lubię korzystać: rzut oka i już wiadomo ile mamy do następnego manewru i w którą stronę on bedzie. podczas jazdy nic w sumie nie jest mi potrzebne. pilnuję tylko dystansu a w odpowiedniej chwili Garmin i tak wyświetla mi dane skrzyżowanie czy skręt w detalu.
tak więc - ktoś wie? może pomóc?

matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Google maps i afryczka Rychu72 Inne tematy 14 05.01.2017 18:59
track z Garmina na google maps sebol Zastosowanie praktyczne 23 03.06.2015 22:20
Planowanie wycieczki w Google Maps lorsol Kwestie różne, ale podróżne. 20 12.03.2014 23:45
Google maps offline Ronin Mapy 2 11.09.2012 16:30


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.