Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.06.2008, 18:33   #11
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 49 s
Domyślnie

Spoko pamiętam jak kupowałem motocykl to kumple w pracy śmieli się ze mnie i mówili że kupią mi w prezencie szkopski hełm A teraz okazuje że kilku z nich przebąkuje coś o kupnie pierdzipęda żeby dojeżdżać do pracy

Myślę że z czasem ludzie przestaną postrzegać motocyklistów jako wariatów jeżdżących na kole 200 km/h przez miasto albo jako wielkich miśków na czopkach, którzy spuszczają wp...dol każdemu na swojej drodze. Trzeba tylko trochę czasu ...
hubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.06.2008, 00:03   #12
Karol
Viaraderkowiec...
 
Karol's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białośliwie / Warszawa
Posty: 37
Motocykl: Honda Xl 1000V Varadero
Karol jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 godz 33 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubert Zobacz post
Myślę że z czasem ludzie przestaną postrzegać motocyklistów jako wariatów jeżdżących na kole 200 km/h przez miasto albo jako wielkich miśków na czopkach, którzy spuszczają wp...dol każdemu na swojej drodze. Trzeba tylko trochę czasu ...
myślę że Trafiłeś w samo sedno, nom ale tak jak mówisz mam nadzieje że przyjdzie czas kiedy ten poziom świadomości społeczeństwa odejdzie kiedyś w niepamięć zdrofia
Karol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.06.2008, 00:19   #13
giziu
 
giziu's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 614
Motocykl: jeszcze będę jeździł XRV...
giziu jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 4 godz 22 min 55 s
Domyślnie

Dopóty dopóki wśród motocyklistów znajdą się własnie tacy "szybcy chłopcy" zawsze opinia o nas będzie zła - jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Dlaczego właśnie się nie pisze o ludziach, którzy jeżdżą zgodnie z przepisami tylko o "wariatach". Sorki, możliwe że komuś się narażę, ale jestem zdania, że gościu pędzący ponad 2 paczki po mieście na jednym kole musi mieć coś pod deklem nie tak.
giziu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.06.2008, 01:58   #14
JareG
Piast Kołodziej
 
JareG's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Toruń
Posty: 1,892
Motocykl: RD03
JareG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 17 godz 44 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol Zobacz post
(..) nom ale tak jak mówisz mam nadzieje że przyjdzie czas kiedy ten poziom świadomości społeczeństwa odejdzie kiedyś w niepamięć
A ja sie nie ludze.. patrzac np. na zloty BMW (4oo) w moim miescie, od kilkunastu lat jest tak samo - pustoglowie, jakies dziwne poczucie smaku (estetyka), itd. Nic sie nie zmienia - a przeciez jest coraz wiecej kasy, dostep do netu.. IMO po prostu mamy coraz bardziej prostackie spoleczenstwo, ktore szuka coraz to nowych i jednoczesnie latwych doznan (w tym przypadku na moto), coraz latwiej dostepnych dla kazdego
__________________
Pozdrawiam z Torunia i okolic,
Jarek

K1200RS & TRX850 & XTZ850
JareG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.06.2008, 20:12   #15
Zoltan
 
Zoltan's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Chojnice/drogi Europy
Posty: 1,039
Motocykl: RD07a
Przebieg: hgw
Zoltan jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 4 godz 17 min 30 s
Domyślnie

A żeby znależć winnego tej sytuacji..
Nikt inny tylko media typu Srolsat, bardzo fajne określenie , promują modę na eXtremalne przeżycia..
A to co eXtremalne, z natury rzeczy ma się ocierać o śmierć, wyzwalać aDrenalinę, i inne takie bzdety..inaczej nie jest eXtremalne..
No i jak po oglądnięciu kilku programów Extremalnie Powerowych, mając motocykl, o którym kilka(naście) lat wcześniej nawet zawodowi ściganci nie mogli marzyć, jechać przez miasto 50, a po "drodze niezabudowanej" 90

Inaczej mówiąc: "Próbuj się zabić, albo zostań mięczakiem", takie wzorce zachowań daje magiczne okienko. Jak myślicie, co utkwi w głowie świeżo upieczonego motocyklisty po obejrzeniu tego materiału ? .. na zegarze musi pojawic się 300!!

Szerokości
__________________
openSUSE.org
Zoltan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.06.2008, 22:11   #16
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,343
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 20 godz 2 min 11 s
Domyślnie

Panowie, tak było, jest i będzie, tylko nowe technologie dają większe możliwości (prędkości)
w celu pokazania " to ja jestem najlepszy-najszybszy".
Jak 30 lat temu udało się polatać WFM-ką 80-100km/h to raczej nikomu się krzywdy nie robiło.
Teraz tyle to teraz latają skutery.
A faktycznie , tendencyjność mediów jest przerażająca , siedzi tam stado baranów którzy są gotowi przekazać same bzdury żeby tylko mieć z tego kasę i to wokół niej sie wszystko kręci.
A jak by tak ktoś zmontował materiał o kierowcach samochodów osobowych, co wyprawiają na drogach ich zachowanie w stosunku do innych.
Łącznie ze zbliżeniami ich ofiar we krwi ( co by lepiej przemawiało).
Tylko kto to by dopuścił na antenę
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.06.2008, 22:50   #17
zagon
 
zagon's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Rezerwat zombies.
Posty: 126
Motocykl: Polerowana sucz.
zagon jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 32 min 9 s
Domyślnie

Polecam Sz. Czarnuchom zapoznanie się z wątkiem na ten sam temat na forum VFR-ek pt. "Nagonka na motocyklistów- Polsat śmierdzi" http://www.vfr-oc.pl/forum/viewtopic.php?t=3579 Zbieżność opinii i spostrzeżeń uderzająca. Media- "bramkowanie informacji" podanej w sposób przyswajalny dla "masy".
zagon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Materiał na łaty rob Inne tematy 7 03.01.2012 22:16


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.