Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20.12.2018, 22:00   #1
igla19
 
igla19's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2016
Miasto: Boguchwała
Posty: 29
Motocykl: honda AT RD07. Yamaha xt 660r honda st 1100
igla19 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 15 godz 30 min 28 s
Domyślnie Maroko 2019 ciekawy trasy i miejsca ktoś coś poleci

Witam jak w tytule ruszyły przygotowania do wyjazdu na 6-26 marca 2019 jakby ktoś chętnie porzucił jakieś ciekawe i warte uwagi miejsca i zajefajne trasy pod motocykle typu at lub mniejsze byłbym bardzo wdzięczny inne wskazówki też by się przydały pozdrawiam
igla19 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.12.2018, 22:56   #2
Lakrua
 
Lakrua's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Zakopane
Posty: 384
Motocykl: NAT
Lakrua jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 22 godz 47 min 52 s
Domyślnie

Ja startuje z pasażerem z Malagi 12 marca, nastawiamy się raczej na asfalty. Mamy dwa tygodnie na polatanie, raczej asfaltowo ewentualnie lekki szuterek. 1 dzień przylot, prom i niebieskie miasto. Następnie zjazd w kierunku wydm Erg Chebbi, a wiec w dół droga N8 , później N 13. Następnie r702 i N 10 dojechać do Tinerhir. Stamtąd R703 przecisnąć się do Agoudal i R 704 przejechać Gorges du Dades , by znów wyjechać na N 10 i N9 cisnąć do Marakeszu. Następnie kierunek R 203 i N 10 dojechać do Agadir. 3 dni na miejscu i powrót do Malagi. Taki sobie sobie to wymyśliłem wstępnie, po drodze prawdopodobnie zobaczymy wszystkie warzniejsze przełęcze przynajmniej tak to wyglada na mapie Michelin. Może coś pomogłem, a chętnie też czegoś się dowiem bo póki co nie mam pomysłu i czasu żeby to inaczej zaplanować.
Lakrua jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.12.2018, 22:59   #3
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lakrua Zobacz post
Ja startuje z pasażerem z Malagi 12 marca, nastawiamy się raczej na asfalty. Mamy dwa tygodnie na polatanie, raczej asfaltowo ewentualnie lekki szuterek. 1 dzień przylot, prom i niebieskie miasto. Następnie zjazd w kierunku wydm Erg Chebbi, a wiec w dół droga N8 , później N 13. Następnie r702 i N 10 dojechać do Tinerhir. Stamtąd R703 przecisnąć się do Agoudal i R 704 przejechać Gorges du Dades , by znów wyjechać na N 10 i N9 cisnąć do Marakeszu. Następnie kierunek R 203 i N 10 dojechać do Agadir. 3 dni na miejscu i powrót do Malagi. Taki sobie sobie to wymyśliłem wstępnie, po drodze prawdopodobnie zobaczymy wszystkie warzniejsze przełęcze przynajmniej tak to wyglada na mapie Michelin. Może coś pomogłem, a chętnie też czegoś się dowiem bo póki co nie mam pomysłu i czasu żeby to inaczej zaplanować.
O. Mi pasuje. Też z pasażerem, może połączymy siły?

Sent from my G8441 using Tapatalk
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ukraina na ciężko - trasy i miejsca. drwalu4 Przygotowania do wyjazdów 29 27.08.2021 16:03
Ciekawe trasy i miejsca dla motocyklistów -mapka i aplikacja mrdrzewo Kwestie różne, ale podróżne. 18 01.05.2015 21:19


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.