Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.12.2010, 09:30   #31
JareG
Piast Kołodziej
 
JareG's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Toruń
Posty: 1,892
Motocykl: RD03
JareG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 17 godz 44 min 37 s
Domyślnie

Ankiete wypelnilem.
Zycze Ci Sambor powodzenia, bo temat jest trudny.. bardzo trudny - w dobie internetu, (podobniez) coraz bardziej powszechnego.
__________________
Pozdrawiam z Torunia i okolic,
Jarek

K1200RS & TRX850 & XTZ850
JareG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.12.2010, 10:01   #32
Cibor klv
 
Cibor klv's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok/Jaświły/BielskP
Posty: 1,892
Motocykl: LC 4
Cibor klv jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 13 godz 2 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JareG Zobacz post
Ankiete wypelnilem.
Zycze Ci Sambor powodzenia, bo temat jest trudny.. bardzo trudny - w dobie internetu, (podobniez) coraz bardziej powszechnego.
Zależy jaki się stawia sobie cel... bo jeśli celem jest sprzedaż na poziomie ŚM, czy Motocykla to temat jest trudny... ale jeśli założyć sobie , że będzie to działalność charytatywno - społeczno-edukacyjna to też nie łatwy temat, ale z pewnym określonym budżetem do zrobienia.
__________________

Cibor klv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.12.2010, 10:12   #33
Południowiec
DZIDA!!!
 
Południowiec's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: w sumie to już Wrocław
Posty: 229
Motocykl: Tasmania Twin
Południowiec jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 23 godz 15 min 25 s
Domyślnie

Ankietę zrobiłem. Motovoyager kupowany jest przeze mnie regularnie. Choć kiedyś był jeszcze regularniej bo co miesiąc, teraz co dwa Podpisuję się pod postem Chomika.

Cytat:
Napisał JareG Zobacz post
Ankiete wypelnilem.
Zycze Ci Sambor powodzenia, bo temat jest trudny.. bardzo trudny - w dobie internetu, (podobniez) coraz bardziej powszechnego.
A ja powiem, że mimo wszystko papier mi się lepiej czyta. Wolę dać dyche za czasopismo i usiąść w (tfu!) tramwaju i sobie poczytać niż patrzyć w monitor.

Powodzenia!
Południowiec jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.12.2010, 10:16   #34
Motovoyager


Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 8
Motocykl: RD03
Motovoyager jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 godz 40 min 2 s
Domyślnie

Moją ambicją (i celem) jest zrobienie pisma, które środowisko ludzi podróżujących na motocyklu uzna za swoje. Jest kilka pism, które są dla mnie inspiracją. To Touren Fahrer, Bike, Ride, Adventure Riding itp. Na pewno nie Motorrad i nie Świat Motocykli. Wiem, że w Polsce jest więcej chłopaków w dresach na ścigaczach niż w goreteksach na turystykach. Ale ja robię pismo dla tych drugich... Na jednym kole jechałem ostatnio Jawą TS jak mnie poniosła na skrzyżowaniu
A co do internetu: miesięczniki sobie z tym poradzą. Już taki Touren Fahrer ma wersję na czytnik. Papier i druk to lwie koszty produkcji pisma. Będzie więc pewnie tak jak z telefonami komórkowymi. Za złotówkę dostaniesz czytnik i będziesz musiał płacić przez dwa lata abonament. Dzięki niemu będziesz miał dostęp do pakietu zawierającego Motovoyagera, Świat Motocykli i co tam jeszcze chcesz... A jak przekroczysz limit transferu to zapłacisz ekstra.
To czy się to komuś podoba czy nie, nie ma niestety znaczenia. Tak po prostu będzie. Ja też wolę papierową książkę, ale za kilka lat będzie już wspomnieniem.
Motovoyager jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.12.2010, 10:24   #35
Pastor
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Oświeci mnie ktoś co to jest ten czytnik? Da się to zwinąć w tubę i utłuc osę? A zgremplować i uzyć w kiblu? Nie? No to na pewno nie wyprze papierowej prasy

Zdrowia
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.12.2010, 10:26   #36
Vooytas
status-TAK stan cywilny-TAK....
 
Vooytas's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Mikołów
Posty: 1,216
Motocykl: BRAK
Przebieg: Tak,
Vooytas jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 11 godz 41 min 35 s
Domyślnie

Mam nadzieję że ankieta pomoże.
Gratuluje Sambor. To chyba fajne robić to co się lubi....
Ja jakoś jeszcze nie miałem pracy do której chodził bym z chęcią

Powodzenia!
Vooytas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.12.2010, 10:36   #37
Motovoyager


Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 8
Motocykl: RD03
Motovoyager jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 godz 40 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pastor Zobacz post
Oświeci mnie ktoś co to jest ten czytnik? Da się to zwinąć w tubę i utłuc osę? A zgremplować i uzyć w kiblu? Nie? No to na pewno nie wyprze papierowej prasy

Zdrowia
Da się. Najnowsze czytniki już się daje zwijać w rulony. Możesz też swoją komórką rzucić w muchę na ścianie. Tylko po co...
Jakoś sobie radzili nasi przodkowie w kiblu w epoce przed upowszechnieniem się prasy drukowanej. Nasze dzieci też sobie dadzą radę.
Pastorku do dupy spróbuj może czegoś takiego w rulonie. Szerokość ok 12 cm. Dość miękkie, czasem w kwiatki.
Motovoyager jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.12.2010, 10:53   #38
Pastor
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Motovoyager Zobacz post
Pastorku do dupy spróbuj może czegoś takiego w rulonie. Szerokość ok 12 cm. Dość miękkie, czasem w kwiatki.
Krawat teścia? Już próbowałem

  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.12.2010, 11:07   #39
jochen
Kierowca bombowca
 
jochen's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 2,557
Motocykl: RD07a
jochen jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 14 godz 10 min 8 s
Domyślnie

OK, ankieta zrobiona. No dobrze, dzieje się, Motovoyagera kupuję regularnie, głównie dlatego że czuję się w obowiązku wspierania takiego pisma. Jakość relacji wrzucanych na naszym forum jest o niebo lepsza, ale mam nadzieję, że poziom się teraz wyrówna
__________________
AT RD07A, '98, HRC
jochen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.12.2010, 11:09   #40
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie

Ankieta poszła i...
Znam Cię Sambor tylko z tego forum i z Twoich barwnych relacji i fotoreportaży. Świetna robota. Oczywiście jesteś w moim mniemaniu pozytywną postacią tego forum i jednym z kół napędzających działy opisujące podróże przez duże P. I zapewne wniesiesz sporo życia i veny twórczej do Motovoyager'a. Przeżywam swego rodzaju deja vu. Swego czasu jeden z moich kolesi (namacalnych a nie wirtualnych) stanął na podobnym etapie swego życiorysu. Stał się RN miesięcznika Odkrywca. Czasopismo o nieco innej tematyce, ale kupowane przez ludzi podobnych jak my, poszukującyh przygód ale ciut inaczej. W jego przypadku oprócz redaktorowania pozostała jeszcze dotychczasowa praca zawodowa. Gostek ruszył mocno z kopyta, zaangażował się dość konkretnie i mocno w to co robi i były widoczne tego efekty. Jednak z jego relacji wiem że czasoprzestrzeń mocno mu się zakrzywiła i o deficycie czasu wiedział mniej więcej tyle co nasi finansiści o długu narodowym. Nie pamiętam ile pary wystarczyło jemu aby to ciągnąć. Rok, półtorej? Ale suma, sumarum w końcu spasował. Powodów było kilka. Ale ostatecznie odpuścił.

Życzę Tobie abyś nie musiał rezygnować z tego co robisz do tej pory, abyś nie poddał się i parł mocno do przodu. I abyś na dwa miesiące przed datą łamania kolejnego numeru miał komplet tego, co ma w nim być (wiem że to science fiction). Muszę Ci jednak także współczuć. Braki wolnego czasu pojawią się prędzej czy później. Ze wskazaniem na słowo prędzej.

No i jak rzucisz się ostro w wiry redaktorowania nie zapominaj o nas. Powodzenia!!!
__________________
Gdyby Bóg popierał przedni napęd, to ludzie chodziliby na rękach...
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Magazyn Honda- Afryka do kwadratu karlos Inne tematy 25 09.07.2010 13:20
Motovoyager juz w sprzedazy sambor1965 Kwestie różne, ale podróżne. 154 31.01.2010 19:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.