Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 22.02.2017, 09:30   #23
Paweł 4x4
 
Paweł 4x4's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2015
Miasto: Warszawa / Jabłonna
Posty: 319
Motocykl: RD07a
Przebieg: 103500
Paweł 4x4 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 19 godz 18 min 38 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Piki Zobacz post
Ziarko powinno Cię obchodzić, bo to Twój obowiązek, a nie kuriera, by być przygotowanym. Zamawiasz usługę, zapoznaj się z regulaminem.
Jeszcze raz napiszę, jak Ty to sobie wyobrażasz?
Nie raz mi się zdarzyło nie dostarczyć paczki, bo ktoś był nieprzygotowany. Czasem wracam, czasem nie, a już na pewno nie ma z tego powodu żadnych konsekwencji. Zależy od podejścia klienta. Po tekście w stylu "to pana obowiązek" raczej nie ma szans na mój powrót.
Nie jesteśmy kasjerkami w sklepie. Wybrałeś sobie opcje za pobraniem, ponosisz tego konsekwencje, czyli przygotowane pieniądze i brak możliwości dostarczenia paczki jeśli Cię nie ma.

Oooo, regulamin. Ja mam umowę i mam w du...pie regulaminy. nie jestem pracownikiem firmy kurierskiej i nie obowiązują mnie jej regulaminy. W mojej umowie (specjalnie zerknąłem) nie stoi nic o przygotowaniu drobniaków dla łaskawcy. Kolejna kwestia jest taka że firm kurierskich jest na rynku sporo, i jeśli nie jestem zadowolony to każda inna da mi takie same warunki, albo lepsze. Mówiąc jaśniej wystarczy jeden telefon do handlowca i niemiły kurier dostaje inną trasę. Mówiąc jeszcze jaśniej, mi tam zwisa kto mi paczkę przynosi. Skoro zamawiam usługę i w dodatku za nią płacę, to zdaje mi się że powinienem być finalnie zadowolony. Jak zamawiam żarcie z dostawą do domu, to Twoim zdaniem też powinienem mieć równo? (też znam kwotę).
Moim zdaniem na braku uprzejmości nikt nie zyskał, a pozycja z której wychodzisz świadczy o tym, że to nie jest Twoja ulubiona praca.

Wybrałem sobie opcję za pobraniem, czy jakąkolwiek inną, NIE PONOSZĘ KONSEKWENCJI, bo to nie jest przewinienie, ani przestępstwo. Czekam na uprzejmego kuriera, który dostarczy mi przesyłkę i nie będzie robił przy tym scen.

A tak poza konkursem, jak idziesz do knajpy, masz równo odliczone?

pozdro.
__________________
Spokój ważny jest.
Paweł 4x4 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przesyłki ze stanów siwy Inne tematy 5 23.11.2015 14:22


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.