Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.06.2020, 11:44   #71
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

Melon, z tymi przegladami wiesz jak jest. Co za problem zalozyc seryjna puche na jeden dzien zeby zdobyc pieczatke ? Masz pomysl jak to wyrugowac ? Ty serio wierzysz ze 100% szlifierek czy wiekowej armatury jezdzi full fabryczne i spelnia normy ? Bo smiem w to GRUBO wątpic. Duza czesc - przynajmniej w mojej okolicy jezdzi z kompletnie wyprutym wydechem porownujac z moja serio "fabryczna" afryka. A wspomniane fredzle to juz wogole imho maja tam tylko przelotowe rury.
No sorry ale moze wypadaloby najpierw ogarnac temat u siebie, w swoim srodowisku - skoro o nim wspominasz, a pozniej narzekac ze durne spoleczenstwo sie nie zna i tylko mnozy zakazy ?
Jak ktos ucieka z miasta na przyslowiowe zadupie to na pewno nie robi tego po to zeby o 3 w nocy sluchac przykladowo wyscigow "tuningowanych 30 letnich szlifierek" (sytuacja z mojej okolicy). Troche kultury i zwyklego poszanowania ze strony motocyklistow tez by sie przydalo, nie uwazasz ?
Bez powodu takie "posrane" pomysly sie nie rodza.
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2020, 13:40   #72
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,790
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 7 godz 23 min 0
Domyślnie

Skeeb, dzieki za tak obszerna odpowiedz, ktora jak najbardziej zmusza do myslenia. Napewno nie odpisze tak zrozumiale jak Ty, bo z polskiego mialem zawsze mierny, wiec postaram sie zebrac mysli. W moim odczuciu jestes wolnosciowcem, ktory jednak chce aby pare drobnych ingerencji ktorymi ma sie zajac panstwo.

To ze macham rekami przed Toba nie robiac Ci krzywdy, nie znaczy ze ktos mam mnie przywolac do porzadku. Moja wolnosc machania Ci pryed nosem. Idac dalej, jak sie czuje przechodzien na chodniku obok ktorego samochody machaja zderzakami z ogromna predkoscia? Panstwo juz zareagowalo i postawilo wszedzie barierki. Mieszkalem chwile w Warszawie w zeszlym roku, i ilosc barierek, plotow przeraza. Kilka stolic juz w zyciu widzialem, ale takiej ilosci plotow w miescie nie widzialem nigdzie. Zabraniajac mi machania przed Twoim nosem, po jakims czasie ktos wpadnie na pomysl ze mu przeszkadza jak ruszam palcem w bucie.

Co chce tym przykladem pokazac? To , ze jesli oddamy sprawy totalnie z doopy panstwum aby je rozwiazalo, to za chwile ten problem staje sie najwazniejszy i przeszkadzajacy wszystkim. Wyczytalem o jakichs kafarach sluchajacych disco polo w mieszkaniu i wpierdol slowny/fizyczny jest niemozliwy i tu musi panstwo problem rozwiazac. W Berlinie nawet panstwo nie przyjedzie, bo panstwo jest przeciazone iloscia spraw ktore panstwo musi ogarnac, bo obywatel sam sie domagal pomocy panstwa, nalozyl juz tyle spraw ze po prostu tego nie ogarniaja. Tak wiec w berlinie, w ktorym o wszystko troszczy sie panstwo, bedziesz sluchac muzyki discopolo cala noc, czy chcesz czy nie chcesz. W normalnym panstwie przychodzi wspolnota mieszkan + znajomi i wynosza tych kafarow na butach, a nastepni kafarzy 3 razy pomysla aby podkrecic muzyke glosniej.

Niniejszy przyklad jest idealnym odwzorowanie zycia Turkow i Arabow ktorzy maja bardzo silne powiazania miedzy soba, maja w doopie panstwo i sprobuj podkrecic muzyke w tureckiej dzielni (obojetnie czy Turek albo Niemiec)za mocno i zaraz masz najazd sasiadow i zdemolowane mieszkanie (jesli poinformujesz sasiadow i sie zgodza to napierdalasz muzyka cala noc i nikt nie zadzwoni po policje, ot kewstia ugadania). Szybko i tanio i dziala. W dzielni niemieckiej dzwoni sie po policje ktora nie przyjezdza, a jak przyjedzie to grozi mandat 50 ojro i jak pojada to wio z muzyka

Piszesz o zakazie hodowli w gminie Krakow (z zachowaniem istniejacych) co jak najbardziej rozumiem bo taka jest cecha miasta. Ale kompletnie nie rozumiem zakazow hodowli na wsi (znam przypadek). Ciezarowki nie parkuja w centrum ze wzgledu na swoje gabaryty i celowoc parkowania ciezarowki w centrum jest nijaka. Co innego motocykl i gory. Jedziesz z pieniedzmi ktore tam zostawisz, jestes czlowiekiem po pracy i tankujesz przyjemnosc w zyciu. Masz legalny motocykl i legalny wydech (nie wchodze wogole w puste wydechy) i nie pozwalaja Ci. Wiem, masz ciezarowke 30t i masz most na 15 t i nie mozesz wjechac Tylko ze ciezarowka nie jest synonimem wolnosci, przyjemnosci i radosci w zyciu tylko miejscem pracy. Mozna by sprobowac np. w wojewodztwie dolnoslaskim w gorach na wszystkich mostach postawic znak 5t i poczekac na reakcje branzy transportowej

Whataboutism, ciekawe pojecie, nie znalem. Poznalem troche przepisow na wlasnej skorze w germanii i tu mnie juz nic nie zaskoczy. Kazdy najmniejsz problem rosnie do wagi panstwowej gdzie 500 madrych w rajchstagu debatuje o halasie z motocykla... Problem ktory mozna rozwiazac za pomoca 2 policjantow i mikrofona rosnie do rangi panstwowej, generujac koszty za ktore sami placimy. Jeden problem to jeden problem. Wiecej problemow to ustawa, dlatego tych ustaw sa juz miliony. Juz pisalem gdzies tu ze zycie przecietnego Niemca reguluje codziennie 18000 przepisow

Ja widze ze Polska idzie ta sama droga i najgorsze ze ludzie sami sie tego domagaja. Niech panstwo sie tym zajmie... trzeba zrobic ustawe... gmina to powinna zrobic, policja musi tu dzialac, od tego jest mops slysze na mojej polskiej wsi. Dawno temu w sobote bylo zamiatanie ulicy, kazdy przed swoim domem swoj kawalek. Byla okazja pogadania z sasiadem, obalenia flaszki. Dzis ludzie dzwonia na gmine i krzycza gdzie jest zamiatarka bo miala byc!!!

Żeby polemizować z jakąś regulacją czy postulatem, należy najpierw dobrze zrozumieć motywacje, jakie za tym stoją, wg schematu: "udowodnij, że rozumiesz, następnie udowodnij, że pierwotne motywacje są nieprawdziwe lub sie zdezaktualizowały"

W milionach przepisow ktore sa dzis, zwykly czlowiek ich po prostu nie rozumie. trzeba wrocic do podstawowych pojec, aby zwykly czlowiek je tez zrozumial. Armia prawnikow udowodni ze to babcia wyskoczyla na pasy a ty jadac 40kmh musiales uderzyc w drzewo. Kit z tym z auta nic nie zostalo, ale babcia musi placic za nie. Podam tez przyklad z lat 90 jak smialismy sie w szkole ze w hameryce dzieci iskarzyly rodzicow aby dawali im hajs i musieli dac i zapewnic bo takie jest prawo. 20 lat pozniej znam juz dwa przypadki z Polski gdzie dzieci zaciagnely Rodzicow przed sad. Jakie sa motywacje?

Dobra, wrocmy do tematu austriackiego, ktory za chwile rozleje sie po calej Europie. Dlaczego sie rozleje? Bo mozna hajs na tym zarobic. Jak? Bardzo prosto.

Zakaz robimy i jezdza "ciche" motocykle, ale dalej jest halas, bo motocykle sa glosne, a jak na obroty wchodza to juz wogole. Za rok obnizamy prog bo jest dalej za glosno i oczywiscie wprowadzamy kontrole kasujace hajs za przejazd. Jest bardzo duzo ludzi ktorzy wpadaja w paragraf wiec plynie duzo kasy. Nie bede tlumaczyc ze w tym czasie plajtuja knajpy motocyklowe w Alpach. Wprowadzenie paragrafow na krojenie motocyklistow jest dziecinnie proste. Oni nie przyjada do miasta i go nie podpala, nie trzeba ich pacyfikowac, grzeczne baranki ktore mozna strzyc. Co innego rolnicy, ojojoj. Zadymy robia take w miescie na 100 fajerek, wiec im dajemy pieniadze, niech siedza cicho. Ale motocyklisci? Zaczna pisac petycje ktore sie wrzuca do kominka, groza w internetach ale w sumie nic nie zrobia.

Dlaczego mam taki mocny whataboutism? Pierwszy przyklad z brzegu (mam ich wiecej). Co zrobiono ze starymi dizlami w niemczech?. Jezdza, kopca i sa nieekologiczne. Telewizja zaczela trabic o tym i cyk, ludzie sie zgodzili na "premie" od panstwa. Czyli my wszyscy kupilismy sobie nam samochody, a panstwo skasowalo za to premie. Nawet babcia nie majaca prawa jazdy doplacila do tego. Ja mam za soba 4 ataki slowne ekofaszystow, bo jezdze starym golfem. Zanieczyszczenie powietrza w miescie podczas postoju wirusowego spowodowalo 10%towy spadek pylow w powietrzu (najwazniejszy argument na stare dizle), wiec ta trujace samochody to tak naprawde 10% ? Wiadomo, samoloty nad Berlinem lataja na LPG i nie robia sadzy. Z halasem w Alpach bedzie podobnie

Problem za glosnych motocykli jest juz w telewizji odpowiednio przerabiany i nie minie duzo czasu, a za przegazowke na swiatlach bedzie zgloszenie porzadnego obywatela do odpowiednich sluzb. Tak dziala polityka. Jest jeden maly problem, robimy z niego problem krajowy, pozniej ustawe i oklaszamy sukces. A my bedziemy siedziec w domach w weekend bo nie bedziemy mogli wyjechac.

Droga publiczna o charakterze osiedlowej ulicy, mającej nieszczęście być objazdem dla głównej, miejskiej arterii. Nie zaprojektowana do przenoszenia takiego ruchu. Czy się dziwię tamtym mieszkańcom, ze wychodzili sobie u burmistrza bariery? Nie. Ba, stawiam dolary przeciwko guzikom, że wkurwieni użytkownicy tego skrótu nie wahaliby się ani chwili, żeby zrobić coś podobnego na swojej spokojnej ulicy gdzieś w Wawrze, gdyby tylko zaszła taka potrzeba.

Skeeb, taka jest natura czlowieka. Zawsze wybierze najlepsza i najkrotsza droge. Natury czlowieka nie zmienisz zadna ustawa bo tacy wlasnie jestesmy. Dla mnie sa 2 rozwiazania na ktore nie mam dzialajacej odpowiedzi, bo za glupi na to jestem. Jedno rozwiazanie to np zrobienie drogi jednokierunkowej, zwezenia aby ruch poszedl gdzie indziej.

Drugie to powolalbym sie na warunki zabudowy z czasow jak ci kudzie sie tam budowali. Jesli to byla droga osiedlowa i tam wybudowalem sobie z tego powodu dom, to trzeba dotrzymac umowy i zostawic ta droge osiedlowa. Jesli byla droga glowna to ma zostac droga glowna.

A jesteś za płatnym parkowaniem i opłatą za wjazd do miasta?

Nie jestem za platnym parkowaniem w miescie ani za oplata wjazdu do miasta. Dlaczego? Bo w berlinie ten hajs idzie na sciezki rowerowe. Czyli puszkarze placa za to aby bylo jeszcze mniej miejsca w miescie. Jakby oplaty za parkowanie szly celowo na parkingi wielopoziomowe, to jestem za oplata z warunkiem ze np. co roku powstaje np500 nowych miejsc parkingowych. Po pewnym czasie nie ma problemow z parkowaniem i placimy za utrzymanie parkingu a nie na sciezki rowerowe albo komunikacje miejska.

W wiosce 7000 ludzi pod berlinem sa juz oplaty za parkowanie. Po co? Bo trzeba hajsu!

Brzmi jak raj dla patusów Prawo silniejszego. Komu się nie podoba, to slam albo morda w kubeł.
Mam w sobie coś z darwinisty, więc nawet przez chwilę zabrzmiało kusząco, ale koniec końców nie chciałbym żyć w takim świecie.
Widziałeś kiedyś, żeby na kogoś parkującego na trawniku zadziałał wpierdol słowny?


Raj dla patusow? Teraz jest raj dla patusow, bo oni maja leoszych adwokatow i jako "obywatel" nic nie zrobisz. Jedz do tureckiej dzielni i zrob cos czego nie dopuszcza lokalne umowy. Szybko zabierzesz gowno z trawnika albo przeparkujesz samochodzik.

Ale chwale tych Turkow, za chwile uslysze ze mam sie do nich wyprowadzic Nie chwale Turkow, tylko ich podejscie do zasad wzajemnego wspolzycia. Oni maja jakiekolwiek zasady a my mamy ... adwokatow i panstwo opiekuncze i ustawy ktore i tak ma mnie w doopie. U nich jest starszyzna ktora zastepuje pierdylion naszych ustaw, ba bardzo madrych ustaw. Kilka przytocze co "cywiluzowany" Niemic wymyslil:

- na swojej dzialce budowlanej mozesz postawic namiot o pow do 16mkw i w nim mieszkac przez max 14 dni. Pozniej musisz go zlozycz na 14 dni. Postawienie drugiego namiotu jest niedozwolone

- na swojej dzialce budowlanej nie mozesz postawic domku rekraacyjnego i w nim zamieszkac chocby na jedna noc. Domek rekraacyjny mozesz postawic na dzialce rekraacyjnej

- na swojej dzialce budowlanej jak masz dzisiaj stodole, to mozesz ja uzywac tylko jako stodole czyli rolnictwo. Rolnictwo skonczylo sie juz 20 lat temu ale to niewazne. Przekwalifikowanie stodoly na jakakolwiek inna funkcje jest niemozliwe. Tak jest napisane w prawie.

- 40 m od drogi na swojej dzialce mozesz budowac, dalej nie mozesz postawic nawet hustawki albo budy do psa. Tak mowi prawo. Pozatym psujesz krajobraz

- na swojej dzialce mozesz zaparkowac np. przyczepe kempingowa, ale nie mozesz w niej mieszkac

Powyzsze przepisy powstaly wlasnie z tego chcenia aby panstwo to zrobilo, bo omus przeszkadzal namiot, przyczepa, cokolwiek. Te przepisy moznaby zalatwic w jeden wieczor. Starszyzna wioski wieczorem sie spotyka, przedstawiasz Twoj plan na ta dzialke i oni sie zgadzaja albo nie. Jesli nie, to ide szukac innej dzialki. Ta wioska podberlinska w ktorej jezdzi woz Drzymaly jest skazana na wyginiecie (brak rozwoju). Wszystkie wolne dzialki sa zabudowane, wiec teraz gmina musi poprosic madrych ludzi w miescie o plan na rozbudowe wioski. Trwa to 5 lat i kosztuje 500 000 ojro. Gmina ma kase ale najpierw na socjale i biedne 40 letnie dzieci, moze kiedys znajdzie pieniadze i na to. Podczas rozmow przy piwie w wioskowej knajpie, czuje ze ludzie zauwazyli w jakiej pulapce sie znalezli. Sasiad ma pole kawalek za wioska, media sa w drodze i jego syn nie moze budowac. Ci ludzie sami przyznali ze kiedys domagali sie aby wszystkim zajelo sie panstwo, no to sie zajelo. Sami widzicie do czego to prowadzi?Przeraza mnie ze w Polsce coraz wiecej ludzi domaga sie zalozenia sznura na szyje, a drzewo sie znajdzie za niedlugi czas.

Znowu odbieglem od tematu, wiec wracam. Austryjacki zakaz zrobilbym tak. Stawiam tablice przy drodze informujace o sytuacji. Buduje garaze z mikrofonem. KAZDY motocykl wjezdza do garazu, ustawia obroty ktore sa na tablicy i albo ma czerwone albo zielone swiatlo. Nie moze byc tak ze ustawowo uwalamy wszystkich bez dania im szansy. Patrze wlasnie w dowodzie w mojej afryce i niewiem ile ona ma dB. Czyli jade sobie do Austrii a tam wyskakuje inkaso panstwowe, przyklada mikrofon i chce 220 ojro?

Ma byc tak jak wazenie TIRow. Za ciezki? Zawracasz. Czyli nastepnym razem przyjade mniejsza ciezarowka. Motocykl za glosny? To zawracam i nastepnym razem przyjezdzam z wydechem super silence i jade sobie pozwiedzac Austrie. Na karanie wszystkich po rowno sie nigdy nie zgodze.

Nauczycielka z Polskiego Kozlowska: Siadaj!!! Mierny!

ps. Samoloty nad Berlinem sa za glosne. Bede pisac petycje aby mogly latac tu samoloty tylko z wydechem do 95dB. A co! Ma byc rownosc!!!! Ci w gorach beda mieli 95dB to ja w miescie tez chce 95dB...

ps2. I cyk, fazikowy swiat upadl. Upadl swiat gdzie czlowiek mysli i odpowiedzialny jest za siebie. Potrzeba nam wiecej policji, wiecej ustaw, wiecej kontroli, wiecej zakazow. Jak juz zaludnimy kompletnie planete to trzeba tyle zakazow ze od urodzenia do smierci bedziemy siedziec w jednym pokoju bo przeciez jestesmy przeludnieni i wszystko jest zabronione. Do 2050 roku w nimeczech bedzie 10 mln ludzi mniej, o ile nie zaimportuja nowych. Wiecej paneli FW, wiecej aut elektrycznych, wiecej styropianu na cegle, wiecej wiatrakow, wiecej regulacji, wiecej pozwolen, wiecej papieru zadrukowanego literkami z ktorych powstanie zdanie - zabronione wszystko.

Jak bede umierac to zadeklaruje sie ze jestem socjalista. Bedzie jednego mniej

PS3. https://youtu.be/ep3ULIyfpjw
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.

Ostatnio edytowane przez fassi : 03.06.2020 o 17:34
fassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2020, 17:38   #73
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,363
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 28 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał GregoryS Zobacz post
Melon, z tymi przegladami wiesz jak jest. Co za problem zalozyc seryjna puche na jeden dzien zeby zdobyc pieczatke ? Masz pomysl jak to wyrugowac ? Ty serio wierzysz ze 100% szlifierek czy wiekowej armatury jezdzi full fabryczne i spelnia normy ? Bo smiem w to GRUBO wątpic. Duza czesc - przynajmniej w mojej okolicy jezdzi z kompletnie wyprutym wydechem porownujac z moja serio "fabryczna" afryka. A wspomniane fredzle to juz wogole imho maja tam tylko przelotowe rury.
No sorry ale moze wypadaloby najpierw ogarnac temat u siebie, w swoim srodowisku - skoro o nim wspominasz, a pozniej narzekac ze durne spoleczenstwo sie nie zna i tylko mnozy zakazy ?
Jak ktos ucieka z miasta na przyslowiowe zadupie to na pewno nie robi tego po to zeby o 3 w nocy sluchac przykladowo wyscigow "tuningowanych 30 letnich szlifierek" (sytuacja z mojej okolicy). Troche kultury i zwyklego poszanowania ze strony motocyklistow tez by sie przydalo, nie uwazasz ?
Bez powodu takie "posrane" pomysly sie nie rodza.
Jak założę partię,wygram wybory i będę miał większość to wprowadzę badanie techniczne pojazdów wyjeżdżających z stacji diagnostycznej Uwierz że nowa afryka nie przejdzie tego badania jeśli przeprowadzi je ktoś niedouczony.
A może przestane dyskutować z ludżmi którzy motocykielem przejeżdżają rocznie mniej niż 10kkm lub siedzą w sodle mniej niż miesiąc?Mam takie wrażenie że ci co mało używają moto mają najwięcej do powiedzenia
Bo szkoda zdrowia,będzie jak ma być tzn.coraz gorzej.
Fasik zakładaj prywatną partię będę głosował na Ciebie. haha
__________________
kto smaruje ten jedzie

Ostatnio edytowane przez Melon : 03.06.2020 o 18:21
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2020, 23:47   #74
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,823
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 16 godz 48 min 42 s
Domyślnie

A ja sobie troszeczkę w temacie poszukałem i proszę.

https://www.tirol.gv.at/arbeit-wirts...rmstudie-2019/

Germańskiego się uczyłem przez kilka lat w podstawówce, ale że to było w zeszłym stuleciu to se musiałem pomóc translatorem.

Jak widać Austriaki nie poszły na łatwizne i zleciły w 2018 roku dwóm doktorkom zrobienie badań. Doktorki się postarały, wzięły pod lupę hałas w jednym z rejonów Tyrolu, zaankietowały ludzisków tam mieszkających (w tym prawie 27% przebadanych mieszkańców to byli motocykliści) i wyszedł im raport na prawie 230 stron, z którego wynika, że miejscowe ludziska chcą ograniczeń w ruch motocykli w weekendy ale tylko pod kątem ich głośności. Jednocześnie wskazano, że nie dąży się do całkowitego bana dla motocyklistów itp.

Cytat:
Zusammengefasst kann festgehalten werden: Je nach Subgruppe und kombinierter Variable unterscheidet sich das Ausmaß der Zustimmung zu einzelnen Maßnahmen. Die Unterschiede sind jedoch
(auch statistisch) vergleichsweise gering ausgeprägt. Auch Motorradfahrerinnen und Motorradfahrern
tragen mögliche Maßnahmen mehrheitlich, wenn auch mit anderer Priorisierung mit.
Der Wunsch nach Maßnahmen zur Verminderung des Motorradlärms ist insgesamt unter den
Befragten sehr stark vorhanden, umfasst jedoch keine Maßnahmen wie etwa Totalverbote für den
Ausflugs- und Motorradverkehr an den Wochenenden. Andererseits werden sehr wohl deutlich
spürbare Maßnahmen wie etwa Fahrverbote für bestimmte Motorradklassen und für Motorräder
generell auf bestimmten Strecken von mehr als zwei Dritteln aller befragten Außerfernerinnen und
Außerferner
Całe 230 stron plus mapkę hałasu w rejonie dedykuję Fazikowi i podobnym do zapoznania się.
Dedykowałbym go mojemu niedalekiemu sąsiadowi, który na swojej "125" jeździ z czymś co przypomina rurę wydechową. No ale wątpię, że czyta FAT bo napierd@la tym o różnych porach dnia i nocy, więc chyba chłopina robi na zmiany...
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2020, 21:01   #75
Artek
Dominator.
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 2,557
Motocykl: RD03 lekko młotkiem dłubnięta
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 2 tygodni 6 dni 21 godz 1 min 19 s
Domyślnie

Za Odrą strajkują: https://advrider.com/european-motorc...ent=07_22_2020
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2020, 21:36   #76
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,363
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 28 min 58 s
Domyślnie

To jest właśnie demokracja,mogą protestować !
Kurwa mać, a puszki,samoloty itp. nie hałasują? MASAKRA
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.07.2020, 13:01   #77
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 2,649
Motocykl: ATAS 1000, 300 Rally, BMW r1100s, Kymco xciting 400
Przebieg: 50000
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 5 dni 5 godz 14 min 48 s
Domyślnie

Ponieważ mieszkam w atrakcyjnym dla offroadowców miejscu często przelatują tam katełemy i inne z wyprutymi tłumikami. Na dodatek kładowcy muszą ku...jego mać zamoczyć koła w jeziorze bo inaczej się nie liczy...Chu....j z kaczkami i innymi w okresie lęgowym, panisko musi swojej dupie na tylnym siedzeniu pokazać, że to on jest twardzielem...
karałbym za wyprutą puszkę kwotą 5 kpln i by się szybko skończyło. Ale to temat rzeka oczywiście...
muszel72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.07.2020, 14:10   #78
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 2,649
Motocykl: ATAS 1000, 300 Rally, BMW r1100s, Kymco xciting 400
Przebieg: 50000
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 5 dni 5 godz 14 min 48 s
Domyślnie

Ja nie modyfikuję swoich sprzętów w obszarze dB
muszel72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.07.2020, 15:26   #79
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,363
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 28 min 58 s
Domyślnie

Ale to nie ważne że nie modyfikujesz,ważne że masz zakaz jazdy.
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.07.2020, 15:50   #80
krakus
 
krakus's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Sulejówek
Posty: 999
Motocykl: Fiddle
krakus jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 tydzień 1 dzień 2 godz 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał melon1968 Zobacz post
Ale to nie ważne że nie modyfikujesz,ważne że masz zakaz jazdy.
a dlaczego wprowadzają zakaz? Między innymi dlatego, że ludzie modyfikują i hałasują pod oknami. Nie powiesz chyba, że auta (patrząc po ulicach), hałasują tak jak motocykle
Pojeżdziłem jeden sezon z huzarem, fajnie hałasuje, ale szanuję to że ludzie chcą mieć cicho.
Dziecko mam małe, sam się denerwuję jak idę po ulicy i chopper na pustym wydechu budzi syna.
krakus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zakaz wjazdu do Iranu powyżej 250 ccm żuk Przygotowania do wyjazdów 116 07.07.2022 14:58
Zakaz wjazdu dla moto Mieciek Inne tematy 48 15.12.2019 10:47
zakaz gps-u w egipcie szynszyll Kwestie różne, ale podróżne. 2 07.08.2012 07:10
Święta, świeta i DAKAR... Patiomkin Inne tematy 270 12.02.2012 10:15
Zakaz wwozu żywności do Chorwacji od 1 czerwca! don_Pedro Przygotowania do wyjazdów 14 24.06.2008 12:43


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.