Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Hyde Park

Hyde Park Poza dwoma kółkami

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.06.2020, 17:46   #2161
melon1968

melon1968's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: Lublin
Motocykl: cz350/bandit600/zx12r/varadero
Przebieg: średni
melon1968 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 19 godz 50 min 23 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artek Zobacz post
Szwecję zjeździłem w szerz i w wzdłuż między 9 a 12 rokiem.... Nie tylko moja tam obecność polegała na siedzeniu w ciężarówce...
Jak czasem opowiadałem co widziałem to raczej nikt nie chciał wierzyć....
Dziś jak ktoś mówi o emigracji do tej pięknej krainy to proszę aby zdjął różowe okary

Niedawny wywiad radiowy ( Radio Szczecin chyba...) z wysoko postawionym szwedzkim policjantem: ilość przemocy dzieci ( tych bardziej opalonych) wobec dzieci ( tych z jasnymi włosami) jest porażająca.
Opisać metody?
Pisz pan bo ciekawość rośnie
Stary 03.06.2020, 23:34   #2162
fassi
Fazi przez Zet

fassi's Avatar

Miasto: Berlin
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 6 miesiące 11 godz 50 min 12 s
Domyślnie

1591091538_j9zefb_500 (1).jpg
niż tego co zrobiłeś.
fassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.06.2020, 14:32   #2163
Radarman

Radarman's Avatar

Miasto: Hampshire, UK
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
Radarman jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 9 godz 40 min 17 s
Domyślnie

Trochę przycichło w tym temacie, więc trochę optymistycznych wieści tym razem.

Nowa Zelandia jako pierwsze państwo pozbyło się COVID-19 (przynajmniej na razie) i znosi się tam wszelakie restrykcje

https://www.cbc.ca/news/world/new-ze...irus-1.5602674
Radarman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2020, 12:42   #2164
mirkoslawski

mirkoslawski's Avatar

Miasto: Kielce
Motocykl: X
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 11 godz 2 min 2 s
Domyślnie

To ja zapytam, czy w swoim gronie rodziny, przyjaciół i znajomych macie kogoś, kto byłby objawowym nosicielem? Pracuję w korporacji, przez cały czas z kontaktem z Klientem tak jak blisko 2000 innych pracowników na "froncie" - zero zarażonych, nikt tez nie poszedł na kwarantannę z powodu choroby w rodzinie. Wśród moich znajomych i bliskich NIKT nie zachorował (przynajmniej z objawami)...i tak, podam źródło - Mirosław Więckowski. I tak, twierdzę, że pandemia to nadmuchana do granic sytuacja z nieznanego mi powodu (domyślam sie tylko). Znam za to ludzi, ktorzy chorowali na ospę wietrzną, grypę, różyczkę, "półpaśćca", itp zaraźliwe gówna. I tak, jak większość z nas nie jestem i nie muszę być epidemiologiem, żeby myśleć w sposób inny, niz władza/media nakazują.
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2020, 12:55   #2165
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Miasto: CK
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 7 min 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirkoslawski Zobacz post
To ja zapytam, czy w swoim gronie rodziny, przyjaciół i znajomych macie kogoś, kto byłby objawowym nosicielem?
Może troszkę inaczej u mnie wygląda sytuacja, bo sporo osób związanych z moją rodziną w branży "szpitalnej" i może nie z rodziny, ale znajome 2 osoby już po powrocie do zdrowia (choroba z lekkimi dusznościami i pozytywne testy), 4 osoby już po kwarantannie (testy przyszły czyste), 2 nadal na kwarantannie (i czekają teraz na wyniki testu), 1 osoba z pozytywnym wynikiem, a bezobjawowo ninby przeszła i potem już wynik niby negatyw... Czy wiarygodne wyniki testu? NIE WIEM, Nie wnikam...
majkowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2020, 15:29   #2166
maciekrom

Miasto: Łódź
Motocykl: CRF 1100 DCT
maciekrom jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 26 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirkoslawski Zobacz post
To ja zapytam, czy w swoim gronie rodziny, przyjaciół i znajomych macie kogoś, kto byłby objawowym nosicielem? Pracuję w korporacji, przez cały czas z kontaktem z Klientem tak jak blisko 2000 innych pracowników na "froncie" - zero zarażonych, nikt tez nie poszedł na kwarantannę z powodu choroby w rodzinie. Wśród moich znajomych i bliskich NIKT nie zachorował (przynajmniej z objawami).
Odpowiem Ci trochę przewrotnie pytaniem: ile znasz osób które chorują, chorowały na HIV? A ten wirus jest z nami już ponad 30 lat. Akurat moja Pani leczy na codzień jednych i drugich i powiem Wam, że jak na możliwości naszej służby zdrowia tych przypadków jest wystarczająco, gdyby było ich więcej nasza opieka zdrowotna się załamie, choć można też powiedzieć, że wszystkie specjalizacje poza zakaźną już w tym momencie leżą. Są regiony , w których szpitale jednoimienne będą wkrótce likwidowane, w mojej rodzinnej Łodzi jeszcze długo nam to nie grozi bo jest coraz więcej pacjentów na zakaźnym, pomimo tego, że w mojej pracy spotykam tysiące osób i nikt nie chorował na sars-cov2
maciekrom jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2020, 16:19   #2167
Poncki

Poncki's Avatar

Miasto: Warszawa
Motocykl: XR250R
Przebieg: ły
Galeria: Zdjęcia
Poncki jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 5 dni 23 godz 2 min 15 s
Domyślnie

Zacna inicjatywa

Screenshot_20200608_210753_com.android.chrome.jpg
Poncki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2020, 17:34   #2168
mirkoslawski

mirkoslawski's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał maciekrom Zobacz post
Odpowiem Ci trochę przewrotnie pytaniem: ile znasz osób które chorują, chorowały na HIV? A ten wirus jest z nami już ponad 30 lat. Akurat moja Pani leczy na codzień jednych i drugich i powiem Wam, że jak na możliwości naszej służby zdrowia tych przypadków jest wystarczająco, gdyby było ich więcej nasza opieka zdrowotna się załamie, choć można też powiedzieć, że wszystkie specjalizacje poza zakaźną już w tym momencie leżą. Są regiony , w których szpitale jednoimienne będą wkrótce likwidowane, w mojej rodzinnej Łodzi jeszcze długo nam to nie grozi bo jest coraz więcej pacjentów na zakaźnym, pomimo tego, że w mojej pracy spotykam tysiące osób i nikt nie chorował na sars-cov2
Widzisz, nie trafione porównanie bo nikt nie zamknął świata ze wzgledu na HIV, ebole czy inne wirusy z rodziny koronawirusow.
Doatkowo pytalem o zarazonych z objawami, nie o tych, ktorzy czekają na testy czy mają kwarantannę czy tez są z pozytywnym wynikiem testów ale nie mają objawów czy mają objawy "zwyklego" przeziębienia. Dodatkowo, ten koronawirus jest wyleczalny, pomimo braku leków i szczepionek - ba, jak czytam w statystykach, w przeważającej większości przypadków bezobjawowy a to dodatkowo jak dla mnie poddaje w wątpliwość stan pandemii... Porównywanie do HIV, ktory to jednak jest nieuleczalny...mam inne zdanie ��
Dla pewności - ja nie neguję tego, że jest wirus czy wirusy - one są, byly i będą.
Nie spodziewam sie wysypu wpisów z odpowiedzią "znam"...
Takie mamy czasy - badania robią naukowcy z grantów państwowych lub firm farmaceutycznych a jak wiadomo, to ewidentnie uwiarygadnia obiektywizm badań
Stary 09.06.2020, 18:06   #2169
dubel

dubel's Avatar

Miasto: Krzyż Wielkopolski / Hjørungavåg (norwegia)
Motocykl: Była Africa,KAT990,GS1200Adv, jest 1190 Adv. R
Przebieg: rosnący
dubel jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 23 godz 41 min 23 s
Domyślnie

Ten mem zajebiscie przedstawia moja opinie na ten temat

FB_IMG_1591718697659.jpg
Stary 09.06.2020, 20:18   #2170
mirkoslawski

mirkoslawski's Avatar

Domyślnie

Nie wchodząc z nikim w polemikę (a juz na pewno z memami) nie wiem, dlaczego cześć ludzi nie chce/nie umie zrozumieć, ze tacy jak ja nie kwestionują logiki i zdrowego rozsadku, nauki i badań - kwestionują bezrefleksyjną wiarę w to, iż skoro mowi tak tefałen, tefałpe lub rząd(y), to jest to bezwzglednie jedyna sluszna i obiektywna prawda. Naukowcy i świat są podzieleni nie ze wzgledu na to, cxy jest czy nie ma wirusa tylko na to, czy z jego powodu trzeba zabijać gospodarki a właściwie male firmy, bo te duże albo z koneksjami oczywiscie sie wzbogacą.
Nie rozumiem, dlaczego...
Ale chooj, jak mawia mój kolega
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania