Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.10.2016, 08:46   #331
biker


Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: BIA Białystok I Akalice
Posty: 235
Motocykl: KTM czy GS?
biker jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 15 godz 17 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał herni Zobacz post
Majora pewnie wysłali już na wcześniejszą emeryturę ..
Majorczik RULES , ale uśmiech miał na paszczy taki i zlewkę totalną jakby go wykąpali za młodu w garnku jakimś z roztworem ziół wiadomych ...
biker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.10.2016, 09:24   #332
arek


Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 3
Motocykl: RD03
arek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 45 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boski-Kolasek Zobacz post
No i my tez już wrocilismy. Wracając w poniedzialek szutrami do Krościenka nie zjechalismy przy cerkwi ale pojechaliśmy odcinkiem " harrd Piątek" i zjechalismy do wioski gdzie tuż przed strumieniem i wjazdem na szosę drogę zagrodzil nam nowo wyciety swierkowy szlaban, sforsowaliśmy go i umiescislimy ponownie na miejscu
W tym samym momencie nadjechał jednokonnym wozem z plugiem i bronami, wkorwiony i bluzgajacy autochton, który nie widzac naszych blach zaczął nas wyzywać od lachiw rezania etc. grozil śmiercią z rąk jego i całej wioski. Metalowa rurka w dloni nadała jego wrzaskom sporo dynamizmu
Przeprosiny nic nie dały.
Ponowne równie niewiele zmieniły, w końcu mieliśmy dosyć i odjechalismy zegnani chujami.
:
Czy to jakiś ponury żart?
arek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.10.2016, 09:26   #333
siwy
 
siwy's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok
Posty: 5,454
Motocykl: NAT, EXC 450, K-750
siwy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 2 dni 6 godz 48 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał arek Zobacz post
Czy to jakiś ponury żart?
Przy granicy zdarzały się i nam podobne historie. Jacyś inni ludzie tam mieszkają niż w Karpatach, inna mentalność czy co. Uważajcie na siebie i nie róbcie bydła, nie róbcie też skrótów przez czyjeś łąki czy podwórka.
__________________
Niepuszczone bąki wędrują do mózgu i tak rodzą się posrane pomysły.
siwy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.10.2016, 10:00   #334
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,320
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 2 godz 12 min 7 s
Domyślnie

Witam

Jeżeli mówicie o zjeździe z ostatniego grzbietu na "szosę" w Terło, to problemy zaczęły się po zeszłorocznej UI. Wtedy właściciel (raczej dzierżawca bo prywatna własność ziemi na UA to teoria) postawi l 2 deski na krzyz przed samym strumieniem. Poszliśmy bokiem, była awantura, że mu dziesiatki polaczków łąkę rozjeżdżają. Wiosną już stała tam chałupa, nawet nie próbowaliśmy, wjechaliśmy jakąś dalszą drogą.
W sumie się nie dziwię, motorzystów coraz więcej, większość jeździ ciągle tymi samymi śladami. I myślę, że ta niechęć się będzie nasilać.

pozdr
rr
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.10.2016, 10:21   #335
puszek
 
puszek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 3 godz 35 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
Witam

Jeżeli mówicie o zjeździe z ostatniego grzbietu na "szosę" w Terło, to problemy zaczęły się po zeszłorocznej UI. Wtedy właściciel (raczej dzierżawca bo prywatna własność ziemi na UA to teoria) postawi l 2 deski na krzyz przed samym strumieniem. Poszliśmy bokiem, była awantura, że mu dziesiatki polaczków łąkę rozjeżdżają. Wiosną już stała tam chałupa, nawet nie próbowaliśmy, wjechaliśmy jakąś dalszą drogą.
W sumie się nie dziwię, motorzystów coraz więcej, większość jeździ ciągle tymi samymi śladami. I myślę, że ta niechęć się będzie nasilać.

pozdr
rr
kTÓRE JEST TO DOKŁADNIE MIEJSCE? TRZEBA ZMIENIC TRACKA NA WIOSNE
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.10.2016, 10:26   #336
arek


Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 3
Motocykl: RD03
arek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 45 min 54 s
Domyślnie

I puścić 100 motocykli inną łąką?
arek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.10.2016, 11:20   #337
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,952
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 38 min 16 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał puszek Zobacz post
kTÓRE JEST TO DOKŁADNIE MIEJSCE? TRZEBA ZMIENIC TRACKA NA WIOSNE
Zaraz za granicą Miejscowość Terło - pierwszy zjazd na offa przez rzeczkę. 2 tygodnie temu była tam decha z gwoździami w trawie i choina w poprzek.

Niestety takich miejsc będzie przybywać, jak 100 chłopa puści się przez wsie i łąki. Widziałem jak wyglądają przeloty przez ukraińskie wsie Braci Afrykańskiej na wiosnę 2015 i powiedziałem sobie że to moja ostatnia integracja. Jak tak dalej pójdzie za 2-3 lata w Ukraińskie Karpaty nie będzie po co jeździć.
__________________
Enduro i ADV
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.10.2016, 11:22   #338
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,617
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 7 godz 10 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał arek Zobacz post
I puścić 100 motocykli inną łąką?
juz na adv. forum byly oszczerstwa itd w nasza strone, ze bydlo, ze napierdalane, ze takie tam...
kto ma problem z przemieszczaniem sie offem, niech sobie daruje wszelkie gadanie... na ukraine lecimy by pojezdzic w terenie. W Polsce czesto jest tak, ze na sciezynce, ktos postawi sobie szlaban, drugi wybuduje gospodarstwo po dwoch stronach drogi i przelatujesz przez jego podworko. Te konflikty sa nieuniknione i trzeba je rozwiazywac pokojowo.
redrobo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.10.2016, 11:27   #339
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,617
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 7 godz 10 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał motormaniak Zobacz post
Zaraz za granicą Miejscowość Terło - pierwszy zjazd na offa przez rzeczkę. 2 tygodnie temu była tam decha z gwoździami w trawie i choina w poprzek.

Niestety takich miejsc będzie przybywać, jak 100 chłopa puści się przez wsie i łąki. Widziałem jak wyglądają przeloty przez ukraińskie wsie Braci Afrykańskiej na wiosnę 2015 i powiedziałem sobie że to moja ostatnia integracja. Jak tak dalej pójdzie za 2-3 lata w Ukraińskie Karpaty nie będzie po co jeździć.
Eee, z takim mysleniem to i na podlasiak nie wypada zatem pojechac. Bo trzody zawsze troche zrobimy.
redrobo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.10.2016, 11:58   #340
puszek
 
puszek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 3 godz 35 min 42 s
Domyślnie

Czyli zjazd ze wsi pod cerkiew i pod pierwsze błoto?
?
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
III Ukrainska Integracja 27-29 maj 2016 Mirmil Imprezy forum AT i zloty ogólne 812 09.05.2018 00:12
UKRAINSKA INTEGRACJA 15-17 maj Mirmil Imprezy forum AT i zloty ogólne 881 24.05.2017 22:30
III Ukraińska Integracja 2016 by Śluza - część 2 - FILM sluza Imprezy forum AT i zloty ogólne 26 14.08.2016 18:03
III Ukraińska Integracja 2016 by Śluza - część 1 - FILM sluza Imprezy forum AT i zloty ogólne 27 12.07.2016 15:04


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.