Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Archiwum

Archiwum Tylko do przenoszenia starych postów

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26.04.2010, 10:33   #41
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Mogę je mieć za 1200zł.
Mierzyłem to to w hondzie na prymasa w Wawie. Spoko w sumie buty ale co to ma wspólnego z butami enduro czy crosowymi to ja nie wiem. Wąskie dość w miejscu gdzie stopa jest najszersza, choć sam czubek mają usztywniany.
Ja sie nie zdecydowałem.
rambo jest offline  
Stary 26.04.2010, 13:43   #42
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

No to jestes oryginalem
Moglbys skonkretyzowac zarzuty do tego obuwia? To beda moje pierwsze powazne buty (wczesniej latalem w kapciowatych za kostke, firmy nie pomne)
i nie chcialbym wtopic. Zreszta z czasow skutera mam trzy dziury na kostkach, wiec sam rozumiesz.

ponizej pozwolilem sobie zamiescic merytoryczne cycaty z tego watku:


Cytat:
Napisał hero Zobacz post
No wreszcie ! Ktoś ruszył dupę i zrobił solidne połączenie właściwości buta enduro z butem podróżnym. Zastosowali Goresrex i podeszwę w której da się chodzić po śliskim podłożu
Cytat:
Napisał majki Zobacz post
Całkiem fajny kompromis. Dokładnie takie jakich szukam.
Cytat:
Napisał podos Zobacz post
kurde to cena w funtach jest.... Ale to są idealne buty do "naszych" celów...
Cytat:
Napisał lorsol Zobacz post
mialem okazje mierzyc te butki; jesli idzie o wykonanie to pytan zero; bardzo ladne szwy, wszystko spasowane swietnie, nie widac zadnych sladow klejenia, itp.; but nie skrzypi ani piszczy gdy sie chodzi, regulowane dwie klamry i rzep na gorze pozwalaja dobrze ustawic noge w bucie; buty nie sa specjalnie ciezkie choc podeszwa jest dosc szluszna; zawias bardzo ulatwia chodzenie choc czuje sie ze kostka jest ciagle bardzo dobrze usztywniona; czub buta jest twardy (jakas blacha ?) jednak w miejscu styku buta z wajcha biegow jest juz skora i miekki plastik - takze czucie powinno byc dobre
Cytat:
Napisał lorsol Zobacz post
moge teraz choc troche wypowiedziec sie na temat prognozowanej wygody - jest naprawde bardzo dobrze; but nigdzie nie uwiera, nie uciska - choc stopa trzymana jest bardzo solidnie; wszystkie proby to chodzenie kwadrans po pokoju, nie mniej strzelam, ze o ile na pielgrzymowanie nie sa to buciki, to szybkie zakupy w mini markecie czy wizyta w urzedzie wchodza w gre bez zadnych obtarc czy niewygody; na temat wykonania pisalem juz wczesniej, wspomne tylko, ze jezyk wszysty jest wysoko - wiec wysokosc brodzenia powinna byc zadawalajaca


Cytat:
Napisał dabal Zobacz post
ładnie wyglądają, z pewnością bardzo dobra ochrona nogi, na pewno dobre do jazdy po offie. Z wygodą to jak ze wszystkim, każdemu pasuje co innego. Do jazdy turystycznej nie polecałbym gdyż są do tego inne modele.Duży + za gore.Moim zdaniem but uniwersalny ale ze wskazaniem na bezdroża.
Cytat:
Napisał ramires Zobacz post
czyli idealny dla AT usera
Cytat:
Napisał podos Zobacz post
Ten but jakoś godzi te cechy. W moim mniemaniu jest to najlepszy obecnie na rynku but adventureowy - chcialbym takiego mieć.


Cytat:
Napisał Carlos Zobacz post
Fajnie, że coś takiego wypuścili (mój dylemat nareszcie rozwiązany).
Cytat:
Napisał michoo Zobacz post
Bardzo fajne, bardzo wygodne
 
Stary 26.04.2010, 14:41   #43
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Wyglądały mi na damskie, a te klamry i zawias..
To jak snorker w alfa romeo kamal.
Podjedź. Wsadź w to noge.
rambo jest offline  
Stary 26.04.2010, 21:45   #44
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

bylem.
mam po drodze do roboty.
wsadzilem noge i jestem zachwycony: niespodziewanie lekkie, po spieciu klamrami czuje sie pewne trzymanie (nie ma opcji, zeby zabralo...), tlusty ochraniacz pasuje idealnie. Lydke mam solidna, chociaz do rzymskiego piechura troche brakuje, ale mimo to rzep ma moze 2 cm do 100% pokrycia. Stope mam dosc szeroka, ale nigdzie mnie nie uwieralo. Jedyne, co wzbudzilo watpliwosci, to ten duzy rzep - czy sie przypadkiem nie zuzyje za szybko. Klamerki wg sprzedawcy wystepuja jako czesc zamienna, dostepna w kilka dni.
No, na upartego bieznik pod spodem moglby byc troche glebszy, pewnie lepiej w blocie by robily. Ale to moim zdaniem szczegol.
chyba sie zdecyduje. Byly tam tez trans open gtx - duuuzo ciezsze i jednoczesnie mniej wzbudzajace zaufanie. Reszta, na dosc bogatej polce, moze poza innymi Sidi w podobnym stylu, na oko wygladala duuuzo slabiej.

oczywiscie brac trzeba poprawke, ze w tym temacie jestem kompletnym laikiem.
 
Stary 26.04.2010, 23:07   #45
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Gtx open katowałem trzy lata. Super but.
fakt że podeszwa w sidi to ich najlepsza strona. Reszta to gadżety
rambo jest offline  
Stary 14.05.2010, 10:54   #46
stoner
Przygoda jest tuż za rogiem
 
stoner's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 97
Motocykl: KTM 690 Enduro
stoner jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 39 min 35 s
Domyślnie

Mierzyłem je w Hondzie na Prymasa - super but, nie był na mnie zbyt wąski, na co niektórzy narzekają. Cene niestety wysoka, ale jakość wykonania I klasa. Inna rzecz, że lepiej raz zapłacić 1300 i być zadowolonym, niż 2x kupić gorsze buty za 650 zł. Dodatkowo moim zdaniem 90% z nas nie potrzebuje do jazdy na AT czy innych tego typu dużych motocyklach tak ekstremalnej ochrony nogi, jaką dają buty crossowe.

Dla szukających oszczędności, można zakupić te buty z Włoskiego sklepu: http://http://www.lagunaseca.it/shop...nture-gore-tex
w cenie 263,50 EUR + 30 EUR przesyłka do Polski, ale gdyby na Prymasa zeszli do 1200 wolałbym dać zarobić naszym.
stoner jest offline  
Stary 14.05.2010, 11:07   #47
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 26 min 45 s
Domyślnie

Daleko szukać nie trzeba: http://www.allegro.pl/listing.php/se...ture&country=1 Bywają na bajzlu w Wawie, więc jak ktoś ma potrzebę to może by przywieźli ze sobą.
majki jest offline  
Stary 01.06.2010, 00:14   #48
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

z kronikarskiego obowiazku - kupilem owe buty i maja jedna wade. w rozmiarze 45 bardzo kiepsko mieszcza sie pod dzwignia zmiany biegow.
poza tym miod i malina.
 
Stary 01.06.2010, 00:23   #49
graphia
 
graphia's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Gdynia teraz
Posty: 3,424
Motocykl: kryzys.
Przebieg: 48 lat
Galeria: Zdjęcia
graphia jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 5 godz 46 min 2 s
Domyślnie

dźwignię możesz sobie podnieść o jeden czy dwa ząbki i będzie git...
graphia jest offline  
Stary 01.06.2010, 10:20   #50
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał graphia Zobacz post
dźwignię możesz sobie podnieść o jeden czy dwa ząbki i będzie git...
no tak. myslenie ma kolosalna przyszlosc
dzieki.
 
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
SIDI Adventure Gore-Tex. Jak czyścić. jorge Archiwum 9 17.07.2013 09:34
Opony Shinko 700 Series Dual Sport Tire Dzinoafro Hamulce, kola, opony 4 30.05.2012 12:07


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.