Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 16.05.2023, 18:17   #1
Lewar
Niepozorny
 
Lewar's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wiocha na Jurze, bliżej Krakowa niż Częstochowy
Posty: 561
Motocykl: Bardzo stara Teresa
Lewar jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 20 godz 55 min 55 s
Domyślnie Czy szambo może być perfumerią?

Witam, ja wciąż żyję chociaż pesel mógłby kazać w to wątpić.
Strawestowałem tu powiedzenie pewnego biznesmena z Torunia ale tu nie o politykę ani wiarę chodzi a sprawa jest dla mnie poniekąd biznesowa, choć przyznaję, śmierdząca.
Odkąd rozum mnie opuścił i przeprowadziłem się z mojej pięknej Łodzi na wieś, walczę z szambem, które charakteryzuje się małą pojemnością a rodzina liczna stąd duża ilość pralek, zmywarek i ( nie bójmy się tego słowa ) dup, do jego częstego zapełniania. Jest to uciążliwe i kosztowne a nie chcę robić tego co lokalesi. Pompowanie ścieków nocą, do rowów na łąki a nawet do sąsiadów jest tutaj rodzajem sportu regionalnego.
Skracając, jest taki system który nazywa się Retrofit, robi to firma Haba, który poprzez napowietrzanie i pracę bakterii powoduje, że oczyszczoną wodę można rozsączać po działce a gęstą frakcje wybiera się dużo rzadziej. Oczywiście na swojej stronie bardzo sie chwalą ale mnie interesuje, czy jest ktoś na forum, kto to zainstalował i jego opinia na ten temat. Będę pewnie piwnie wdzięczny za każdą rzeczową informację.
__________________
Moja jest tylko racja bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )
Kocham Łódź
Lewar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szambo/oczyszczalnia Pawel_z_Jasla Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu 69 18.04.2021 22:41


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.