Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14.07.2021, 00:31   #21
maly

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 150
Motocykl: RD03
maly jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 15 godz 16 min 28 s
Domyślnie

Nie unoś się,myślę że koledzy od żółwi mieli dobre intencje.
Ile tetu po czarnym a ile po szutrach?Planuję zapakować moto na busa i polatać tam na lekko .Z tąd moje pytanie.
maly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.07.2021, 00:49   #22
sudden
 
sudden's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: okolice Warszawy
Posty: 1,419
Motocykl: CRF250L * T7
sudden jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 6 godz 50 min 20 s
Domyślnie

mirkosławski, tak, często czytam że ktoś chciałby z powrotem Tamto Forum, ale ono już było. Ja też chciałbym powtórzyć sporo fajnych rzeczy z przeszłości, ale do dyspozycji jest akurat wszystko POZA przeszłością.
Stare Forum niestety nie wróci, za to Nowe Forum jest w rękach nas wszystkich czyli też między innymi w Twoich.

Każdy chciałby czytać o podróżach, tylko dziś niewielu z nas jeździ gdzieś dalej, a jeszcze bardziej niewielu robi z tego relacje. Chwilowo się to pewnie nie zmieni bo granice są raz otwarte raz zamknięte. Pewnie się zmieni dopiero jak zaraza zostanie odegnana lub odwołana (jak tam kto woli). Tak czy inaczej trzeba jakoś przeczekać, a każda relacja czy pojedyncza fotka z wyjazdu jest dzisiaj na wagę złota. Dlatego naprawdę wielkie dzięki za filmy i relacje, które wrzucasz, super że to robisz.
Rozumiem doskonale, że pominięcie wycieczki i skupienie komentarza na żółwiu mogło być trochę przykre, tylko czy komentarz jednej osoby (a wątpię że pisany w złej wierze) powinien być powodem do nie wrzucania więcej filmów ? Bardzo chciałbym, żeby nie był.

Nie widzę też powodu, żeby się wkurzać na tematy pozamotocyklowe. Ja staram się czytać wszystko bo takie moje zadanie, ale Ty nie musisz. Wystarczy tam nie zaglądać, natomiast one są widocznie potrzebne innym Forumowiczom w tych niespokojnych czasach skoro tak mocno się rozwijają. Nie zabierałbym im tego.
sudden jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.07.2021, 06:32   #23
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 34 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał maly Zobacz post
Nie unoś się,myślę że koledzy od żółwi mieli dobre intencje.
Ile tetu po czarnym a ile po szutrach?Planuję zapakować moto na busa i polatać tam na lekko .Z tąd moje pytanie.
Łącznie Thet wyszło jakieś 90 km poza asfaltami, my robiliśmy przez Prekal więc właściwie w ogóle nie było asfaltu.
Jeśli pytasz o TET - o który?jechaliśmy trochę greckiego i albanskiego.


@Sudden, pełna zgoda z tym, że Forum jest w naszych rękach i dlatego ciągle może być w starym stylu. I niestety, nie zgadzam się z tym, że skoro 5 osób "potrzebuje " pierdolic o covidzie, polityce i udowadniać sobie, kto jest bardziej wolnym człowiekiem to reszta ma się dopasować.za chwilę dojdziemy do sytuacji, że jeśli 5 osób wystarczająco głośno będzie napiepieprzac to będzie decydować o kształcie za tych, którzy właśnie nie krzyczą i nie pieprzą bez sensu po 30 postów dziennie na tematy z dupy bo jeżdżą i podróżują. I tych drugich jest większość. I niestety, ta większość topnieje i albo odchodzi albo traci chęć pisania czegokolwiek. A nowi? Patrzą na główne nurty i albo zostają ale są "cicho" albo odchodzą bo są rozczarowani.

Wpływ na kształt Forum mają głównie Moderatorzy i Administracja, bo to Wy decydujecie o tym, jaki kształt dyskusji tolerujecie i jakie tematy mają "żyć ". Użytkownicy mają taki wpływ, na jaki im pozwolicie.

Zdrowia Sudden.
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.07.2021, 06:53   #24
kristoch
 
kristoch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Wrocław
Posty: 1,036
Motocykl: CRF*00L
kristoch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 13 godz 8 min 58 s
Domyślnie

Dzięki, za filmik.
A które fragmenty to grecki TET? Kilka razy się przymierzałem by dojechać tranzytowo do Grecji i tam cały czas przeznaczyć na TET. Jednak zwykle kończyło się na eksploracji bliższych Bałkanów bo tydzień/dwa to mało czasu. Dużo tego greckiego TETa zrobiłeś? Łatwiejszy bo mniej szutrów czy bardziej przejezdne szutry?

PS A kamera to DJI? Jak się spisała?
PS2 Przestałem nagrywać filmy z wyjazdów bo nawet rodzina nie docenia emocji jakie niosą. 😉 Także tym bardziej szacun, że się dzielisz.
kristoch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.07.2021, 07:05   #25
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 34 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kristoch Zobacz post
Dzięki, za filmik.
A które fragmenty to grecki TET? Kilka razy się przymierzałem by dojechać tranzytowo do Grecji i tam cały czas przeznaczyć na TET. Jednak zwykle kończyło się na eksploracji bliższych Bałkanów bo tydzień/dwa to mało czasu. Dużo tego greckiego TETa zrobiłeś? Łatwiejszy bo mniej szutrów czy bardziej przejezdne szutry?

PS A kamera to DJI? Jak się spisała?
PS2 Przestałem nagrywać filmy z wyjazdów bo nawet rodzina nie docenia emocji jakie niosą. �� Także tym bardziej szacun, że się dzielisz.
Jechaliśmy tylko kawałek greckiego, tak ze 2 dni i jakieś 300, może 400 km. Musiałbym na mapę zerknąć bo nie pamiętam ale był łatwy właściwie cały, z czego pewnie ze 100 km było po asfaltach ale za to w wysokich Górach, krętych i właściwie pustych drogach. Byl też odcinek około 30 km gruntowki przez las w górach, naprawdę fajne klimaty i tereny a widoki genialne. Wszystko łatwe, spokojnie dużym do zrobienia ale po deszczu bez kostek to była by walka.
Grecki TET jest mega długi i na cały moim zadaniem potrzeba 2 wyjazdów po 2 tygodnie, żeby się nie zajeb...ać.

Kamerka to DJI i jak na razie jest super. Na baterii ponad godzinę krecenia, mega stabilizacja i dobry mikrofon

Zdrowia
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.07.2021, 08:06   #26
sudden
 
sudden's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: okolice Warszawy
Posty: 1,419
Motocykl: CRF250L * T7
sudden jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 6 godz 50 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirkoslawski Zobacz post
@Sudden, pełna zgoda z tym, że Forum jest w naszych rękach i dlatego ciągle może być w starym stylu. I niestety, nie zgadzam się z tym, że skoro 5 osób "potrzebuje " pierdolic o covidzie, polityce i udowadniać sobie, kto jest bardziej wolnym człowiekiem to reszta ma się dopasować.za chwilę dojdziemy do sytuacji, że jeśli 5 osób wystarczająco głośno będzie napiepieprzac to będzie decydować o kształcie za tych, którzy właśnie nie krzyczą i nie pieprzą bez sensu po 30 postów dziennie na tematy z dupy bo jeżdżą i podróżują. I tych drugich jest większość. I niestety, ta większość topnieje i albo odchodzi albo traci chęć pisania czegokolwiek. A nowi? Patrzą na główne nurty i albo zostają ale są "cicho" albo odchodzą bo są rozczarowani.
Dzięki za ten komentarz. Potrzebuję chwilę na przemyślenie sytuacji od nowa.
sudden jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.07.2021, 08:40   #27
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,767
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 4 tygodni 11 godz 11 min 7 s
Domyślnie

Fajnie Mirek, że chciało ci się doopę ruszyć, coś napisać i film popełnić. Można choć na chwilę oderwać się od tego pierdolenia o niczym co zapanował na forum. To już lepsze były niezliczone wątki o oponach do NAT czy innych pierdoletach bo przynajmniej w duchu foruma związane z motocyklami. Nie będę już zaśmiecał. Fajnie że się chciało, pojechało i wróciło cało. Ja jak patrzę na motocykl to mam odruch wymiotny chwilowo. Dojrzałem że potrzebuję dojazdówki na kołach, transport motocykla to jednak nie to samo. Stan bycia w podróży kompletnie inny.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.07.2021, 09:04   #28
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 34 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Fajnie Mirek, że chciało ci się doopę ruszyć, coś napisać i film popełnić. Można choć na chwilę oderwać się od tego pierdolenia o niczym co zapanował na forum. To już lepsze były niezliczone wątki o oponach do NAT czy innych pierdoletach bo przynajmniej w duchu foruma związane z motocyklami. Nie będę już zaśmiecał. Fajnie że się chciało, pojechało i wróciło cało. Ja jak patrzę na motocykl to mam odruch wymiotny chwilowo. Dojrzałem że potrzebuję dojazdówki na kołach, transport motocykla to jednak nie to samo. Stan bycia w podróży kompletnie inny.
W 100% zgoda a że Ci na moto chwilowo patrzeć się nie chcę, wierzę...że w 100 % chwilowo
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.07.2021, 09:41   #29
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,358
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 5 dni 23 godz 18 min 45 s
Domyślnie

Mirkoslawski przywołałeś mnie do porządku.
Czytam głupoty zamiast o podróżach. Filmik super, Bałkany są piękne, mam nadzieję że w sierpniu tam pojadę ale bardziej asfalotowo bo z kobitą i błoto mnie nie podnieca.
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.07.2021, 11:03   #30
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 34 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał melon1968 Zobacz post
Mirkoslawski przywołałeś mnie do porządku.
Czytam głupoty zamiast o podróżach. Filmik super, Bałkany są piękne, mam nadzieję że w sierpniu tam pojadę ale bardziej asfalotowo bo z kobitą i błoto mnie nie podnieca.
Niechcący ale się cieszę, a Bałkany rzeczywiście są piękne
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bosnia - krzaki, gorki, szutry , asfalty :) [maj 2019] krytek Trochę dalej 52 06.04.2022 16:27
...wojna na Bałkanach! Orzep Kwestie różne, ale podróżne. 41 25.01.2020 21:21
GADC na Bałkanach MECENAS Trochę dalej 8 22.06.2015 13:50
Drgania powyżej 5000 mad_leaf Rama, zawieszenia, napęd 2 28.03.2009 22:32


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.