Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Honda - inna niż AT & NAT

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 29.05.2019, 22:25   #1
hondaxl600lm


Zarejestrowany: Mar 2019
Miasto: okolice Olkusza
Posty: 7
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hondaxl600lm jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 55 min 17 s
Domyślnie Numer VIN, gdzie jeszcze?

Hej wszystkim, mam moto honda xl600lm i mnóstwo problemów, prosiłbym was o pomoc w kwestii, czy na owym motocyklu jest gdzieś jeszcze wybity numer VIN oprócz tego umieszczonego z prawej strony na ramie zaraz pod bakiem na aluminiowej przynitowanej tabliczce? bo chciałem zrobić przegląd i diagnoście nie wystarczył ten numer na tabliczce tylko szukał też przy kierownicy ale nie znaleźliśmy (bezwzględnie żądał że ma być wygrawerowany), dodam że rama była chyba piaskowana i malowana przez poprzedniego właściciela, motor normalnie jest zarejestrowany, mam książeczkę pojazdu, wszystkie papiery, poprzedni przegląd był zrobiony w 2016 r. jeszcze u poprzedniego właściciela. Podpowiedzcie coś, może ktoś ma takie same moto i wie czy jest gdzieś jeszcze wybity numer VIN tylko chodzi o dokładnie ten model, bo w innych to są numery zaraz przy kierownicy, nie chodzi mi o numer silnika bo ten wiem gdzie jest. Dokładne dane tego moto to Honda xl600lm pd04 rocznik 85 pojedynczy reflektor, wypuszczony na rynek szwajcarski, jeśli ktoś może pomóc to prosiłbym pisać na forum lub nawet na a gdzie można by się skontaktować przez telefon. Na razie dzięki.
hondaxl600lm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Gdzie jeszcze moze stukac w ramie? kuntakinte Rama, zawieszenia, napęd 25 16.09.2018 14:52
VIN - gdzie sprawdzić numer? jorge Inne tematy 5 18.02.2018 20:48
Numer VIN i numer silnika a rocznik (silnika) paku Kwestie różne, ale podróżne. 11 23.06.2013 20:37
numer vin panzer0873 Inne tematy 6 16.04.2010 13:06
Gdzie nas jeszcze nie było? giziu Kwestie różne, ale podróżne. 14 29.07.2008 17:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.