Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Hobby Forumowicza

Hobby Forumowicza Lubisz misie, kwiatki czy też inne dewiacje - to forum jest po to, abyś mógł się podzielić swoim hobby

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 22.02.2023, 17:14   #11
trzykawki


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 513
Motocykl: Brak
trzykawki jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 5 godz 48 min 46 s
Domyślnie

Kolejne 50 km po Kampinosie. A poniżej atomowe nietoperki. Tło w sam raz na prezentacje sie mojego rowerka - ładnie sie odcina .

BTW pod sklepem sptkałem dwóch rowerzystów w dziwnej konfiguracji. Dziwnej, bo byli bardzo młodzi myśle 17 - 18 lat w strojach takich z "dzielni". Jeden na fulu elekryku Ketlera drugi na jakims niespecjalnym hardtailu. Jak podjechałem , było jeszcze pare osób, kupiłem kefir i bułke , podeszli i bardzo sie zainteresowali moim specem. W sumie nic specjalnego, człowiek zwyczajny takich sytuacji z wycieczek motocyklem, że sie ludzie pytają. Ale Ci byli mocno dociekliwi , niby wszystko chwalili itd. ale... no ale pojawiło sie jak zaczęli sie dopytywać o blokadę prędkości. Powiedziałem że nie zdjęta, to się jakby zmartwili, następnie zoczyli że mam spd-y i tak sie zdziwili że nie platformy... Niby wszystko w normie ale jakoś potem stracili zainteresowanie i szybko sie zawinęli. No i sie zastanawiam ale chyba mam wybujałą wyobraźnie. W każdym razie obrałem przeciwny kierunek jazdy
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 20230219_140817.jpg (1.04 MB, 51 wyświetleń)
trzykawki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.