Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców

Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.03.2019, 19:47   #1
Polski
 
Polski's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 66
Motocykl: RD04
Polski jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 3 godz 32 min 52 s
Domyślnie Kawa-serwis-ekspresy

Cześć czarnuchy,
pora na mnie żebym się troszkę zareklamowal. Od listopada 2018 otworzyłem firme głównie zajmuję się naprawą ekspresów do kawy większości marek na rynku chciałbym trochę rozszerzyć się i z tym. we współpracy. nową jak na razie nie znaną marką 4swiss (w sprzedaży maja również inne inne przedmioty ,) więc zaczynamy dystrybucję nowej marki, więc jeżeli chcielibyście naprawić bądź kupić ekspres do domu lub biura zapraszam. Doradzić przy wyborze ekspresów. zapraszam. Cały czas szukam również kontaktów do firm które nie posiadają swojego zaplecza serwisowego, które się są na stałe związane z firmami które dostarczają kawę i inne środki czystości, a które mógłbym obsługiwać. W sprzedaży mam również kawę i akcesoria do czyszczenia. Zapraszam priw, na maila Adam.Polek@gmail.com bądź tefeonicznie 796 17 1 siedem cztery jeden,Możecie tez mnie odwiedzić osobiście w Warszawie na ulicy Józefa Chłopickiego 6B firma nazywa się Coffee Service. Strona internetowa jest ale jak narazie w budowie.W formacie PDF przesyłam swoje produkty, które sprzedaje oraz cennik( proszę nie zabijajcie mnie za cennik -jak trochę się ogarnę zrobię bardziej przejrzysty)w cenniku są podane ceny netto. Pozdrawiam


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Załączone Pliki
Typ pliku: pdf cennik.pdf (244.2 KB, 268 wyświetleń)
Typ pliku: pdf OFERTA SWISS coffee service.pdf (3.87 MB, 187 wyświetleń)
__________________
Łóżko to nie motocykiel – nikt nie zginie, a Bóg da i rodzina może nam się powiększy.

Ostatnio edytowane przez Polski : 13.03.2019 o 07:32
Polski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Serwis Hondy - czy ktoś poleci jakikolwiek serwis w Polsce HarryLey4x4 NAT - Warsztat 3 20.04.2018 13:51
Kawa z parmezanem czyli zimni w kraju pizzy i makaronu zimny Trochę dalej 36 12.06.2015 13:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.