Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Inne - dyskusja ogólna

Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20.03.2012, 14:52   #11
Cibor klv
 
Cibor klv's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok/Jaświły/BielskP
Posty: 1,892
Motocykl: LC 4
Cibor klv jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 12 godz 36 min 34 s
Domyślnie

Kolego kamilltee to wklej zdjęcie padniętej pompy, sfajczonego reglera od Afry, no i dopisz, że Tenera ma 10 koni więcej i może wtedy poczujesz się lepiej. Temat zapodałem jako ciekawostkę i nie dorabiam do tego żadnej ideologii, za stary jestem, żeby się licytować co jest lepsze kiełbasa z ogórkiem, czy śledź w galarecie...
__________________


Ostatnio edytowane przez Dzieju : 19.02.2013 o 12:04
Cibor klv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.03.2012, 15:39   #12
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,007
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 11 godz 54 min 18 s
Domyślnie

do mnie ktoś dzwonił i mówił ze w jego supertenerzesuper tez rama pękła ale i tak twierdze ze to fajny motor
a nie ze to legenda Dakaru
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.03.2012, 21:02   #13
kamilltee
 
kamilltee's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Piaseczno
Posty: 499
Motocykl: XTZ 750 ST 92 - z kratą, odliczam cały VAT :)
Przebieg: 65 000
kamilltee jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 10 godz 31 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cibor klv Zobacz post
Kolego kamilltee to wklej zdjęcie padniętej pompy, sfajczonego reglera od Afry, no i dopisz, że Tenera ma 10 koni więcej i może wtedy poczujesz się lepiej. Temat zapodałem jako ciekawostkę i nie dorabiam do tego żadnej ideologii, za stary jestem, żeby się licytować co jest lepsze kiełbasa z ogórkiem, czy śledź w galarecie...

ja nie muszę sobie poprawiać humoru ani swojego ego wykazując wady AT

nie wiem jakie miałeś intencje, ale to nie była ciekawostka np o stronie www z odessy (to bym nawet zrozumiał) bo nie wkleiłeś nawet linka

swoje powiedziałem - EOT
__________________
jest XTZ 750 ST Desert Rat - dla znajomych Paproch

SUPER TENERE - LEGENDA DAKARU http://passion4travel.pl/index.php/super-tenere-legenda-dakaru/
FB http://www.facebook.com/kamilltee
kamilltee jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.03.2012, 23:19   #14
Jaro-Ino
 
Jaro-Ino's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Inowrocław
Posty: 896
Motocykl: RD07a
Jaro-Ino jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 19 godz 26 min 20 s
Domyślnie

Tiaaa..... Mi teresa najpierw dała uśmiech na twarzy, a później taki odwrócony. Jeździ zacnie. Jak pracują 2 cylindry :P
Jaro-Ino jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.03.2012, 01:12   #15
Kate
 
Kate's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 22
Motocykl: taka Africa xtz 750 ;))
Kate jest na dystyngowanej drodze
Online: 11 godz 26 min 52 s
Domyślnie

a ja swoją kocham i póki co, cokolwiek się dzieje, to nie z jej winy, tylko idioty, który ją przede mną serwisował, a raczej NIE serwisował.. poza tym chodzi jak marzenie ^^
Kate jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.03.2012, 08:32   #16
kamilltee
 
kamilltee's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Piaseczno
Posty: 499
Motocykl: XTZ 750 ST 92 - z kratą, odliczam cały VAT :)
Przebieg: 65 000
kamilltee jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 10 godz 31 min 34 s
Domyślnie

Jaro to kwestia regulacji no ... Jak pisala Kate moze jeszcze poprzedniego wlasciciela
Kate - no ja mam do swojej tez gorace uczucia I bede bronil jej honoru

A tak na serio to marzy mi sie kiedys zlot AT+ST juz jako oldtimerow (ktorymi wlasciwie pozoli juz sa).
I tak wiele osob przesiada sie na nowsze BMW I KTM. Zostana w koncu tylko pasjonaci
Z radoscia obserwuje ze my jestesmy na FAT, afrykanerzy na xtzclub. Wszystko idzie w dobra strone.
__________________
jest XTZ 750 ST Desert Rat - dla znajomych Paproch

SUPER TENERE - LEGENDA DAKARU http://passion4travel.pl/index.php/super-tenere-legenda-dakaru/
FB http://www.facebook.com/kamilltee
kamilltee jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.03.2012, 08:51   #17
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,741
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 3 godz 39 min 46 s
Domyślnie

Ja wam powiem że dobrze że Cibor to napisał - jak będę np chciał kupić Terskę to będę wiedział co sprawdzić. Bez ideologii i teorii o świetej wojnie itp - nie ma idealnych motocykli - a taka wiedza się przyda
Babel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.03.2012, 08:59   #18
Bartas
 
Bartas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Bytom
Posty: 567
Motocykl: 2x XTZ 750, 1x XTZ 660.
Bartas jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 3 godz 8 min 33 s
Domyślnie

Jak będziesz chciał kupić, to mogę podesłać Ci poradnik kupującego XTZ mojego autorstwa

Jak będziesz chciał wyregulować zawory, też podeślę Ci poradnik mojego autorstwa W sumie to fotoporadnik krok po kroku

Swoją drogą nie ma co się spuszczać nad tym tematem. W ST latanej po krzakach rama czasami pęka i tyle. Miałem już 5 ST i w 4 rama była ok. W 5 później wyszło, że była rysa, tylko nie wiadomo czy już za mojej kadencji czy po. Bądź co bądź została naprawiona i motorek lata
Bartas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.03.2012, 09:17   #19
Cibor klv
 
Cibor klv's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok/Jaświły/BielskP
Posty: 1,892
Motocykl: LC 4
Cibor klv jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 12 godz 36 min 34 s
Domyślnie

Wprawdzie Teresy nie mam, ale raz byłem o włos od kupna takiej, ale trochę zraziły mnie gmole przyspawane do ramy w sumie można było przykręcić,ale właściciel zdecydował się przyspawać no a później napatoczyła się tania afra 03. Lata 90 te to dla mnie najlepszy okres zarówno z tego względu, że człek wtedy dorastał, powstawała najlepsza muzyka i produkowano prawdziwe motocykle.. AT, TA , ST, DR Big...każdy z tych motocykli jest warty żeby stać się jego właścicielem, choćby przez jakiś czas a dzisiaj mają niezaprzeczalną taką zaletę, że stać na nie wielu mniej zamożnych szaraczków (takich jak ja). Faktem niezaprzeczalnym jest, że zdażają się pęknięcia ram w ST, ale ta przypadłość nie dyskwalifikuje w żadnym wypadku tego motocykla. Rama jest stalowa więc łatwo ja naprawić (pałeł w poprzednim poście bardzo metodycznie wyłożył o co chodzi - i chociażby dla tego mój temat coś wniósł) w dodatku pęka w takim dość widocznym miejscu gdzie łatwo to zauważyć. A silnik to jest to czego wielu posiadaczy Afryk zazdrości Tenerowcom. Gdzieś już dawno temu też zamieściłem link z wyprawy Niemców do ameryki Południowej, podczas której to jednemu w Afryce pękła rama... jednak jak się później okazało ta Afra była bita i rama była nie fachowo naprawiana (spawana) i chłop się dowiedział o tym gdzieś w czarnej dupie.
__________________

Cibor klv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.03.2012, 09:21   #20
aciu
 
aciu's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Gołańcz
Posty: 801
Motocykl: RD07
Przebieg: 71000 +
aciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 9 godz 13 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cibor klv Zobacz post
... Lata 90 te to dla mnie najlepszy okres zarówno z tego względu, że człek wtedy dorastał, powstawała najlepsza muzyka i produkowano prawdziwe motocykle...
aciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Teresa ma oko na Maroko [Październik 2012] ruda Trochę dalej 14 13.08.2013 18:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.