Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.07.2019, 00:47   #21
Onufry22

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Białystok
Posty: 1,998
Motocykl: RD07a
Przebieg: 50 000
Onufry22 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 12 godz 20 min 33 s
Domyślnie

W razie czego jest wsparcie
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 20190621_124832.jpg (1.04 MB, 35 wyświetleń)
Onufry22 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.07.2019, 07:22   #22
MrWaski
 
MrWaski's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Słocina
Posty: 1,057
MrWaski jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 1 dzień 18 godz 2 min 32 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał greenman Zobacz post
Jeśli ktoś jest chętny to zróbcie proszę orientacyjną listę 1. 2. 3. żebyśmy mieli pogląd ile osób będzie.
1. Mr.Wąski & Mrs.Wąska
MrWaski jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.07.2019, 09:14   #23
walther_white


Zarejestrowany: May 2015
Posty: 133
Motocykl: RD03
walther_white jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 4 godz 21 min 51 s
Domyślnie

1. Mr.Wąski & Mrs.Wąska
2.Walther_white
walther_white jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.07.2019, 20:23   #24
rene82
 
rene82's Avatar


Zarejestrowany: May 2016
Miasto: radom
Posty: 106
Motocykl: crf 1000A->790advR/drz 400e
rene82 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 17 godz 30 min 33 s
Domyślnie

1. Mr.Wąski & Mrs.Wąska
2.Walther_white
3. irek
rene82 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.07.2019, 19:22   #25
Quentin


Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 3
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Quentin jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 53 min 33 s
Domyślnie

Reklamę rometa Adv 125 zrobilem na wiosennym WiR.
Myślę że na manewrach być może jedziemy wolniej ale wjezdzamy głębiej :-)
__________________
Droga jest celem...
Quentin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.07.2019, 19:27   #26
greenman
 
greenman's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Ostrowiec Św.
Posty: 477
Motocykl: KTM 640, NAT
greenman jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 18 godz 8 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Quentin Zobacz post
Myślę że na manewrach być może jedziemy wolniej ale wjezdzamy głębiej :-)
Zrobimy 2 grupy, dla szybszych i wolniejszych albo będzie można jechać samemu ze śladem.
greenman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.07.2019, 23:05   #27
greenman
 
greenman's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Ostrowiec Św.
Posty: 477
Motocykl: KTM 640, NAT
greenman jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 18 godz 8 min 54 s
Domyślnie

W niedzielę byłem sprawdzać dalszą trasę, słońce grzało niemiłosiernie, ale jeździło mi się wspaniale. Postanowiłem odwrócić trasę i chyba będzie to bardzo dobra decyzja. Na początku fajne szutry z widokiem na cementownię w Ożarowie, później udamy się do Bałtowa i zaliczymy tam dwie endurowe miejscówki (taki główny punkt programu) będzie parę podjazdów dla chętnych. Następnie szutry i drogi leśne w kierunku Janowca. Po drodze fantastyczna, super długa droga polno-leśna i ruiny starej cegielni. W Janowcu dla chętnych pyszne jedzenie i zwiedzanie zamku (bardzo drogi parking - 8zł, identycznie jak za auto).
W najbliższy weekend chciałbym sprawdzić trasę od Kazimierza Dolnego do Annopola i zdecydować czy tam kończymy czy ciągnąć ją dalej. * Wszystko może się jeszcze zmienić.

Z takich technicznych wiadomości: fajnie jakbyście mieli co najmniej dualowe opony. Jeśli będzie sucho to każdy przejedzie. Jeśli popada to na szosowych oponach może być ciężko bo w paru miejscach droga idzie po trawie. W lesie kałuże i lessowe wąwozy (ślisko). Na drogach polnych czy leśnych jest trochę głębokiego piachu.
Zapraszam wszystkich, nie ważne jaki poziom terenowy prezentujecie. Zawsze się znajdzie ktoś kto wam powie co i jak i weźmie na trasę.

Parę zdjęć na zachętę:



Fajna droga ale niestety ślepa. Duża takich zaliczyłem w niedzielę.




Niestety to czynna kopalnia i wszędzie zakazy wjazdu.
greenman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.08.2019, 13:29   #28
greenman
 
greenman's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Ostrowiec Św.
Posty: 477
Motocykl: KTM 640, NAT
greenman jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 18 godz 8 min 54 s
Post

Podbijam wątek, do zlotu zostało 2,5 tygodnia. Najważniejsza informacja - kolega pomysłodawca spotkania zakupił kociołek o pojemności 22l, spokojnie powinno wystarczyć dla wszystkich

W sobotę w większej grupie z forum (dzięki, że wpadliście!) wybraliśmy się sprawdzić drugą część trasy Kazimierz Dolny > Annopol. Nagrany ślad ma 110 km i powiem szczerze, że druga strona Wisły mnie nie zachwyciła. Między Annopolem a Józefowem trzeba bardzo lawirować, żeby znaleźć trochę terenu. Na wałach kostka brukowa, drogi polne często wyasfaltowane, a lasy wolę omijać jadąc większą grupą. Dopiero przed Kazimierzem zaczynają się ciekawsze tereny, trochę górek, a wjazd do samego miasta wiedzie genialnym wąwozem - co do którego też nie mam pewności czy jest 100% legalny.

Więc na ten moment mamy: bardzo fajną trasę Ożarów > Bałtów > Janowiec (ok 110km). Mi zajęła 4h 20min bez zbędnych postojów, trochę krążyłem. W dwóch miejscach trochę enduro (wyznaczone objazdy dla ciężkich), ale raczej łatwe szutry i piach na polnych drogach dominują.
Naprawiam swój błąd z poprzednich zlotów i z soboty, od razu planuję obiad zjemy w Janowcu - kolega Krzysiek poleca kluski, sam jeszcze nie sprawdzałem.
Zrobienie pierwszej części trasy będzie już wyczynem po piątkowej imprezie. Dalej są takie możliwości powrotu do obozu:
- powrót asfaltem - 60km
- prom do Kazimierza, zwiedzanie (tam są tabuny turystów) i powrót asfaltem - 70km
- dla tych którym będzie mało jest druga część trasy - Kazimierz > Józefów nad wisłą - ok 60km - 2h - terenem, czyli najciekawszy fragment drugiej trasy i reszta asfaltem
- dla hardcorów cała druga część terenem (50/50 z asfaltami) do Annopola, przejazd mostem przez Wisłę i szutrami do obozu

Pewnie się podzielimy na 2-3 grupy, w mniejszym gronie sprawniej się jedzie, zdecydujemy już na zlocie. Będzie miejsce i dla dzików i dla początkujących
W załączniku zdjęcie kamieniołomu z drugiej części trasy, dla chętnych podjazdy, jak do tej pory zrobiliśmy (lc4 i 990) tylko 1 podjazd z 3.

Kolega pomysłodawca spotkania organizuje trasę dla tych którzy nie przepadają za terenem i wolą pozwiedzać. Ogólny zarys wygląda tak:
"Trasa asfaltowo-lekko szutrowa, którą pojedziemy my w sobotę rano jako objazdową, po wyjechaniu z obozu zaprowadzi nas do Sulejowa, gdzie zatrzymamy się przy spichlerzu Kazimierza Wielkiego (ruiny), następnie przejedziemy do Dorotki, gdzie obejrzymy bunkier austriacki z I WŚ. Potem wpadniemy do Tarłowa na pizzę, bądź inne dania obiadowe (nowa knajpa, przetestowana i dobra :P ). W Tarłowie zajedziemy na Rynek, gdzie możemy iść obejrzeć ruiny synagogi i jeśli będą chętni zwiedzić podziemne krypty kościoła. Później pokierujemy się malowniczą trasą do Bałtowa, gdzie odbywać się będzie Świętokrzyskie Święto Pszczoły. Możemy odwiedzić zabytkowe ruiny pałacu w Bałtowie. Z Bałtowa pojedziemy sobie na zamek w Ćmielowie, skąd przebijemy się do miejscowości Gliniany, potem opuszczony Potok, dworek i gorzelnia w Brzozowej, po czym udamy się do obozowiska."

Zapraszamy wszystkich chętnych, zlot raczej mały kameralny. Chętnych proszę o wpisywanie się na listę, żebyśmy mieli podgląd ile osób może przyjechać.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg kamieniolom-jozefow-nad-wisla.jpg (307.9 KB, 24 wyświetleń)
greenman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.08.2019, 22:12   #29
greenman
 
greenman's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Ostrowiec Św.
Posty: 477
Motocykl: KTM 640, NAT
greenman jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 18 godz 8 min 54 s
Domyślnie

Zlot już w piątek, zamieszczam więc najważniejsze informacje. Na miejscu będę w piątek od południa. Można wpaść wcześniej to sobie luźno pojeździmy. Można wpaść tylko na sobotę, pewnie główną jazdę zaczniemy ok 9-11. W piątek jest najlepsza impreza!

Miejsce obozu: Słupia Nadbrzeżna / Wesołówka (27-515) okolice Ożarowa, między Ostrowcem Świętokrzyskim a Kraśnikiem

Trasa terenowa na sobotę:
https://drive.google.com/open?id=12O...5Mx67wjWp9oiVw
Trasa jest w formacie GPX. Sprawdzałem działanie na Locus maps i na Garminie. Sprawdźcie czy działa u was. W pliku są też zaznaczone różne punkty, warto wcześniej przejrzeć jeśli będziemy jechali w mniejszych grupach.
1 część trasy ma ok 115 km i to jest nasz główny cel. 2 część jest nudniejsza, może zrobimy pół.

Jeśli ktoś by planował powyższe trasy jeździć samodzielnie: wszystko z rozwagą i zgodnie z własną oceną. Układając tracka mogłem się w paru miejscach pomylić, nieumyślnie poprowadzić przez jakiś las lub inny zakaz! Są to tylko propozycje trasy na sobotę.


Jeszcze raz zapraszam wszystkich niezdecydowanych czytaczy. Dla tych zmęczonych życiem leżenie do góry brzuchem na nadwiślańskim piasku i jedzenie z kociołka, dla reszty trochę jazdy terenowej Pogoda zapowiada się wyśmienita! Nie jest to duży spęd, tylko małe kameralne spotkanie.

Ostatnio edytowane przez greenman : 25.08.2019 o 18:33
greenman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.08.2019, 08:21   #30
MiG69


Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: Duczki
Posty: 6
Motocykl: RD07a
MiG69 jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 godz 16 min 53 s
Domyślnie

Witam i pozdrawiam wybieram się do was Michał.
MiG69 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Policjanci dostali terenowe radiowozy i quady. frog Inne tematy 26 16.01.2016 21:16
VIII Rajd Podlaski Ivi Imprezy forum AT i zloty ogólne 348 02.04.2013 15:32


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.