Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02.05.2013, 08:32   #11
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał ramoneza Zobacz post
Oj ,piękne tereny macie tam w okolicach Drezdenka i Dobiegniewa w tamtą stronę jazda non top bez asfaltu noc w szczerym lesie w namiocie, w okolicach Łagowa,trochę się bałem żeby mnie wilcy nie zjedli
Może to nie jest w ok ale przejechałem w poprzek Puszczę Notecką warto nawet jeśli przyjdzie mandat.
Wycieczka się udała, aaa polecam jeszcze pałac w Mierzęcinie coś pięknego,obiekt super odrestaurowany,ogrody cudne ,warto zwiedzić.

Wiemy Wiemy
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2013, 12:33   #12
danek-dr
 
danek-dr's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Gorzów n.Wartą
Posty: 174
Motocykl: nie mam AT jeszcze
danek-dr jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 13 godz 7 min 46 s
Domyślnie

W puszczy noteckiej Od kilku lat jest prowadzona akcja powrotu wilka w te rejony właśnie. Robi to zdaje się wydział Akademii Rolniczej z Poznania.
Sporo sztuk przechadza się właśnie to drogą wsh-zach. Ale wiadomo spotkać się nie da.
__________________
EXC 450

"Jestem synem wolnego i walecznego narodu i nie mam zwyczaju drżeć przed kimkolwiek"
A.F.Ossendowski
danek-dr jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.