Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.07.2018, 22:16   #21
Marcinnn6
 
Marcinnn6's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Zgierz
Posty: 868
Motocykl: EXC 250 TPI
Przebieg: galanty
Marcinnn6 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 19 godz 36 min 46 s
Domyślnie

ktoś się wybiera na edycję 2018r? Bo możliwości jazdy po plaży na legalu jest dla mnie największym magnesem tej imprezy. Z tego co widziałem (na jutubie) w 2017 po plaży jeździli chyba normalnie, na forum nie znalazłem nic o edycji z 2017 i ew. problemach jakie były w 2016r.
Marcinnn6 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.07.2018, 00:59   #22
motif
Banned


Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 538
Motocykl: xt660z, ktm 500exc, nc750x
motif jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 19 godz 22 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcinnn6 Zobacz post
ktoś się wybiera na edycję 2018r? Bo możliwości jazdy po plaży na legalu jest dla mnie największym magnesem tej imprezy.
dla mnie też, juz się zarejestrowałem na jazdę dzienną i nocną po plaży
motif jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.07.2018, 18:28   #23
Marcinnn6
 
Marcinnn6's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Zgierz
Posty: 868
Motocykl: EXC 250 TPI
Przebieg: galanty
Marcinnn6 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 19 godz 36 min 46 s
Domyślnie

to spoko, no ja jeszcze nie wiem czy dam radę bo jakoś miałem chyba na urlop z rodziną wtedy jechać hehe. Zobaczymy. Jedynie co mi się nie podoba, o ile można tak to nazwać to jest to, że się jedzie według rołdbuka. I spoko potrafię tego używać bo w rajdach samochodowych z tego korzystałem, no ale tam pilot to ogarniał.
A tutaj patrzenie na te krzaczki może być męczące (nigdy motocyklem wg. rołdbuka nie jechałem) - wersja, taka że organizator udostępnia plik z trakiem jest wg. mnie wygodniejsza - mozna się bardziej skupić na jechaniu, chociaż i tak trza patrzeć w ekranik - jechałem tak na Baba Jadze i było w miarę ok - chociaż kumple co jechali za mną mieli fajniej bo poprostu jechali za mną
Marcinnn6 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.07.2018, 20:15   #24
motif
Banned


Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 538
Motocykl: xt660z, ktm 500exc, nc750x
motif jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 19 godz 22 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcinnn6 Zobacz post
to spoko, no ja jeszcze nie wiem czy dam radę bo jakoś miałem chyba na urlop z rodziną wtedy jechać hehe. Zobaczymy. Jedynie co mi się nie podoba, o ile można tak to nazwać to jest to, że się jedzie według rołdbuka. I spoko potrafię tego używać bo w rajdach samochodowych z tego korzystałem, no ale tam pilot to ogarniał.
A tutaj patrzenie na te krzaczki może być męczące (nigdy motocyklem wg. rołdbuka nie jechałem) - wersja, taka że organizator udostępnia plik z trakiem jest wg. mnie wygodniejsza - mozna się bardziej skupić na jechaniu, chociaż i tak trza patrzeć w ekranik - jechałem tak na Baba Jadze i było w miarę ok - chociaż kumple co jechali za mną mieli fajniej bo poprostu jechali za mną
to nawet nie wiedzialem że to na roadbooka, dają rolkę z trasą? ale akurat mam f2r wiec nie problem. To jest rajd rekreacyjny wiec na spokojnie można jechać.
motif jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.07.2018, 00:11   #25
Marcinnn6
 
Marcinnn6's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Zgierz
Posty: 868
Motocykl: EXC 250 TPI
Przebieg: galanty
Marcinnn6 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 19 godz 36 min 46 s
Domyślnie

no rolka to to chyba nie jest tylko coś bardziej w formie kartek. Ale to tak wypatrzyłem na jutubach z poprzednich edycji jak ludzie jeździli. Może w tym roku jest inaczej? W regulaminie jest napisane że:
1.2. Organizator dostarcza Uczestnikom niezbędne materiały nawigacyjne – trasa przejazdu
w jakiej formie, nie napisali.
Na stronie jest napisane jeszcze , że otrzymuje się "mapy nawigacyjne"
Może ktoś wie na 100% jak jest w tym roku?
Marcinnn6 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
XII Rajd Podlaski Ivi Imprezy forum AT i zloty ogólne 482 19.10.2015 20:54
Rajd TUKAN puntek Imprezy forum AT i zloty ogólne 57 22.05.2014 22:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.