Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Motocykl Forumowicza

Motocykl Forumowicza Tu możesz opisać swój motocykl, pochwalić się ewolucją lub zakupem.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.11.2015, 11:22   #11
wilq.bb
 
wilq.bb's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 1,280
Motocykl: zJAWA 350 TS
wilq.bb jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 14 godz 59 min 3 s
Domyślnie

Jakby co pasek mam - oddam za przysłowiowego browara.
Jeśli chcesz mieć oryginał to przyłożę do tego rękę, bo RD03 to najładniejsza afra.
__________________
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas

Nie piję alkoholu skażonego....akcyzą.
wilq.bb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.11.2015, 11:42   #12
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,341
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 19 godz 25 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał piotrholly Zobacz post
Witam! Zostałem szczęśliwym posiadaczem RD03 z 89 roku. Bardzo zależy mi na oryginalności, więc mam w związku z tym kilka pytań. Jak to jest z tym prostokątnym reflektorem? ...... Kolor gmoli już wiem, że powinien być biały. Załącznik 59091
No i o to chodzi , dokonałeś bardzo dobrego wyboru teraz dbaj bo to najlepsza z Afryk.
Gmole może i powinny być białe ale ja bym zamienił słowo z powinny na mogą. Jak je kiedyś porysujesz to sobie przemalujesz.
Też mam telewizor i mimo chwilowych rozmyślań nad zmianą na oczy to od 12 lat pozostaje on na swoim miejscu.
Daje naprawdę dużo światła do tego pięknie ułożona asymetria z wyraźną granicą światła/cienia. To po co na siłę demolować wyjątkowość TV.
Oczy ma wiele a telewizor tylko wybrane
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.11.2015, 12:15   #13
michoo
 
michoo's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wydra
Posty: 788
Motocykl: RD03
Przebieg: 69tys
michoo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 6 dni 20 godz 1 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Twoja malowana była? Wydaje mi się, że na tylnym boczku powinien być napis ADVENTURE SPORTS, natomiast na osłonie chłodnicy na niebieskim pasku napis HONDA, a na samym dole na białym napis HRC. Listki na kierownicy powinny być białe chyba. Siedzenie, kierunki, szyba i lusterka raczej oryginał.
Zgadza się u mnie takowe napisy są. Są i listki białe
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg atrd03.jpg (838.2 KB, 11 wyświetleń)
__________________
pozdrawiam
michoo

michoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.11.2015, 12:36   #14
piotrholly
 
piotrholly's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2015
Miasto: Strzyżów
Posty: 25
Motocykl: RD03
Przebieg: 68000
Galeria: Zdjęcia
piotrholly jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 11 godz 23 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rojek
Twoja malowana była? Wydaje mi się, że na tylnym boczku powinien być napis ADVENTURE SPORTS, natomiast na osłonie chłodnicy na niebieskim pasku napis HONDA, a na samym dole na białym napis HRC. Listki na kierownicy powinny być białe chyba. Siedzenie, kierunki, szyba i lusterka raczej oryginał.
Brak tych napisów chyba najbardziej rzuca się w oczy Widocznie ktoś wcześniej zamalował

Cytat:
Napisał kazmir
Porównaj z oryginałem:
http://faq.africatwin.com.pl/index.php/Plik:Rd03-88.jpg
Na pewno brakuje paska na kanapie. Pozostał tylko ślad po nim
Napisów coś za mało...Reflektor bym zostawił. Łatwiej światła ustawić, a i tak podczas "normalnej" jazdy świeci tylko jeden.
Faktycznie widać ślad, reflektora ani myślę zmieniać

Cytat:
Napisał zetjohny
Pasek na kanapę powinienem mieć. Szukać?
Cytat:
Napisał wilq.bb
Jakby co pasek mam - oddam za przysłowiowego browara.
Jeśli chcesz mieć oryginał to przyłożę do tego rękę, bo RD03 to najładniejsza afra.
Póki co dziękuję za pomoc, to jeszcze może poczekać.

Cytat:
Napisał Dzieju
No i o to chodzi , dokonałeś bardzo dobrego wyboru teraz dbaj bo to najlepsza z Afryk.
Gmole może i powinny być białe ale ja bym zamienił słowo z powinny na mogą. Jak je kiedyś porysujesz to sobie przemalujesz.
Też mam telewizor i mimo chwilowych rozmyślań nad zmianą na oczy to od 12 lat pozostaje on na swoim miejscu.
Daje naprawdę dużo światła do tego pięknie ułożona asymetria z wyraźną granicą światła/cienia. To po co na siłę demolować wyjątkowość TV.
Oczy ma wiele a telewizor tylko wybrane
Zakup motocykla był raczej dziełem przypadku. Paręnaście lat wysłuchiwania o rozwodzie i takie tam Jeżdżę tylko starymi mercedesami i idealnym byłby motocykl tej właśnie marki, ale jak wiadomo od stu czy iluś tam się tym nie zajmują. Dobry kolega kończąc czy też robiąc sobie przerwę od moto zaklinał mnie o długowieczności i bezawaryjności Afryk. To przekonało mnie właśnie o dołączenie do mojej małej kolekcji moto, który latami nie będzie mnie zmuszał do siedzenia w garażu. W mercach jedyne narzędzia niezbędne do jazdy to migomat i kompresor Tu obejdzie się bez migomatu
piotrholly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.11.2015, 23:53   #15
Artek
Dominator.
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 2,566
Motocykl: RD03 lekko młotkiem dłubnięta
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 3 tygodni 6 godz 34 s
Domyślnie

Kilka świeżych fotek.
Jak taką zrobisz to
http://www.ujenimotors.com/88_xrv650.html#
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.