Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka

Wszystko dla Afrykańczyka Ciuchy, buty, kaski, gogle, rękawiczki, kondomy, pokrowce, ochraniacze, zbroje i inne gadżety które chcesz opisać lub polecić

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 28.07.2008, 14:13   #1
Dejvid
 
Dejvid's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych
Posty: 154
Motocykl: RD04
Przebieg: 99999
Galeria: Zdjęcia
Dejvid jest na dystyngowanej drodze
Online: 18 godz 1 min 33 s
Domyślnie Kamera cyfrowa

Witam, szykując się pomału do wrześniowego wypadu na poludniowy wschód EU, rozpatruję zakup jakiejś kamerki co by uwieczniać zwiedzania. I mam tu pytanie do tych którzy z takimi kamerami mieli lub mają do czynienia, a ja ciemny bo nigdy nawet tego w lapach nie mialem Głównie chodzi mi o radzaj niosnika danych - sa kamerki na DVD, na kasety miniDV, na karty pamieci i pewnie jakies jeszcze o których pojecia nie mam. Wydaje mi się że te na karty są drogie w "eksploatacji" bo karty są poprostu drogie. Natomiast kasetki DV sa o wiele tansze i mozna ich zakupić cały worek i jechać, podobnie plyty DVD. Kamerka ma być używana czasami w trudnych warunkach (powiedzmy podczas przejazdu zakurzonym offroadem), może przezyc czasami wstrzasy (wtedy zapis na DVD moze byc przerwany od drgań). Proszę o jakieś sugestie tych co uzywają kamery cyfr. i doszli juz do jakiś wniosków, jakie wady i zalety mają kamery o roznych nosnikach danych, jakie ceny nosnikow ktore najbardziej oplaca sie kupowac itp.
PS. Cena to max 800PLN. Nie musi posiadać wodotrysków typu jakies kosmiczne opcje i efekty specjalne, typu jakies megazoomy, wystarczy żeby poprostu dobrze i nizawodnie nagrywała.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Dejvid : 28.07.2008 o 14:21
Dejvid jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kamera goclever jaro Wszystko dla Afrykańczyka 23 19.06.2013 23:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.