Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady

Szpej turystyczny - Produkty i Porady Wszystko co potrzebne do dużej i małej turystyki

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 05.10.2016, 20:34   #11
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał krakus Zobacz post
jak ten stolik w praktyce? flaszka się nie przewraca? Sztywne to?
Na szybko dwa zdjęcia. Na jednym kubki z aparatem - lustrzanka waży ponad 1,2kg, a nie odkształca materiału w stopniu zagrażającym stabilności reszty. Oczywiście rzucenie jej na stół wywoła lokalny kataklizm ale kto rzuca rzeczami po blacie?

Na drugim widać trochę lepiej konstrukcję. Blat ma w sobie cztery aluminiowe elementy usztywniające. Opierają się one zarówno na nogach, jak i na dwóch poprzeczkach rozkładanych razem z nogami. Dzięki temu sztywność blatu jest zachowana na całej powierzchni. Nie ma co porównywać ze stolikami z blatem z tworzywa/drewna ale ten jest i tak o niebo lepszy od stolików które mają tylko materiał bez dodatkowego usztywnienia.

Wiem, że dadzą się znaleźć sztywniejsze rozwiązania, dla nas jednak priorytetem była waga całego "zestawu piknikowego" oraz ilość zajmowanego miejsca. Przy czym nie mam wrażenia uzyskania niskiej wagi kosztem sztywności - w warunkach turystycznych wszystko co przychodzi mi do głowy, z flaszką włącznie, da się stabilnie użytkować na takim podłożu.

Wodę czy jedzenie gotuję na palniku tzw. Jetboil który w zestawie jest dość wysoki ale nie miałem ani razu kłopotów ze stabilnością na stoliku.

[aktualizacja] Znalazłem filmik ze stolikiem w roli głównej, "test" blatu od około 5:00.






__________________
Konto zamknięte na stałe.

Ostatnio edytowane przez Neo : 05.10.2016 o 20:47
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.