Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 30.03.2012, 15:29   #10
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,499
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 4 dni 4 godz 5 min 37 s
Domyślnie

Hmmm...czytam temat, nie komentuję bo nie czuję takiej potrzeby.

Na szkoleniach Motopozytywnych jestem od początku, słucham co tam jest przedstawiane, ale potem i tak dzielę to przez swój wewnętrzny filtr i ew. wprowadzam w życie. Wiedza się przydaję zawsze, ale każdy robi z nią co zechce.

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że głośny wydech nie ma wpływu (pozytywnego) na bezpieczeństwo. Nie raz już mi uratował 4litery, więc do cichego nie wrócę. Ale też nikogo do niczego nie namawiam.

W korku nie lubię jak ktoś mi się snuje przed kołem 2oo z prędkością pieszego, bo sobie nie daje rady, ja się zmieszczę, to niech mnie puści przodem. Puszki nie mają obowiązku puszczać motórów, ale korona im z głowy nie spadnie jak zostawią szczelinę na 2oo. Jak mnie ktoś jawnie puści to mu dziękuję łapą/skinięciem kaskiem i dzida dalej. A dzięki temu, że ja nie jadę puszką to korek jest o ten jeden samochód krótszy.

Na drodze aniołkiem nie jestem, często wręcz bliżej mi do , ale uważam, że instynkt samozachowawczy jeszcze mam i nawet chyba działa.

Nie uważam też, że to puszkarze są całym złem na drodze, ale faktycznie od zawsze mówię, że każdy na drodze to potencjalny morderca + myślenie za 5 kierowców przedemną i może dzięki temu jeszcze jeżdżę (12lat B, 3,5 A, na moto codziennie, zaczynam jak tylko śnieg się rozpuści, a kończę jak się zrobi biało). Często oglądam kompilacje wypadków w necie i daję mi to pogląd jak nierealne sytuacje się mogą zdarzać i do czego są zdolni ludzie na drodze.

Temat spoko, ale bez napinki bym podchodził i bez patosu.
__________________
Afra - jedyna, wierna kochanka!!!!
Pożegnane bez żalu: 990S, 690R, DR650SE, XF650
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"Balkan Expres 2013"... czyli jak zabić górali, co manety w lipcu grzali... Sub Trochę dalej 23 30.12.2015 22:00
Akcja "Bezpieczeństwo- forum TA"- potrzebna pomoc!!! Marcin-BB Inne tematy 25 26.09.2011 16:12
Jakby ktoś chciał Mecia Wszystko dla Afrykańczyka 5 02.09.2008 23:17


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.