Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Kaski

Kaski kaski, gogle, itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.03.2024, 10:28   #1
Bulwiak
Stary nick: Kacior
 
Bulwiak's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 338
Motocykl: KTM 1090 ADVENTURE R
Bulwiak jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 9 godz 27 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mirek Swirek Zobacz post
Kolejna kwestia, na jakie moto ma być ten kask? Golas, czy adwenczur, czy szyba krótka i pęd powietrza wali w szczękę, szybę, czy czoło kasku, no i na jakie prędkości?
Taki to niby kask, "zwykły" kask, za fure siana, a ile elementów składowych, gdzieś obok...Może wyolbrzymiam, ale jak chce się wydać na kask trochę talarów, to trzeba wiedzieć, czego się chce w zamian. Prawda?
Będzie na adwenczura
Szybka krótka regulowana ale ja też krótki jestem. Prędkości 30 - 50 - 90 - 110. Więcej się boję
Na czopera do skórki, wiewiórek i łańcuchów mam inny

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
c5 piszecie że cudo, no chyba będę musiał to sprawdzić, bo moja wiara w cuda znacznie osłabła. Wiecie jak to ostatnio jest, tylko pomyślisz kask i już twój telefon podsuwa gotowe rozwiązanie https://www.lidl.pl/p/ultimate-speed...r-l/p100371049
Cudo nie cudo. Najważniejsze że leży na głowie tak samo dobrze jak c3 pro który jest znacznie tańszy. Na pewno wentylacja będzie lepsza. Wszystko wyjdzie w użytkowaniu. A może po 500km zacznie jednak przeszkadzać
C3 pro świetny ale nudny i już był bardzo sfatygowany. A że lubię kolory to wziąłem tego. Fajna jest blokada otwartej szczęki i system Interkom.
Jak mówię, organoleptycznie super a życie pokaże za jakiś czas czy był to dobry wybór.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_1986.jpg (567.3 KB, 16 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Novy : 10.03.2024 o 12:24 Powód: Połączenie postów
Bulwiak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Schuberth Renowacja Lakrua Kaski 1 03.11.2020 16:28
Schuberth sc10u Africa Tigg Archiwum 3 19.01.2018 21:40


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.