Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 06.05.2014, 14:01   #1
electro


Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kraków
Posty: 160
Motocykl: nie mam AT jeszcze
electro jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 13 godz 13 min 51 s
Domyślnie Ukraina 4 dni od czwartku na lekkie

Hej,

Wyjazd na Ukrainę od najbliższego czwartku do niedzieli, wszystko gotowe i trasa objeżdżona - będzie super tyranie po górach i lasach. Zaraz za polską granicą, więc broń palną można zostawić w domu. Jedzie doborowe podkarpackie towarzystwo (obecne na tym forum) na DRZtach i KTMach. Jeśli ktoś z Was chciałby dołączyć na lekkim motocyklu i w miarę radzi sobie w cięższym terenie (ale poziom Błażusiaka nie jest wymagany), to zapraszam. Jedyny haczyk jest taki, że musicie przejechać przez Kraków i mnie zabrać na przyczepę ;-) bo moja opcja transportu upadła. Oczywiście koszt dojazdu do podziału.

Szczegóły na tel.
696 - 276 - sześć siedem trzy
electro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pilne! Kto pożyczy jakikolwiek motur na 2-2,5 tyg od czwartku:>? Olek Wszystko dla Afrykańczyka 11 04.10.2012 12:18
Ukraina lub inny teren od jutra albo od czwartku Mirmil Umawianie i propozycje wyjazdów 13 12.08.2012 20:58
małe,lekkie enduro BABA Lejdis 111 19.04.2011 02:09
lekkie dławienie poniżej 3000 obr Africa Uklad paliwowy i wydechowy 17 16.03.2011 01:17


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.