Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07.09.2013, 13:21   #1
golw


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 25
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 77500
golw jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 godz 4 min 35 s
Domyślnie Warsaw Szuter Expedition - Warszawa 28.09.2013

Witam wszystkich, kiedyś zamarzyło mi się stworzyć coś z niczego. Ot i udało się wreszcie. Jeżeli macie wolną sobotę 28ego września to wszystkich serdecznie zapraszam:


Warsaw Szuter Expedition
28.09.2013

Warsaw Szuter Expedition to przejazd krajoznawczy o charakterze rekreacyjnym, który ma na celu pokazać, że okolice tak dużego miasta jak Warszawa też mogą być piękne. Trasa została poprowadzona po drogach zarówno szutrowych, jak i asfaltowych. Każdy posiadacz motocykla z choć lekkim zacięciem ENDURO pokona ją nawet na oponach szosowych. Jej długość będzie się mieścić pomiędzy 100-150 km. Podczas przejazdu liczyć się będzie przede wszystkim spostrzegawczość oraz dobra pamięć. Po przejeździe będzie do wypełnienia ankieta dotycząca przebytej trasy. Trzy osoby z największą ilością poprawnie udzielonych odpowiedzi zostaną obdarowani bonami upominkowymi w wysokości: 200, 100 i 50 zł, do wykorzystania w sklepie MotoX przy al. Prymasa Tysiąclecia 74B w Warszawie. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez więcej niż jednego uczestnika, znaczenie będzie miał krótszy czas przejazdu.

Trasa:
Poprowadzi po drogach asfaltowych i szutrowych, które są przejezdne nawet na oponach szosowych. START i META zostały zlokalizowane w sklepie MotoX przy al. Prymasa Tysiąclecia 74B w Warszawie. Trasa została podzielona na trzy części: dojazd, roadbook i powrót.

Zapisy:
Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisania się drogą mailową na: warsaw.szuter.expedition@gmail.com. W tytule należy wpisać “ZAPISY”, natomiast w treści podać: swoje imię i nazwisko oraz model motocykla.

Nagrody:
1 miejsce - bon o wartości 200 zł na zakupy w sklepie MotoX oraz książka PRZEDWOJENNE SAMOCHODY I MOTOCYKLE.

2 miejsce - bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie MotoX oraz książka PRZEDWOJENNE SAMOCHODY I MOTOCYKLE.

3 miejsce - bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie MotoX oraz książka PRZEDWOJENNE SAMOCHODY I MOTOCYKLE.

Uwaga:
Ponadto dla wszystkich Odwiedzających i Klientów sklepu MotoX w dniu Warsaw Szuter Expedition są przewidziane drobne upominku.

Roadbook:
Roadbook to książka, wg wskazań której poruszamy się po trasie. Składa się ona z okienek, w których zawarta jest informacja o całkowitej długości tras, długości odcinka od poprzedniej podpowiedzi oraz schematu według, którego mamy przejechać dany odcinek. Pierwsza kratka w odległościach ma wpisane 0.0 i oznacza start. Druga kratka pokazuje nam odległość do następnego opunktu, np. skrzyżowania za 1,32, czyli za 1320 m będziemy musieli zjechać z drogi głównej, tak jak wskazuje to strzałka. Za 960 m skręcamy w prawo za zabudowaniami - czyli odległość od poprzedniej wskazówki 0,96, a cała trasa pokazuje 2,28, czyli sumę łącznie przejechanych metrów/kilometrów od startu, a rysunek przedstawia rozjazd ze strzałką w prawo itd.



Kontakt:
Jakiekolwiek problemy bądź niejasności prosimy przedstawiać drogą mailową na adres: warsaw.szuter.expedition@gmail.com, w ostateczności telefoniczną pod nr telefonu:
516-787-306.
Osobą kontaktową jest Tobiasz Krawczyk.

Na koniec kilka zdjęć z trasy znajdziecie pod:
https://plus.google.com/u/0/photos/1...18685293730897

Jeszcze raz wszystkich zapraszam i pozdrawiam Tobiasz.

Ostatnio edytowane przez golw : 13.09.2013 o 15:46
golw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.09.2013, 14:08   #2
golw


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 25
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 77500
golw jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 godz 4 min 35 s
Domyślnie

Brak doświadczenia spowodował, że nie zawarłem jeszcze kilku istotnych informacji. Mianowicie:
W sobotę startujemy od godziny 10,00 co dwie-trzy minuty.
Trasa ROADBOOKa zaczyna i kończy się na Żeraniu, prowadzi mniej więcej 50/50 asfaltowo-szutrowo. Czas przewiduję w okolicach 2-3 godzin w zależności jakie tempo sobie sam narzuci. Trasa będzie spisana na kartkach A4.
Nie zbieram żadnego wpisowego, dla mnie liczy się sama przyjemność z przejazdu.

Pozdrawiam
golw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.09.2013, 15:38   #3
golw


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 25
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 77500
golw jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 godz 4 min 35 s
Domyślnie

Termin zbliża się nieubłaganie to już w tę sobotę.

Wszystkich serdecznie zapraszam i pozdrawiam Tobiasz
golw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.09.2013, 11:25   #4
Gawron
 
Gawron's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Wawa
Posty: 393
Motocykl: RD07a
Gawron jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 dzień 13 godz 55 min 35 s
Domyślnie

Pomysl zacny i w cipeczke. Szkoda, ze tym razem nie dam rady ale mam nadzieje, ze impreza bedzie cykliczna.
__________________
Pzdr
Gawron

'Podróżować znaczy żyć. A w każdym razie żyć podwójnie, potrójnie, wielokrotnie.' A. Stasiuk
Gawron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.09.2013, 13:46   #5
golw


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 25
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 77500
golw jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 godz 4 min 35 s
Domyślnie

To czy impreza będzie cykliczna wszystko będzie zależeć od tego czy spodoba się uczestnikom.
golw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2013, 12:13   #6
Poncki
 
Poncki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,666
Motocykl: XR250R
Przebieg: ły
Galeria: Zdjęcia
Poncki jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 18 godz 59 min 51 s
Domyślnie

"dzięki uprzejmości firmy ECO FUKS"

Uprzejmość to by była gdyby myli za darmo...
Poncki jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2013, 15:17   #7
golw


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 25
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 77500
golw jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 godz 4 min 35 s
Domyślnie

Zdecydowanie każdy z nas by chciał by wszystko było za darmo, jednak to już niestety nie jest w mojej mocy.
golw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2013, 16:06   #8
Poncki
 
Poncki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,666
Motocykl: XR250R
Przebieg: ły
Galeria: Zdjęcia
Poncki jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 18 godz 59 min 51 s
Domyślnie

Zmierzam do tego, że to nie jest uprzejmość tylko zwykła akcja promocyjna, a Twój post jest reklamą.

http://africatwin.com.pl/regulamin.php

"Zabrania się reklamowania jakkolwiek, czegokolwiek i gdziekolwiek. (nicki, avatary, podpisy, profile użytkowników). Dotyczy to w szczególności treści komercyjnych."
Poncki jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2013, 17:39   #9
golw


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 25
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 77500
golw jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 godz 4 min 35 s
Domyślnie

Nie taka była moja intencja, ale już usunąłem podejrzany post.
golw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2013, 17:39   #10
felkowski
 
felkowski's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawka
Posty: 1,482
Motocykl: RD07a
Przebieg: 66666
Galeria: Zdjęcia
felkowski jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 19 godz 14 min 53 s
Domyślnie

A ja bym się nie czepiał. Zaprasza na imprezę. Czy ona jest promocją, reklamą czy innym przedsięwzięciem związanym z zabawą w motory to inna kwestia. Z drugiej strony jeśli ktoś parający się tę branżą robi ciekawy i oryginalny pomysł na promocję to już jest zły ? W sumie dzięki temu można się dowiedzieć o mniej lub bardziej ciekawych wydarzeniach.
Jak napiszę, że "jestem fajny"; to też jest reklama ?
__________________
felkowski
sikanie z wiatrem to chodzenie na łatwizne
felkowski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dont know Expedition tu de africa Misza Trochę dalej 79 22.02.2016 12:30
Magadan Endurance Expedition 2011 lukasz809b Trochę dalej 42 09.01.2012 03:19


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.