Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Gadżety / wyposażenie

Gadżety / wyposażenie Dodatki, które możesz zamontować.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.03.2021, 20:42   #11
Robin
 
Robin's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Ballynahinch (Irlandia Płn) / Częstochowa
Posty: 630
Motocykl: CRF1100L AS
Przebieg: 7500 km
Robin jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 6 dni 21 godz 22 min 11 s
Domyślnie

No właśnie wiele osób ma problem z dopasowaniem ich w Adventure Sports i to niby w wersji dedykowanej.
Dlatego zanim zamówię chciałbym się upewnić który dokładnie model wziąć żeby mi nie kolidowały z czacha przy max skręcie.
Robin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.03.2021, 21:53   #12
hak71


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Piaseczno
Posty: 60
Motocykl: CRF1100 DCT
Przebieg: Rośnie
hak71 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 20 godz 45 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robin Zobacz post
No właśnie wiele osób ma problem z dopasowaniem ich w Adventure Sports i to niby w wersji dedykowanej.
Dlatego zanim zamówię chciałbym się upewnić który dokładnie model wziąć żeby mi nie kolidowały z czacha przy max skręcie.
Ja mam CRF 1100 Standart I nie ma problemu z montażem. Z tego co czytałem w sieci są dwa wypusty do CRF 1100.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
hak71 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.03.2021, 01:33   #13
Robin
 
Robin's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Ballynahinch (Irlandia Płn) / Częstochowa
Posty: 630
Motocykl: CRF1100L AS
Przebieg: 7500 km
Robin jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 6 dni 21 godz 22 min 11 s
Domyślnie

Hak71 jaki masz dokładnie model tych barkbusterów?
Możesz wrzucić fotki jak dochodzą do czachy przy pełnym skręcie i fotki wewnetrznych mocowań jak to idzie z przewodami? Jaki wolisz to może być na . Nic nie kolidowało, typu pompa hamulcowa czy któreś przewody?
Robin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.03.2021, 08:02   #14
hak71


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Piaseczno
Posty: 60
Motocykl: CRF1100 DCT
Przebieg: Rośnie
hak71 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 20 godz 45 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robin Zobacz post
Hak71 jaki masz dokładnie model tych barkbusterów?
Możesz wrzucić fotki jak dochodzą do czachy przy pełnym skręcie i fotki wewnetrznych mocowań jak to idzie z przewodami? Jaki wolisz to może być na . Nic nie kolidowało, typu pompa hamulcowa czy któreś przewody?
Jak znajdę chwilę to porobię kilka fotek. A kupiłem tu wszystko pasuje no chyba że czegoś nie zauważyłem. Dzwoniłem do sprzedającego żeby upewnić się czy wszystko jest tak jak przewidział producent do DCT. Ma pasować do jednej jak i do drugiej królowej. https://allegro.pl/oferta/barkbuster...tas-9264900386

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
hak71 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2021, 11:01   #15
Crass


Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 44
Motocykl: CRF1000
Crass jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 17 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał GregoryS Zobacz post
Moim zdaniem:
2. Gmole - NIE ! To co oferuje Honda za kupe kasy to "rusztowanie pod halogeny" a nie gmol. Kolega chwali Heeda, ja mam komplet Outback + plyta Bumot. Swietnie sie sprawdza na asfalcie i light offie, co nie chwalac sie kilka razy przetestowalem :P
ja mam zupełnie inne doświadczenia wbrew temu co internety piszą.
Mam hondowskie wieszaki ,dołożyłem do tego plyte bumota. Wiele bylo roznych akrobacji w tym zestawie i nie mowie o paciakach w miekkim błotku , spokojnie spełniły swoje zadanie.
Crass jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2021, 12:42   #16
ex1
 
ex1's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Szczecin
Posty: 2,969
Motocykl: CRF1100
ex1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 5 godz 12 min 20 s
Domyślnie

takie gmole miałem




i tutaj ... też wrzucę swoje 3 grosze odnośnie gmoli... HEED dosyć szybko pogiąłem ... przy tej glebie właśnie




a

najepepiej sprawdzały mi się.Outback.MOTORTEK. w stounku do wszystkich pozostałych to jest inna liga.. OM uzywałem tylko średnich.. i to w zupełności wystarczy, motocykl podpiera się.kierownicą i gmolem przy glebie, tam jest mega sztywno a rury są.grube i nie za wysokie co gwarantuje ze nie będzie ich doginać do plasttiku.











mam też coraz bardziej mieszane uczucia wobec wszelkich handbarów z pałąkiem... moje doświadczenia wskazują, że praktrycznie każde przy wiekszej glebie się.gną.. i jest kibel bo ni em apotem jak tego prostować.. bardzo często też klinują rolgaz... na tę chwilę.mogę powiedzieć że najlepiej sprawdzają mi się.takie z Mikkiego elestycznego plastiku... takie jak są orginalnie w LC8. plusem jest też fakt że przy katapultowaniu przez kieronice nie łamię.rąk za bardzo..
__________________
Super Lekkie Enduro (950 SE), do tego ROGAL i już jest fajnie..
ex1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2021, 14:01   #17
bukowski
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

ja mogę potwierdzić, że dolne OM w duecie z barkbustersami robią robotę. Barkbustersy ani trochę się nie pogiely, a parędziesiąt terenowych gleb mają za sobą.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2021, 15:31   #18
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

I tu dokladnie ten sam zestaw. Dolne OM, plyta Bumota, i barkbustery. OM chronia boki, plyta slnik - a jest spora i zachodzi wysoko w gore (trzeba by miec wyjatkowego pecha zeby cos uszkodzilo dekle silnika przy glebie), a na Barkach opiera sie kierownica.

Z pamietnika :
- OM robia robote ale po 3 glebie na ta sama strone sie przygiely niepokojaco blisko do boczku, mimo to afra zadnej blizny rysy sie nie nabawila. Mowią że lepiej zeby zgial sie gmol niz rama. Zgiecie naprawione metoda slup/drzewo, pas parciany, i (sila + waga afry) * ramie.
- barkusterow na razie nie udalo mi sie pogiac, ale to jednak amelinium. Jestem w stanie uwierzuc ze przy konkretnej glebie z predkoscia sa w stanie sie wygiac.
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Warsztat - wyposażenie. jorge Regularne czynności serwisowe 1374 Dzisiaj 05:35


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.