Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15.04.2021, 10:32   #141
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,385
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 5 godz 18 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
Przeciez tu nie chodzi o poglady a o rowne stosowanie prawa. Milicja i sanepidy chodza po restauracjach , silowniac i innych przybytkach karajac wszystkich srogo, ormo paluje ludzi na ulicach, zawija do suki za brak maski , a kieckowy za przekroczenie ilosci osob na mszy dostaje mandat 20pln i jeszcze stygmatyzuje osobe ktora na niego doniosla (oczywiscie milicja nie raguje na ewidentny mobing) W Czestochowie zlot na 10 tysiecy ludzi i policja mowi do mikrofonow ze ciesza sie z tak licznego przybycia a paredziesiat km dalej paluja mala protestacje bo epidemia i stan zagrozenia. O tym mowa w tym watku nie o tym kto co mysli o covid.
wygląda na to iż prawo nie zabrania zgromadzeń religijnych a ograniczenia ilościowe dotyczą wyłącznie wnętrz, wszelkie inne zgromadzenia są zabronione i stąd różne traktowanie zgromadzeń. Owszem jest to nie sprawiedliwe i zgadzam się z tym jednak w obecnym stanie prawnym wszystko jest skrajnie porąbane.

Druga sprawa to nie był "zlot", ludzie przyjechali tylko na mszę, która trwała godzinę i się rozjechali. Msza była o godz. 11:00, niektórzy jadąc 300-400km w temp. średnio 5-7 mieli ku temu na pewno ważniejsze powody niż przejażdżka.

Ostatnio edytowane przez sudden : 21.04.2021 o 13:07 Powód: korekta cytatu
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2021, 10:40   #142
daro


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Rębków k/Garwolina
Posty: 96
Motocykl: BMW
Przebieg: Duży
daro jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 14 godz 51 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał radiolog Zobacz post
Bo tylko na kościelnym forum wszyscy będą zadowoleni
Tak obserwuje czasami to forum, głównie z racji ATomka, który jest tu obecny chyba nie tylko z racji motocykla, a z którym się znam od 42 lat i zaczynaliśmy jeździć na motorowerach Jawa, a byliśmy na pierwszym rozpoczęciu sezonu na Jasnej Górze w 2004 r.
Nie będę pisał o zlocie na Jasnej Górze. Ja zawsze będę tam jeździł co by nie było, chyba że już nie dam rady.
Niepokoi mnie to co tu ludzie wypisują, a z czym się spotykałem przez lata na forum BMW jak zamieszczałem tylko informacje o zlocie na Jasnej Górze, w Gietrzwałdzie, o Rajdzie Katyńskim czy o sprawach które są ważne, powinny być, dla każdego Polaka.
Dlatego napisałem że klimat dyskusji podobny do forum BMW.
Nie wiem co to się dzieje, myślałem zawsze że tu jest inaczej niż na forum BMW.
Ale jak zauważam tu na forum, ludzi z forum BMW którzy są mi znani od lat, o poglądach lewicowych, radiolog, ... , to może dlatego forum afrykańskie zbliża się do forum BMW.
Ja po kilkunastu latach jazdy na GS, sprzedałem BMW, bo nie chce być postrzegany z perspektywy ludzi którzy uważają się za elitę i atakują wszystkich i wszystko co dla mnie jest ważne.
A tak już na koniec powinniście być wdzięczni tym wszystkim motocyklistom którzy przyjechali w niedzielę na Jasną Górę, bo oni pokazali że można się zorganizować i być w tym samym czasie w jednym miejscu. Modlić się w ciszy i spokoju o szczęśliwy sezon i o przerwanie tej psychozy związanej z covid.
Ja przeszedłem covid, dzięki Bogu udało się. Skończyłem kwarantannie i mimo że byłem jeszcze słaby wiedziałem że muszę tam być. Wsiadłem na klekota o 6 rano i przed 10 byłem na miejscu. Jestem szczęśliwy że tam byłem i nic mnie nie obchodzi co sobie o tym myślicie. Ja jestem szczęśliwy.

Ostatnio edytowane przez wierny : 15.04.2021 o 15:33
daro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2021, 10:50   #143
Molek
 
Molek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2017
Miasto: Gorzów Wlkp
Posty: 191
Molek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 10 godz 31 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
Przeciez tu nie chodzi o poglady a o rowne stosowanie prawa. Milicja i sanepidy chodza po restauracjach , silowniac i innych przybytkach karajac wszystkich srogo, ormo paluje ludzi na ulicach, zawija do suki za brak maski , a kieckowy za przekroczenie ilosci osob na mszy dostaje mandat 20pln i jeszcze stygmatyzuje osobe ktora na niego doniosla (oczywiscie milicja nie raguje na ewidentny mobing) W Czestochowie zlot na 10 tysiecy ludzi i policja mowi do mikrofonow ze ciesza sie z tak licznego przybycia a paredziesiat km dalej paluja mala protestacje bo epidemia i stan zagrozenia. O tym mowa w tym watku nie o tym kto co mysli o covid.
Zgadzam się w 100%, liczne wyroki sądów jasno stwierdzają, że to co odp... policja i nierząd to jedno wielkie bezprawie i z tym należy walczyć. Bo to już nie policja tylko polityczni przebierańcy i rządowe marionetki i z nimi wg. mnie należy walczyć.
Walczyć o wolność ale też cieszyć się chociażby z tego że kilka tysięcy motocyklistów mogło przez chwilę cieszyć się swoim towarzystwem i miło spędzić czas w taki sposób jaki chcą.

Ostatnio edytowane przez sudden : 21.04.2021 o 13:07 Powód: korekta cytatu
Molek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2021, 11:01   #144
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 2,649
Motocykl: ATAS 1000, 300 Rally, BMW r1100s, Kymco xciting 400
Przebieg: 50000
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 5 dni 5 godz 6 min 59 s
Domyślnie

daro, ja mam taką prośbę abyś nie narzucał ideologii w temacie co powinno być ważne dla każdego Polaka. Czuję się nim mimo, że kwestie, o których piszesz nie są dla mnie ważne. Narzucałeś swój pogląd i tam. (Forum BMW). Byłem i jestem członkiem forum BMW choć od czasu jak jeżdżę królową to sporadycznie tam zaglądam. Jak pisałem w powitalni kilka lat temu, poznałem tam sporo fajnych ludzi i nie generalizowałbym i nie przyklejał gęby lewicowca czy też innego Pana BMW Ownera. Tutaj często się wyśmiewamy z pewnych naleciałości ale jest to forma moim zdaniem zdrowej, sympatycznej szyderki.
Nie jest to mail zaczepny. Cieszę się, że masz za sobą zarazę. Pzdr
muszel72 jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2021, 11:03   #145
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,767
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 4 tygodni 11 godz 47 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał daro Zobacz post
Tak obserwuje czasami to forum, głównie z racji ATomka, który jest tu obecny chyba nie tylko z racji motocykla, a z którym się znam od 42 lat i zaczynaliśmy jeździć na motorowerach Jawa, a byliśmy na pierwszym rozpoczęciu sezonu na Jasnej Górze w 2004 r.
Nie będę pisał o zlocie na Jasnej Górze. Ja zawsze będę tam jeździł co by nie było, chyba że już nie dam rady.
Niepokoi mnie to co tu ludzie wypisują, a z czym się spotykałem przez lata na forum BMW jak zamieszczałem tylko informacje o zlocie na Jasnej Górze, w Gietrzwałdzie, o Rajdzie Katyńskim czy o sprawach które są ważne, powinny być, dla każdego Polaka.
Dlatego napisałem że klimat dyskusji podobny do forum BMW.
Nie wiem co to się dzieje, myślałem zawsze że tu jest inaczej niż na forum BMW.
Ale jak zauważam tu na forum, ludzi z forum BMW którzy są mi znani od lat, o poglądach lewicowych, radiolog, .. , to może dlatego forum afrykańskie zbliża się do forum BMW.
Ja po kilkunastu latach jazdy na GS, sprzedałem BMW, bo nie chce być postrzegany z perspektywy ludzi którzy uważają się za elitę i atakują wszystkich i wszystko co dla mnie jest ważne.
A tak już na koniec powinniście być wdzięczni tym wszystkim motocyklistom którzy przyjechali w niedzielę na Jasną Górę, bo oni pokazali że można się zorganizować i być w tym samym czasie w jednym miejscu. Modlić się w ciszy i spokoju o szczęśliwy sezon i o przerwanie tej psychozy związanej z covid.
Ja przeszedłem covid, dzięki Bogu udało się. Skończyłem kwarantannie i mimo że byłem jeszcze słaby wiedziałem że muszę tam być. Wsiadłem na klekota o 6 rano i przed 10 byłem na miejscu. Jestem szczęśliwy że tam byłem i nic mnie nie obchodzi co sobie o tym myślicie. Ja jestem szczęśliwy.
Widzę że już dotarliśmy do etapu decydowania co jest lub powinno być ważne dla każdego prawdziwego Polaka.
Proponuję nie robić personalnych wycieczek do konkretnych osób na temat poglądów bo równie dobrze można piłkę odbić w drugą stronę.
Jako nieprawdziwy Polak (w sensie co powinno być dla mnie ważne) i motocyklista jestem szczególnie dumny z tych wszystkich którzy mając w dupie czy pozarażają siebie czy innych zrobili sobie (może jedyną w sezonie) wycieczkę na Jasną Górę którą wszak można odwiedzić w dowolnym terminie bez konieczności robienia spędu na tysiące ludzi w pandemii.
Mam gdzieś czy impreza jest związana z wiarą taką czy siaką ale żadna nie powinna być uprzywilejowana ponad pozostałe bo jest jedynie słuszna w tym kraju.
A to czy ktoś jeździ BMW, Hondą czy czymkolwiek innym nie ma tu chyba znaczenia.

Ostatnio edytowane przez wierny : 15.04.2021 o 15:33
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2021, 11:15   #146
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,231
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 7 godz 4 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał daro Zobacz post
Tak obserwuje czasami to forum, głównie z racji ATomka, który jest tu obecny chyba nie tylko z racji motocykla, a z którym się znam od 42 lat i zaczynaliśmy jeździć na motorowerach Jawa, a byliśmy na pierwszym rozpoczęciu sezonu na Jasnej Górze w 2004 r.

Nie będę pisał o zlocie na Jasnej Górze. Ja zawsze będę tam jeździł co by nie było, chyba że już nie dam rady.

Niepokoi mnie to co tu ludzie wypisują, a z czym się spotykałem przez lata na forum BMW jak zamieszczałem tylko informacje o zlocie na Jasnej Górze, w Gietrzwałdzie, o Rajdzie Katyńskim czy o sprawach które są ważne, powinny być, dla każdego Polaka.

Dlatego napisałem że klimat dyskusji podobny do forum BMW.

Nie wiem co to się dzieje, myślałem zawsze że tu jest inaczej niż na forum BMW.

Ale jak zauważam tu na forum, ludzi z forum BMW którzy są mi znani od lat, o poglądach lewicowych, radiolog, .. , to może dlatego forum afrykańskie zbliża się do forum BMW.

Ja po kilkunastu latach jazdy na GS, sprzedałem BMW, bo nie chce być postrzegany z perspektywy ludzi którzy uważają się za elitę i atakują wszystkich i wszystko co dla mnie jest ważne.

A tak już na koniec powinniście być wdzięczni tym wszystkim motocyklistom którzy przyjechali w niedzielę na Jasną Górę, bo oni pokazali że można się zorganizować i być w tym samym czasie w jednym miejscu. Modlić się w ciszy i spokoju o szczęśliwy sezon i o przerwanie tej psychozy związanej z covid.

Ja przeszedłem covid, dzięki Bogu udało się. Skończyłem kwarantannie i mimo że byłem jeszcze słaby wiedziałem że muszę tam być. Wsiadłem na klekota o 6 rano i przed 10 byłem na miejscu. Jestem szczęśliwy że tam byłem i nic mnie nie obchodzi co sobie o tym myślicie. Ja jestem szczęśliwy.
No to Chłopie pojechałeś. Ja nie prawdziwy Polak, ateista o poglądach nieprawiciwych chyba muszę zmienić forum na BMW, tylko nie wiem czy na Hondzie mnie tam zapiszą.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110

Ostatnio edytowane przez wierny : 15.04.2021 o 15:34
luk2asz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2021, 12:09   #147
Artek
Dominator.
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 2,555
Motocykl: RD03 lekko młotkiem dłubnięta
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 2 tygodni 6 dni 19 godz 41 min 8 s
Domyślnie

Może warto zastosować regułę o jakiej pisał Greg.
Zanim klikniesz "zatwierdź odpowiedź" odczekaj 24h.

Warto ważyć słowa w gorących tematach.
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2021, 12:20   #148
wierny
Moderator
 
wierny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Bytom
Posty: 4,349
Motocykl: Była Rd07B jest Rd07C 96r. + Rd03 88r. + WSK 78r.
Przebieg: Im więc
wierny jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 2 tygodni 6 dni 5 godz 5 min 46 s
Domyślnie

Tymczasowo zamykamy wątek, żeby dać nam wszystkim czas na zastanowienie- ochłonięcie. Spokojnego dnia.
__________________
"Motocykl w Polsce to nowy rodzaj jazdy konnej. To leży w naszych szlacheckich tradycjach." Z. Maklakiewicz
wierny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.04.2021, 12:38   #149
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

NIe rozumiem, dlaczego niektórzy z nas nie wyciągają wniosków i nieczytają próśb aby odpuścić.

Drugie pominę.

Co do pierwszego: jeżeli z kimś się nie zgadzasz w zakresie światopoglądu, polityki, wiary etc. (w skrócie: tego, co nas dzieli, a nie łączy + (stosowane łącznie) nie jest celem naszego forum) to zadzwoń do tej osoby, pojedź, napisz a. Nie musisz obwieszczać tego całemu forum.

Co więcej: zanim napiszesz zastanów się "jakie dobro z tego płynie?".
- Że musisz z siebie wyrzucić bo niczym Stuhr się udusisz? Serio ? No bez jaj.
- Że chcesz przekonać błądzącego. No bez....
- aby porozmawiać, podyskutować? O! To całkiem dobre dobro. Zadzwoń, pojedź, napisz .

Jeżeli coś może obrazić, urazić, sprawić przykrość - nic się nie stanie, jak nie napiszesz; a jak napiszesz - może się stać. Komuś będzie przykro, urazisz; być może: ktoś odejdzie z tego forum.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.03.2022, 16:36   #150
wierny
Moderator
 
wierny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Bytom
Posty: 4,349
Motocykl: Była Rd07B jest Rd07C 96r. + Rd03 88r. + WSK 78r.
Przebieg: Im więc
wierny jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 2 tygodni 6 dni 5 godz 5 min 46 s
Domyślnie Jasna Góra 2022

Za tydzień rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 1663_big.jpg (426.5 KB, 46 wyświetleń)
__________________
"Motocykl w Polsce to nowy rodzaj jazdy konnej. To leży w naszych szlacheckich tradycjach." Z. Maklakiewicz
wierny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rozpoczęcie sezonu Jasna Góra 2009 Zoltan Imprezy forum AT i zloty ogólne 60 20.04.2009 22:18
Rozpoczęcie sezonu Jasna Gora Częstochowa 20.04 JOJNA Imprezy forum AT i zloty ogólne 30 28.04.2008 22:12


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.