Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20.06.2008, 22:56   #41
greton
 
greton's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2006
Posty: 218
Motocykl: 4 HRC
Przebieg: -
Galeria: Zdjęcia
greton jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 11 min 43 s
Domyślnie

Najlepszego Młodym Napaleńcom
moje dupsko niestety w tyrce będzie siedzieć a tak chciałem spotkać się tam z Wami ... czarnymi, afrykańskimi porąbańcami

jeszcze raz NAJLEPSZEGO !!!!!!!!
greton jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.06.2008, 11:31   #42
MrHW
 
MrHW's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Żernica prawie Gliwice
Posty: 108
Motocykl: RD07a
MrHW jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 godz 14 min 47 s
Domyślnie

Sorki Jojna, jednak ne dam rady, najlepszego.
MrHW jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.06.2008, 16:41   #43
orfi
 
orfi's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Posty: 62
Motocykl: RD03
orfi jest na dystyngowanej drodze
Online: 17 godz 59 min 14 s
Domyślnie

Najlepsiejszego na nowej drodze oby nie był to off road ale prosta piękna asfaltowa droga bez dziur...
/... jeszcze się nie znamy ale za "stany" WIELKI SZACUN.../
orfi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.06.2008, 13:53   #44
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,540
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 7 godz 3 min 20 s
Domyślnie

chyba jako pierwszy dotarłem ze ślubu

Dzięki Mateo za "miejsce dla plecaka takiego klocka 90kg jak ja"

A teraz do rzeczy:

Motocyklistów od kościoła do "rynku" było koło 50 (niech mnie ktoś poprawi jeśli chodzi o dokładną ilość).

Najpierw przejazd grupą pod dom Jojny. Tam trochę hałasu narobiliśmy, ale czego się dziwić

Potem przejazd po pannę młodą (po drodze popsuł się jeden motocykl - Harley oczywiście ).

Dojechaliśmy. Tradycyjnie parenaście motocykli naraz odkręcało manetki (pare ścigaczy było więc orkiestra była zacna).

Dalej przejazd pare kilometrów do kościoła już z panną młodą.
Pod kościołem aleja motocykli prowadząca do kościoła na nasypie jakimś.

Młodzi się pobierali a my przed kościołem debatowaliśmy, podpisywaliśmy prezenty i dzieliliśmy się ryżem ... tak tak, to był ryż, którym potem w młodych ciskaliśmy niemal z całych sił. Muszę przyznać, że co poniektórzy chowali ryż do kieszeni, chyba nie do końca wierząc, że będzie kiełbaska, ale proszę im to wybaczyć

Młodzi obrzuceni, wyściskani z bramy kościoła zaczeli się przemieszczać w kierunku ślubowozu (chyba to było 500 SEL cabrio).

Trasa paradowa przez całe miasto w kierunku rynku/głównego deptaka. Po drodze zagłuszyliśmy skutecznie odbywający się w pobliżu ślub gdzie miałem wrażenie, że ślub odbył się po to, aby zalansować się Ferrari oraz Hummerem, pozostali z tyłu za nami. Przejazd był bardzo dobry, większość oczywiście na czerwnym świetle. Tutaj należą się podziękowania szczególnie dla dwójki cyklistów (V-storm oraz Dr-ka), którzy naprawdę sprawnie blokowali ruch abyśmy spokojnie mogli całą chmarą przejechać za młodymi.

Nieobyło się bez incydenty, gdy na ulice wyszły mohery (tym razem to oni zapatrzeni w nas wtargneli na pasy na czerwonym świetle), ale po chwili gdy dojechaliśmy do tych świateł i cała gromada gromkim rykiem okazała im swoją dezaprobatę - oj głośno było - mohery ustąpiły z przejścia.

Dojechaliśmy na ten deptak, na chwilę zaparkowaliśmy, pamiątkowe zdjęcie z młodą parą a potem do ichniego punktu zabawowego, gdzie szampana nam dali. Bardzo nam było przykro, że nie zezwolili trochę pojeździć po tym ośrodku, bowiem był niemal jak tor crossowy (trochę więcej drzew było) no ale cóż. Poziom utrzymaliśmy.

Następnie ekipa chyba zaczeła robić się głodna, więc cała wataha czarnuchów przez całe miasto ponownie się przebiła aby dotrzeć na miejscie wyżerko/noclegowo/pijalni.

Ośrodek położony przy zbiorniku (i przy okazji stawie hodowlanym) p-poż.
Grill, dyskusje, piwo, pare mocniejszych %%% i było miodzio. Świetna ekipa. Wspaniała atmosfera i tylko jeden KTM otarty, ale do samego końca było fajnie.

Z Mateo wyjechaliśmy po 10 albo trochę później aby udać się do naszych domów.
Reszta zostala na polu walki z zapasami, także nie martwcie się o nich, nie zginą napewno.

Zdjęcia z komorki się ściągają właśnie, także zaraz gdzieś to umieszczę.

to tyle. Jeszcze raz cieszę się, że mogłem wziąść udział w takim spędzie czarnuchów.
Podziękowania i wszelkie dobre życzenia raz jeszcze młodej parze!
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.06.2008, 14:13   #45
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,540
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 7 godz 3 min 20 s
Domyślnie

Pare zdjęć

DSC00114.jpg
DSC00115.jpg
DSC00116.jpg
DSC00118.jpg
DSC00119.jpg
DSC00120.jpg
DSC00121.jpg
DSC00122.jpg
DSC00123.jpg
DSC00124.jpg
DSC00125.jpg
DSC00126.jpg
DSC00127.jpg
DSC00128.jpg
DSC00129.jpg
DSC00130.jpg
DSC00131.jpg
DSC00132.jpg
DSC00134.jpg
DSC00136.jpg
DSC00137.jpg
DSC00138.jpg
Załącznik 466
Załącznik 467

Ostatnio edytowane przez ramires : 22.06.2008 o 19:21
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.06.2008, 20:39   #46
Lewar
Niepozorny
 
Lewar's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wiocha na Jurze, bliżej Krakowa niż Częstochowy
Posty: 561
Motocykl: Bardzo stara Teresa
Lewar jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 20 godz 18 min 25 s
Domyślnie

A tu kilka moich zdjęć
http://picasaweb.google.pl/Lewarro/LubAgnieszkiIBartka
__________________
Moja jest tylko racja bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )
Kocham Łódź
Lewar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.06.2008, 23:08   #47
chomik
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nibylandia
Posty: 2,478
Motocykl: RD37 RD07a T7-WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 8 godz 39 min 18 s
Domyślnie

Mafia wróciła bezpiecznie. Ślub rewelacja, parada odjazdowa. Dzięki za zaje... towarzystwo, imprezkę.

No i jeszcze raz wszystkiego najlepszego Młodej Parze


Pozdro
Chomik

Ostatnio edytowane przez chomik : 23.06.2008 o 08:08
chomik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.06.2008, 01:07   #48
Padre
?


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Uć
Posty: 49
Motocykl: RD04
Padre jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 12 godz 58 min 40 s
Domyślnie

A, to mój malutki prezent dla Młodych

http://picasaweb.google.com/elpadrem...nieszkiIBartka

Padre
Padre jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.06.2008, 08:53   #49
Pastor
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

EEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYY yyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyye. .........eeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYY YyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyye eeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyY yyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYY yyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeE EeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYy yeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEee yyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEE eeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyy eeeeyYyyeeyyye..............eeyyyyYYYyyeeeeyYyyeey yyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyy YYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeee EEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeee yYyyeeyyye...................eeyyyyYYYyyeeeeyYyyee yyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyy yYYYyyeeeeyYyyeeyyye.............................e eyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYy yeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYy yeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEE eeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyy eeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeey yyyYYYyyeeeeyYyyeeyyye...........eeyyyyYYYyyeeeeyY yyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEe eyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeE EeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYy yeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEee yyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyy eeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyy eeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyye... ...............eeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEee yyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyy eeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyy eeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeey yyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyye eyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyye eeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEee eeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyee yyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyy yYYYyyeeeeyYyyeeyyyeeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeee eEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeee eyYyyeeyyye....................................... .............

jeeeszcze mie czymaaaa....
eeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyY yyeeyyyeEEeeeeEEeeyyyyYYYyyeeeeyYyyeeyyye


P.S.
Dzięxy za zajebistą imprę! Niech się Wam wiedzie!
http://picasaweb.google.com/Pastor100GS/JojnySiEni
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.06.2008, 10:10   #50
bartek
cienszki psipadek


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Pobiedziska
Posty: 44
Motocykl: RD03
bartek jest na dystyngowanej drodze
Online: 21 godz 35 min 15 s
Domyślnie

Żal ściska mą nieobecną dupę: mur:: mur:: mur:
__________________
Czy to w zimie, czy to w lecie, poznasz bartka po ...
... Chabecie
bartek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Z A P R O S Z E N I E na ślub! SzymonBBI Imprezy forum AT i zloty ogólne 174 04.01.2015 20:30


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.