Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19.01.2020, 13:31   #891
44FG


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Warszawa
Posty: 585
Motocykl: CRF1100L AS, Husqvarna 701 Enduro, KTM 890 Adv R
44FG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 3 godz 51 min 21 s
Domyślnie

Super, wrzuć tu jak już odbierzesz Być może powoli będzie sens aby administratorzy założyli osobny dział dla CRF1100. Za chwilę będzie ich tu z pewnością więcej.
44FG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.01.2020, 13:42   #892
ArtBi


Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Zagłębie
Posty: 18
Motocykl: CRF1100 dct
ArtBi jest na dystyngowanej drodze
Online: 16 godz 24 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ZmotocyklemnaTy Zobacz post
gratuluję zakupu
moja przyjedzie do mnie jutro ...
Widzę że przybywa użytkowników crf1100
Gratuluję
ArtBi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.01.2020, 13:43   #893
Majster
 
Majster's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Chełm
Posty: 312
Motocykl: CRF1100 DCT ES
Majster jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 21 godz 7 min 44 s
Domyślnie

Uff, inni też zamawiają. Już myślałem, że to ja jestem nienormalny kupując ten "badziew".
Zrobiłem około 600 kilometrów, niestety temperatura mnie skutecznie zniechęca do jazdy. Motocykl prowadzi się przyjemnie lekko i daje mega dużo frajdy. Zawieszenie pracuje świetnie, jeśli ktoś rozważa elektroniczny zawias to w mojej ocenie warto. Tryb TOUR używam tylko do jazdy po równym asfalcie. W każdym innym przypadku jest dla mnie zbyt twardo i korzystam z innych trybów oraz z własnej konfiguracji. Trakcja działa, że tak to ujmę ... w kulturalny sposób wykonuje to do czego została stworzona, przy tym nie przeszkadza. Nie mam się do czego przyczepić. Pokuszę się o stwierdzenie, że regulując poziom kontroli trakcji tak naprawdę wybieram jak mocno chcę majtać dupą przy odkręconej manetce. Banan i/lub adrenalina w zależności od ustawienia i umiejętności kierownika.
Silnik i skrzynia DCT, wszystko cacy i pełna kultura oprócz trybu D. Zbyt niskie obroty na wyższych biegach. Silnik wraz z przeniesieniem napędu wyraźnie to komunikuje. Po mojemu jest to niezdrowe dla mechanizmów i zamiast D używam S1. Dźwięk silnika podczas jazdy jest bardzo dobry.
Doświetlanie w zakrętach działa bardzo dobrze. Najwięcej czasu zajęło mi przyzwyczajenie się do przełącznika kierunkowskazów.
Choć zima w tym roku i tak jest łaskawa to życzę nam wszystkim żeby szybko przyszła wiosna.


Ostatnio edytowane przez Majster : 19.01.2020 o 13:53
Majster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.01.2020, 13:56   #894
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

Z trybem D byl juz problem we wczesniejszej NAT. D jak jazda Dziadkowa. Nie wiem czemu zmienia przy tak niskich obrotach, ale podejzewam ze celem jest tu odpowiednio niska liczba w rubryce spalanie rowniez uzywam S1.
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.01.2020, 14:07   #895
44FG


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Warszawa
Posty: 585
Motocykl: CRF1100L AS, Husqvarna 701 Enduro, KTM 890 Adv R
44FG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 3 godz 51 min 21 s
Domyślnie

Ja również natychmiast po odpaleniu wrzucam od razu S1. Apropos kierunkowskazów - za każdym razem działa Wam prawidłowo automatyczne wyłączanie? Ja mam wrażenie, że przy zakrętach branych na niskich prędkościach (np skręt w prawo ze stojącego) muszę często sam wyłączać kierunkowskaz. Przy większych prędkościach i zmianie pasa wyłącza chyba zawsze.
44FG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.01.2020, 14:19   #896
Majster
 
Majster's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Chełm
Posty: 312
Motocykl: CRF1100 DCT ES
Majster jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 21 godz 7 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał 44FG Zobacz post
Ja również natychmiast po odpaleniu wrzucam od razu S1. Apropos kierunkowskazów - za każdym razem działa Wam prawidłowo automatyczne wyłączanie? Ja mam wrażenie, że przy zakrętach branych na niskich prędkościach (np skręt w prawo ze stojącego) muszę często sam wyłączać kierunkowskaz. Przy większych prędkościach i zmianie pasa wyłącza chyba zawsze.
Przy mniejszej prędkości działa ładnie gdy skręcę na skrzyżowaniu, przy wyższej działa ładnie przy wyprzedzaniu (w instrukcji 120 metrów lub 7 sekund). Czasem jak odwalę manewr niezrozumiały dla elektroniki to mruga dłużej. Czasem wyłączę ja, jak nie zauważę i przyspieszę to po paru (siedmiu?) sekundach i tak się wyłączy sam.
Majster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.01.2020, 14:52   #897
ZmotocyklemnaTy
 
ZmotocyklemnaTy's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 45
Motocykl: CRF1100 DCT
ZmotocyklemnaTy jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 32 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majster Zobacz post
Silnik i skrzynia DCT, wszystko cacy i pełna kultura oprócz trybu D.... zamiast D używam S1.
poprzedni sezon przejeździłam na NC750XDCT i też używałam głównie S1
ZmotocyklemnaTy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.01.2020, 19:05   #898
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,836
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 6 godz 25 min 32 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał GregoryS Zobacz post
U mnie jest o tyle latwiej ze mam juz shoei ktory dobrze lezy. Licze na to ze japonskie glowy maja taki sam ksztalt u obu producentow. Shoei jest M, Arai zamowiony M - tak tez wychodzi z rozmiarowki... jak nie bedzie pasowac bede zwracal.
Ze Sportsbikeshop nie ma kompletnie żadnego problemu ze zwrotami i jest na to rok. Sugeruję kupić dwa kaski w potencjalnych rozmiarach i po kilku dniach / tygodniach zwrócić ten, który jest za mały/za duży/uciska itp.
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.01.2020, 19:32   #899
44FG


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Warszawa
Posty: 585
Motocykl: CRF1100L AS, Husqvarna 701 Enduro, KTM 890 Adv R
44FG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 3 godz 51 min 21 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
masz powyżej 180cm ?
Trochę. 183 mniej więcej.

Spodnie mogły by być minimalnie dłuższe ale to od razu oznaczało i więcej w pasie. Są na styk jak wstanę na moto i trochę je ułożę jest na styk.

Co do gmoli zamówiłem komplet dodatków (Superpack Alu to się chyba nazywa). Chciałem to od razu wrzucić razem z moto w leasing. Czekam aż dojdzie do dealera i będą montować.
44FG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.01.2020, 19:41   #900
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Radarman Zobacz post
Ze Sportsbikeshop nie ma kompletnie żadnego problemu ze zwrotami i jest na to rok. Sugeruję kupić dwa kaski w potencjalnych rozmiarach i po kilku dniach / tygodniach zwrócić ten, który jest za mały/za duży/uciska itp.
Damn, too late. Jedzie juz pojedyncza sztuka. Ale dodajesz mi nadziei ze w razie czego z podmiana powinno pojsc w miare gladko.

Cytat:
Spodnie mogły by być minimalnie dłuższe ale to od razu oznaczało i więcej w pasie.
Brzmi jak moj przypadek - nieproporcjonalnie dlugie nogi w stosunku do dosyc nikczemnej postury Jak wezme portki dlugosci ok, to w pasie pol kilometra luzu. Ale jest na to sposob - trzeba przytyc !
Ale ma to swoje bardzo dobre strony. Na moim moto (atas19) kolega majacy 182 cm wzrostu ma problem siegnac do ziemi - stoi na palcach obu stop. Ja majac 174 stoje jedna stopa na plasko, drugiej brakuje 1 cm w piecie. W butach motocyklowych obie na plasko. Wiec jakos ten problem z ciuchami "przeboleje" i dziekuje opatrznosci za ta nieproporcjonalnosc
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rosja w 2020 bez wizy zz44 Kwestie różne, ale podróżne. 1 16.12.2018 22:42
Yamaha TTR600 vs Honda XR600R vs Honda XR650R Wolo Inne - dyskusja ogólna 84 06.02.2018 10:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.