Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Hyde Park

Hyde Park Poza dwoma kółkami

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26.07.2019, 14:28   #10951
Futrzak

Futrzak's Avatar

Miasto: Święte chlewiki
Motocykl: Żółty Kurczaczek
Futrzak jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 17 godz 19 min 59 s
Domyślnie

szkoda,że gość nie napisał jak długo jeździł po szutrach i szprych nie naciągał........
Futrzak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.07.2019, 14:49   #10952
consigliero

consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: Rataje Słupskie
Motocykl: Dacia Dokker STEPWAY
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 17 godz 39 min 46 s
Domyślnie Dlaczego lubię BMW - Hyde Park

Właśnie jadę odebrać motocykl z serwisu po 230 kkm. Największym problemem motocykli BMW w stanach, tutaj posiłkuję się słowami kolegi z którym jutro jedziemy w BN, jest uboga sieć serwisowa. Według jego słów, HD znajdziesz w promieniu 100 mil, Hondę w promieniu 200 mil a serwis do motocykli BMW ma promień 500 mil. Wyobraźmy sobie że goście jeżdżą, a z internetu widać że to robią, ja ci goście na hondach. Mnie się zdarza zapomnieć o sprawdzaniu szprych, po dźwięku, ale często się do nich schylam aby skontrolować ciśnienie powietrza w kołach, to przynajmniej coś jestem w stanie wychwycić. Jak serwis dobry to pewne rzeczy też wyłapie, mnie przytrzymały łożyska w przednim kole, które okazały się być już łapiące zadyszkę i dopiero o 13 dotarły. Na jutro mieliśmy zaplanowany wyjazd z kolegą któremu zachwalaliśmy bacówkę i byłbym bardzo niepocieszony gdyby wyjazd nie doszedł do skutku. Zabierzemy też wszystkie kufry bo zostajemy na nocleg pod namiotem u Stasiuków.
P.S. W plecaku wiozę oryginalny tłumik do naszego motocykla, zobaczymy czy będzie jakaś różnica
Autobus zapięcia...la jak wściekły

Nie wiem czemu każą sobie za ten kawałek płacić

No i znowu mam nowy motocykl . Oryginalny tłumik jest super, silnik pracuje aksamitnie, myślę że dużo w tym też robi wymiana oleju, regulacja no i tłumik. Opony znowu prowokują do szukania zakręconych ścieżek

Ostatnio edytowane przez consigliero : 26.07.2019 o 23:33
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania