Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy > Pomagamy - za free

Pomagamy - za free Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Zapraszamy.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.01.2018, 20:05   #1
PawelM.
 
PawelM.'s Avatar


Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Marki
Posty: 1,752
Motocykl: RD04
PawelM. jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 22 godz 51 min 48 s
Domyślnie Potrzebna pomoc motocykliście

Słuchajcie jeden z nas, instruktor z promotora i człowiek wielkiej pasji do motocykli miał wypadek i potrzebuje szybko gotówki na operację. Wplacajcie każda złotówkę. Gadałem z nim i teraz tylko to mu potrzebne bo wszystko inne póki co ma i ludzie pomagają

http://www.otwarteramiona.pl/podopie...browski-rafal/

https://m.facebook.com/story.php?sto...00002857268813



Słuchajcie.

W wyniku wrześniowego wypadku na moto doszło u mnie do zerwania korzeni nerwowych prawego splotu barkowego w skutek czego prawa ręka od barku w dół jest niemal całkowicie bezwładna.

Była szansa na samoistny powrót sprawności, niestety okazało się, że sprawa jest dużo poważniejsza niż zakładano. Rehabilitacja, krew, pot i łzy na ćwiczeniach nie przyniosły efektu.

Jest szansa naprawić to uszkodzenie chociaż częściowo, ale wiąże się to z wydatkami, na które mnie po prostu nie stać... Operacja tylko prywatnie (20 tyś zł), bowiem NFZ w ogóle nie przewiduje leczenia takich urazów u dorosłych. Potem ok 1,5 roku powrotu do zdrowia - znów prywatnie, bo NFZ uznał, że 6 tyg.wystarczy... 1,5 roku zabiegów to ok 40-50 tyś zł.

Nie będę ściemniał - jestem finansowo w czarnej... i potrzebuję pomocy. Bez ręki, bez pracy, bez kasy, bo ta już się rozeszła w walce o powrót do zdrowia. Stąd ten apel.

1% podatku może przekazać każdy z Was. I tak każdy z nas się rozlicza, a taka opcja jest niejako "przy okazji", więc nikogo to nie zaboli. A mi baaardzo pomoże. I o to Was proszę.

Jest też opcja darowizny. I tu każdy musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy lubi mnie na tyle, żeby zrobić taki przelew. Taki żarcik - jak mnie nie lubicie też możecie Nie chcę oczywiście, żebyście zubożali swój budżet, ale myślę, że te 10 czy 20 zł nie zrobi Wam różnicy, a mi - owszem. Jak kogoś stać na więcej to wspaniale i będę niesamowicie wdzięczny, jednak naprawdę skromny grosik wystarczy w zupełności, żeby pomóc mi w powrocie do sprawności. Jest Was dużo i to zrobi całą robotę

Dzięki i mam nadzieję, że niebawem się zobaczymy i znów będę mógł na Was pokrzyczeć albo z Wami pośmigać Byle tylko prawa poszła w górę!

Dzięki raz jeszcze i... Kocham Was :*

Aha i jak możecie - puście to w świat. Im więcej tym lepiej

http://www.otwarteramiona.pl/podopie...browski-rafal/
__________________
KTM 640 Rally
PawelM. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.01.2018, 20:19   #2
motomax
880220111
 
motomax's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Malawa k/Rzeszowa
Posty: 1,048
Motocykl: XR 250R,XR 650R
motomax jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 16 godz 15 min 17 s
Domyślnie

sensem życia jest pomagać i uszczęśliwiać innych
poszło
__________________
Honda XR-oholik Doświadczalny Warsztat Enduro ADV
https://www.facebook.com/Team-XR-Pol...4380265706363/
motomax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.01.2018, 21:48   #3
trolik1


Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Szczecin
Posty: 462
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 100K+
trolik1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 13 godz 58 min 33 s
Domyślnie

Fajną DRZ-tę ma... mam nadzieję, że jeszcze na nią wsiądzie.
poszło
pozdrawiam trolik
trolik1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
zajazd przyjazny motocykliście na podlasiu ablos78 Inne tematy 10 16.09.2013 12:37


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.