Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 20.09.2018, 22:25   #1
africanero
 
africanero's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Grudziądz okolice
Posty: 39
Motocykl: RD07a
africanero jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 6 godz 17 min 54 s
Exclamation Rozrusznik kręci cały czas, nawet po wyciągnięciu kluczyka

Mam problem z moją królową. Jakiś czas temu po powrocie ze sklepu zauważyłem, że rozrusznik kręci mimo braku kluczyka w stacyjce. Odłączenie akumulatora nic nie dało. Dopiero odłączenie wtyczki od przekaźnika rozrusznika zatrzymało go. Po podłączeniu wtyczki nazad znowu kręcił. Przy trzeciej próbie podłączenia wtyczki do wyżej wymienionego przekaźnika nie próbował już odpalić. Problem w tym, że nie odpalał już w ogóle. Odpalił dopiero na zwarcie kluczem styków prądowych przekaźnika. Dojechałem do domu. Kupiłem nowy przekaźnik, lecz to nie rozwiązało problemu. Co jakiś czas przy odpaleniu słychać, że rozrusznik kręci w trakcie pracy silnika. Po zgaszeniu silnika przyciskiem albo stacyjką kręci nadal. Co może być przyczyną.... Rozrusznik oddać do regeneracji? Stacyjka broi, czy to przekaźnik, który jest nowy, a może instalacja? Miał już ktoś taki przypadek? Na mój chłopski rozum to nie wyrzuca bendyks. Proszę o pomoc.
africanero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Tags
rozrusznik

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rozrusznik nie kręci, kontrolki świecą, na popych nie zaskakuje, co może być przyczyną? 523adrian Układ elektryczny i zapłonowy 9 06.06.2016 11:46
Czy sprzęgło ciągnie cały czas? Joncio Silnik, sprzęgło, skrzynia 12 08.05.2012 22:17
Pompa paliwa-czy styki pracują cały czas ? Joncio Uklad paliwowy i wydechowy 4 19.03.2012 08:19
Afryka bez kluczyka. wieczny Układ elektryczny i zapłonowy 7 21.11.2011 12:09
Nie pali: cyka przekaźnik, kręci rozrusznik Misza Układ elektryczny i zapłonowy 14 24.06.2008 10:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.