Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy > Pomagamy - za free

Pomagamy - za free Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Zapraszamy.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.11.2017, 22:03   #1
Izabela 1975
Banned


Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 2
Motocykl: RD03
Izabela 1975 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 godz 5 min 32 s
Domyślnie Pomoc na leczenie dla Adriana

Bardzo proszę o pomoc dla mojego 22 letniego syna Adriana który choruje na postępujący zanik mięśni od 6 lat już leży a 5 lat temu walczył w szpitalu o życie z powodu ostrej niewydolności oddechowej leżał przeszło 2 miesiące na intensywnej terapii udało się go uratować i od czego czasu ma rurkę tracheotomijną,i jest podłączony do respiratora bo nie da rady samodzielnie oddychać..Ponieważ sytuacja moja z chorobą syna,się bardzo pogorszyła piszę o pomoc! Syn od paru miesięcy co raz gorzej się czuje,nie może być podłączony do jelitowo,bo ma zbyt pogłębioną deformacje ciała i jest za duże ryzyko że może mu się coś stać.W dodatku krtań jego tak się wykrzywiła od choroby że mamy noce nie przespane bo Adrian się dusi a nie może mieć rekonstrukcji krtani gdyż by tego nie przeżył.Zrobiły mu się też duże odleżyny bardzo bolesne przez co doszły kolejne leki na ból bo bardzo cierpi najgorzej jest na szyi musi mieć specjalne plastry.Muszę się starać o różne plastry,maści które są drogie oraz opatrunki takie jak gaziki pampersy.Musi też pić Cubitany 3 razy dziennie bo ma problemy żeby jeść bo inaczej już by go nie było a to jest w miesiącu razem z lekami opatrunkami pampersami około 1800 miesięcznie dla mnie to majątek staram się jak mogę ale czasami nie mam już sił,tym bardziej że sama wychowuję syna bo ojciec Adriana zginął w wypadku kiedy syn miał tylko 8 dni.Na obecną chwilę siedzę i myślę skąd się starać ,mało że się cieszę z każdego dnia że żyje,to nie mam z czego,kupić to co jest mu potrzebne a jeśli tego mu nie zapewnię będzie mi z dnia na dzień zanikał aż w końcu stanie się najgorsze a żadna matka by tego nie chciała.Nie chciałabym tego przechodzić i patrzeć jak powoli gaśnie w oczach serce by mi pękło,chociaż i tak mi pęka każdego dnia bo wiecznie myślę co robić.Mam nadzieję że mi ktoś pomoże, wiem że dużo dzieci jest chorych i cierpi prosząc o pomoc,ale gdybym jej bardzo nie potrzebowała nie prosiłabym o nią a każda matka dla swojego dziecka zrobi wszystko.Za każdą pomoc z serca dziękujemy to strona z apelem https://pomagam.pl/15yq3389

Izabela 1975 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2017, 22:47   #2
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,310
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 5 dni 6 godz 12 min 4 s
Domyślnie

poszlo. bylem ch... jest za pokute.
__________________
buziaki

Ostatnio edytowane przez szynszyll : 06.11.2017 o 09:34
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2017, 23:12   #3
Izabela 1975
Banned


Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 2
Motocykl: RD03
Izabela 1975 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 godz 5 min 32 s
Domyślnie

Dziękujemy bardzo
Izabela 1975 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.11.2017, 10:02   #4
PawelM.
 
PawelM.'s Avatar


Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Marki
Posty: 1,752
Motocykl: RD04
PawelM. jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 22 godz 51 min 48 s
Domyślnie

Izabela zapiszcie się do fundacji jak najszybciej to jeszcze zdarzycie na zbieranie 1%
__________________
KTM 640 Rally
PawelM. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Choroby tropikalne - objawy, przebieg, leczenie chomik Przygotowania do wyjazdów 13 02.05.2011 11:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.