Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22.03.2017, 18:09   #1
Wiciu


Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 116
Motocykl: Może kiedyś :)
Wiciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 9 min 9 s
Domyślnie Kurs na A Wrocław - zna ktoś dobrą szkołę?

Moja kobieta uparła się, że chce spróbować. Ja uważam, że to beznadziejny pomysł i ręki do tego nie przyłożę. Ale jak musi się to stać, to kto we Wrocławiu będzie umiał coś nauczyć, a nie tylko odwalić kurs?

Tylko nie motorsfera, bo to jakieś niesłowne i aroganckie barany są.
Wiciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.03.2017, 22:02   #2
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,310
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 5 dni 6 godz 12 min 4 s
Domyślnie

Pisz do Beddiego. Zna srodowisko nauczycieli na A, ktorzy sie rozwijaja i ucza.
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.03.2017, 02:16   #3
GONZO 01
 
GONZO 01's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Też
Posty: 66
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: rośnie
GONZO 01 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 5 godz 25 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiciu Zobacz post
Moja kobieta uparła się, że chce spróbować. Ja uważam, że to beznadziejny pomysł i ręki do tego nie przyłożę. Ale jak musi się to stać, to kto we Wrocławiu będzie umiał coś nauczyć, a nie tylko odwalić kurs?

Tylko nie motorsfera, bo to jakieś niesłowne i aroganckie barany są.
Skąd takie uprzedzenie do Motorsfery? Niestety to we Wrocku jedyne miejsce gdzie czegoś nauczą. Są okresy, że ciężko się do nich dostać, choć cena nie najniższa. Motki są stosunkowo nowe, sprawne i zadbane. Dbają o wiedzę i bezpieczeństwo. Kaski, rękawiczki, ochraniacze, kurtki mają swoje - czyste, a nie jak większość ujebane. Mają też obniżone kanapki dla kobiet (jeżeli potrzebne). Na ich motorach można też zdawać prawko w WORDdzie. Czasami WORD bierze od nich sam. Uczą nie tylko pod egzamin. Na placu interesują się kursantem, dużo tłumaczą i eliminują błędy "leika". Zwykle na placu jeżdżą dwa motocykle, trzeci pomyka w tym czasie po mieście. W. Humeniuk motocyklista z krwi i kości, wie o co w tej zabawie chodzi. Jak chcesz "babę" czegoś nauczyć to ja bym się z nimi przeprosił.
Najciekawsza szkoła we Wrocku - Euforia a przed nią Danuta. Tańczą jak chcesz. Instruktor na placu -> jest i już - wygadany, że hej: "dzień doby tu masz motor tam leży kask (strach brać do ręki a co dopiero zakładać) i walcz". Poza tym instruktor rusza się z miejsca (zwykle siedzi w samochodzie) jak ktoś "zająca złapie", a i jak czas jazdy się kończy. W Euforii - na pięć motorków: tylko jeden przypomina motocykl. Na placu burdel każdy robi co chce i jeszcze kat. B trenuje.

Ostatnio edytowane przez GONZO 01 : 28.03.2017 o 02:46
GONZO 01 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.03.2017, 10:01   #4
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Napisz do Miśka. Tu kiedys był obecny i na TCP. Zrobił kiedyś uprawnienia instruktora i warto. O motocyklach sporo wie
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.03.2017, 21:42   #5
Wiciu


Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 116
Motocykl: Może kiedyś :)
Wiciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 9 min 9 s
Domyślnie

Temat do zamknięcia - wszystkim dziękuję. Na dostałem namiary do naprawdę fajnego człowieka od kolegi wd60. I tak mam nadzieję, że nic z tego nie będzie

Co do Motorsfery to nie będę wchodził w dyskusję. Nie podważam ani ich umiejętności, ani sprawności motocykli itp. Pewnie są zajebiści, bo w przeciwnym razie nie mogliby sobie pozwolić na takie traktowanie potencjalnych klientów, jakie odwalili.
Wiciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dobra szkoła jazdy w trójmiescie? Marcin z Zakopanego Inne tematy 3 24.06.2016 12:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.