Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Hyde Park

Hyde Park Poza dwoma kółkami

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.07.2018, 13:39   #21
Mhv
Michał

Mhv's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: Siedlce-Warszawa
Motocykl: xr650r
Przebieg: do neg.
Mhv jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 6 dni 22 godz 44 min 37 s
Domyślnie

och jej.
Proponuję wszystkim naprawdę wyluzować i nabrać dystansu do świata, innych i przede wszystkim do siebie..chyba trzeba więcej zlotów forumowych organizować..tylko kto tego dokona.
Niektórzy tu się bardzo nudzą..i zamiast robić rzeczy ważne/ciekawe/potrzebne/mądre/"fajne" itp. robią rzeczy głupie.
Terapia = i/lub

Co do owych "oryginalnych osobowości" które to nie mieszczą się w niby wąskich ramach tego forum..kilku takich osobowości (robiących zamieszanie, kasujących posty, obrażających innych lub zwyczajnie chamskich) już nie ma i mam nadzieję że nie wrócą. Forum na tym niewątpliwie zyskało. Niestety kilka takich "osobowości" jeszcze pozostało.. Nie mówię tu o Yeuopie, żeby była jasność.
Stary 10.07.2018, 13:39   #22
furman

Motocykl: DL 650
furman jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 18 godz 38 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Jak by forum było moje to panował by tu porządek i poszanowanie a lista zabanowanych była by dłuższa niż aktywnych.
O kuźwa
furman jest online  
Stary 10.07.2018, 13:58   #23
Emek

Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Miasto: Scyzortown
Motocykl: CRF1000L+CRF450X+DR650+SR500
Przebieg: 35000
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 4 godz 29 min 14 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Jeśli ktoś zamieścił ogłoszenie bez składki to raportuj go zamiast tu coś pieprzyć. Zostanie usunięte, co z tego że jest moim kumplem regulamin obowiązuje każdego. Nikt z moderatorów nie siedzi 24h z nosem w ekranie.
Jeśli nie opłaciłeś składki to nie masz dostępu do działu ogłoszeń. Skoro jednak ogłoszenie się pojawiło oznacza to, że moderator (z założenia mający pilnować regulaminu) nadał sobie (lub ktoś mu nadał) uprawnienia niezgodnie z obowiązującymi zasadami a to już wygląda słabo.
Stary 10.07.2018, 13:59   #24
motoMAUROxrv

motoMAUROxrv's Avatar

Miasto: OOL-OPOLSKIE
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 9 godz 24 min 0
Domyślnie

Bogactwem tego Forum, oprócz wzajemnej i bezinteresownej pomocy czy porady, była także duża różnorodność w postrzeganiu otaczającego świata, -i chęć dzielenia się tutaj tymi obserwacjami, doświadczeniami oraz osobowością i emocjami, m.in w świetnych relacjach z rozmaitych podróży..
Niestety, (podobno!) nalęgło się tu też i zadomowiło (kilku? kilkunastu?) hejterów i sfrustrowanych podpier.. yyy.. -"raportujących", których to zdolność percepcji, tolerancji, czy zdroworozsądkowego dystansu jest mooocno ograniczona..
I to właśnie na skutek ich wzmożonej (podobno!) aktywności, wkur.. yyy.. -zirytowany Adagiio, autorytatywnie nakazał "bogu ducha winnemu" Jełopowi odpuścić ze swoimi "fry-wolnymi" tematami, choć ten żadnym z nich nie złamał Forumowego regulaminu..
Finalnie to Jełop zaliczył "bana", zaś rzekomi frustraci z "lemoniadą" w łapie święcą triumfy, i pewno wyszukują już kolejnego tematu i ofiary, do której z lubością mogą się przy...ić , -choć to raczej oni powinni być co najmniej upomnieni.. Bo obowiązku czytania, a tym bardziej udzielania się w każdym temacie bez wyjątku, nigdy nie było i nadal nie ma!
A "władzuchna"? Hmm.. "władza" dla zapewnienia sobie błogiego spokoju, prowadzi Forum w bardzo "zajebistym" kierunku! -Coś jakby na wzór Rewolucji Kulturalnej Mao, czyli obowiązkowo jednakowe ubranka, książeczki, ujednolicony sposób myślenia i postrzegania świata itd, itp.. Ten kto się choć ciut wychyli poza schemat, to pod presją "życzliwych inaczej" -albo zakłada pokutny wór i przeprasza że nadal żyje, albo kładzie łeb na pieniek i jeeeb!

Przez ostatnie lata, sporo bardzo ciekawych i pozytywnych Osób wygasiło swoją aktywność na Forum. Domyślacie się co mogło być jednym z powodów? -lub czyją "zasługą"..
Przyłączam się do apelu o rozsądek, dystans i umiar!
Stary 10.07.2018, 14:41   #25
7Greg

7Greg's Avatar

Miasto: Trisiti
Motocykl: HSQ 701
Przebieg: dowolny
Galeria: Zdjęcia
7Greg will become famous soon enough
Online: 3 miesiące 3 tygodni 6 dni 10 godz 32 min 4 s
Domyślnie

Panowie, od bardzo długiego czasu powtarza się ten sam schemat. Narzekanie na administrację, moderatorów, na wątki z dupy i co tam jeszcze może przyjść do głowy.

W tematach robi się syf, ktoś narzeka, ktoś raportuje, ktoś kasuje, ktoś banuje. Zawsze źle. Nie ma takiej drogi, która by wszystkim pasowała i była idealna.

@Emek
Może i założenia moderatorzy mają pilnować treści i regulaminu. Tylko gdzie oni są. Chyba sobie nie zdajesz sprawy jak to naprawdę wygląda. Od bardzo długiego czasu poszukiwani są admini i moderatorzy. Niestety bez rezultatu. Niestety nie trafia do mnie argument, że jak się jest adminem albo modem to mam robić co do mnie należy. Aktualnie mamy pata. W zasadzie nikt z administracji nie chce pozostać na swoim stanowisku i to od bardzo długiego czasu. Mniejsza o powody. Takie są fakty. Łatwo stać z boku i krytykować. Jeżeli ktoś ma uwagi co do prowadzenia to nie ma ŻADNYCH przeszkód, żeby pomógł. Nie będę wymieniał wszystkich z nicków, ale może ktoś chce? Zbyszek, Emek, motoMAUROxrv, fassi, Jac itd.
Pisze to bez cienia złośliwości. Po prostu przestańcie krytykować i pomóżcie.

Co do ogłoszeń w dziale sprzedam bez składki.
Nikt nikomu nie nadaje, żadnych uprawnień, aby mógł to zrobić. Po prostu jest to niedoskonałość silnika forum, która to umożliwia. Moderator przegląda takie ogłoszenia i je kasuje. Czasem ktoś zaraportuje i też kasuje. Ale w związku ze stanem moderacji nie zawsze wszystko jest wychwytywane.

@motoMAUROxrv
Nie wiem jaka władzuchnia dla zapewnienia sobie błogiego spokoju prowadzi forum w zajebistym kierunku? Zastanów się co piszesz. Forum nie posiada żadnej władzy, ani osób zarządzających. Każdego można zmienić. Tylko trzeba chcieć. Chcesz? Możesz zmienić forum wg własnego pomysłu. Moderatorzy reagują wtedy kiedy robi się syf. Kiedy lecą raporty, ludzie się obrażają. Nikt nie przegląda forum i nie wyszukuje złamania regulaminu czy też innych nieprawidłowości. Po prostu nie ma nawet komu tego robić. Wytykanie, że tu moderator coś zrobił, a tam nie jest niepoważne. Zostań proszę moderatorem i to zmień.

@Zbyszek
Nie znam Cię osobiście i nic do Ciebie nie mam. Możesz i Ty zostać adminem czy moderatorem. Może nawet "liderem"
Nie wiem co masz na myśli pisząc "lider". Nikim takim nie jestem. Od ponad 10 lat jestem adminem i uwierz mi czekam na ten moment kiedy nim nie będę. Kiedy nie będę musiał rozwiązywać nieistniejących problemów, czytać tematów z dupy oraz opowiadać się po którejś ze stron. Jest mi to do niczego niepotrzebne.

Co do mojego podpisu to nie zawiera on żadnej reklamy. Jeżeli uważasz inaczej to mi to udowodnij. Bo oskarżenia jest najłatwiej rzucać. To Ty na forum prowadzisz biznes a nie ja.

Powtórzę
Usera "yeuopa" zbanowałem za upublicznianie prywatnych wiadomości. Nie za jego poezję, fantastyczne tematy czy nietuzinkowe podejście.

Jeżeli ktoś uważa, że to bład to poproszę o konkretny nick z informacją za który miesiąc życzy sobie upublicznienie jego prywatnych wiadomości
Stary 10.07.2018, 15:01   #26
radiolog

radiolog's Avatar

Miasto: Kraków
Motocykl: CRF1000A
Przebieg: 35000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 6 dni 4 godz 55 min 0
Domyślnie

Wyszedlem z forum bmw, bo tam banują za nic, a posty znikaja bez zadnej adnotacji. Tu mozna wiecej i jest bardziej przejrzyscie, a ze ludzie wysuwaja oskrzenia wobec siebie, to taki urok slowa pisanego i niezrozumienia intencji czy ilnterpretacji
radiolog jest offline  
Stary 10.07.2018, 15:13   #27
madafakinges
Moderator

madafakinges's Avatar

Miasto: Nowy Sącz
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 3 tygodni 1 dzień 4 godz 5 min 41 s
Domyślnie

IMG_20180701_000521.jpg

Życzę wszystkim trzeźwego spojżenia.
Stary 10.07.2018, 15:29   #28
DwaMariany
małż i małżowina

DwaMariany's Avatar

Miasto: ERA
Motocykl: R1200GS adv
DwaMariany jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 6 dni 19 godz 47 min 7 s
Domyślnie

Za upublicznianie prywatnych wiadomości ban się należał. Jak chłop mądry, to ochłonie i wróci. Jak obrażalska primabalerina z niego to trudno.
Stary 10.07.2018, 16:52   #29
Lucky Luke

Lucky Luke's Avatar

Miasto: WE/WLS
Motocykl: RD04 & xr400r
Lucky Luke jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 dzień 8 godz 53 min 32 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał DwaMariany Zobacz post
Za upublicznianie prywatnych wiadomości ban się należał. Jak chłop mądry, to ochłonie i wróci. Jak obrażalska primabalerina z niego to trudno.
Amen.

Lucky Luke jest offline  
Stary 10.07.2018, 16:53   #30
motif
Banned

Motocykl: xt660z, ktm 500exc, nc750x
motif jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 19 godz 22 min 36 s
Domyślnie

to jedyne polskie fiorum jeszcze do jakiego zagladam, nie psujcie go panowie donosiciele. Wystarczy ze mamy takich w urzędach skarbowych i na policji.

Jak ci sie temat nie podoba to go kur#$% nie czytaj i przejdz dalej! jak trudno to zrozumiec?
motif jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania