Wróæ   Africa Twin Forum - POLAND > Podró¿e. Ca³kiem ma³e, ¶rednie i du¿e. > Kwestie ró¿ne, ale podró¿ne.

Kwestie ró¿ne, ale podró¿ne. Jak nic z powy¿szego o podró¿owaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Wygl±d
Stary 31.08.2015, 20:36   #61
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesi±ce 2 tygodni 2 godz 44 min 2 s
Domy¶lnie

Cytat:
Napisa³ Ziarko Zobacz post
A ja powiem tak, fotka odda emocje za mnie:


Ja co prawda s³u¿bowo w wozie z radiem, ale zacz±³em rozumieæ tych wszystkich rowerzystów w ten dzieñ. A ten bawó³ szuka³ panienki dla siebie.
Kurde, -to w naszych lasach ju¿ takie bydlêta biegaj±? Sk±d siê to wziê³o, od kiedy?..
Pier...ê, - do lasu ju¿ nie wje¿d¿am !. Wracam na asfalt..
__________________
-szeroko¶ci, przyczepno¶ci i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline   Odpowied¼ z Cytowaniem
Stary 31.08.2015, 20:44   #62
Emsi
MC. Wcze¶niej Ypsi
 
Emsi's Avatar

Zap³aci³em sk³adkê :)

Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Zabrze
Posty: 1,350
Motocykl: RD07b HRC
Emsi jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesi±ce 6 dni 20 godz 54 min 4 s
Domy¶lnie

Kilka lat temu misiu siê obudzi³ w okolicach Babiej Góry w zimê. Mieli¶my w Zawoi wynajête noclegi na sylwestra, a ¿e stok ³adnie o¶wietlony, to by³ taki zamiar, aby je¼dziæ ile siê da. Grzecznie zapyta³em pani pokojówki, gdzie mniej wiêcej ten nied¼wied¼ - A tutaj go widzieli, ze dwie¶cie metrów od cha³upy.
Hmm, raczej to nie mo¿liwe, ale ju¿ by³y g³upie my¶li, ¿e je¶li wbiegnie na stok, czy dam rady mu uciec na desce

Pó¼niej o pó³nocy ju¿ nikt o futrzastym nie my¶la³.

A co do policji to z 15-17 lat temu te¿ mi kaza³ chuchn±æ... do teraz ¿a³ujê, ¿e siê cebuli nie na¿ar³em, czy czego¶.
Emsi jest offline   Odpowied¼ z Cytowaniem
Stary 31.08.2015, 21:16   #63
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,599
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzieñ 6 dni 13 godz 32 min 10 s
Domy¶lnie

Mauro, a mówi³ le¶niczy, ¿e po lesie nie je¼dzimy?
Ziarko jest offline   Odpowied¼ z Cytowaniem
Stary 01.09.2015, 11:51   #64
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesi±ce 2 tygodni 2 godz 44 min 2 s
Domy¶lnie

-Noooo - co¶ tam kiedy¶ mówi³, ale argumenty mia³ ma³o przekonywuj±ce.. -Twój do mnie przemawia
Choæ z drugiej strony -jako ¿e od zawsze s³abo integrujê siê z ró¿nymi, najczê¶ciej pozbawionymi logicznego uzasadnienia "prawid³ami" i z p³yniêciem w sztucznie wytyczonym nurcie, oraz ¿e mimo podesz³ego wieku ci±gle mnie jeszcze "licho" kusi.. - móg³by¶ ujawniæ gdzie takie bydlêta mo¿na spotkaæ w naturze ? ? Szuterek na zdjêciu wygl±da na "legalny", czêsto uje¿d¿any, iii.. -nawet do¶æ szybki w razie czego...
__________________
-szeroko¶ci, przyczepno¶ci i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline   Odpowied¼ z Cytowaniem
Stary 01.09.2015, 15:06   #65
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,599
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzieñ 6 dni 13 godz 32 min 10 s
Domy¶lnie

Puszcza Notecka. Tak dró¿ka legalna, ma nawet statut DROGA WOJEWÓDZKA nr 133




Miejscami bardziej widowiskowa ni¿ szybka:
Ziarko jest offline   Odpowied¼ z Cytowaniem
Stary 01.09.2015, 17:32   #66
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesi±ce 2 tygodni 2 godz 44 min 2 s
Domy¶lnie

-Dziêki ! No to ju¿ wiem który zak±tek PL zwiedzê sobie nastêpnym razem.. -Legalne polne i le¶ne szuterki o przyzwoitej d³ugo¶ci, sporo wody w pobli¿u, iii.. zajebiste (przyjazne?) byki na wyci±gniêcie rêki... -perfect!! Tam mnie jeszcze nie by³o..
__________________
-szeroko¶ci, przyczepno¶ci i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline   Odpowied¼ z Cytowaniem
Stary 02.09.2015, 00:12   #67
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesi±c 3 tygodni 5 dni 1 godz 1 min 36 s
Domy¶lnie

Pola ³±ki - przygoda nr. 1 - jadê sobie goni±c Wiecznego i Ramba (by³y takie czasy). Za zakrêtem w ¶rodku chuj wie jakiego lasu wypadam za zakrêtu na piochu (mia³em wtedy Anakee II). A tu - para staruszków na spacerze. Do dzi¶ nie wiem sk±d siê wzieli. Waln±³em gmolem w drzewko, które odbi³o w stopê. Miêkkie Givi uratowa³o afrê, a SIDI stopê. Uwaga na to co jest za zakrêtem.

Przygoda dzi¶. 21:45 - wyje¿d¿am z przegl±du. Ruszam normalnie. Mijam kana³ - wyje¿d¿am na zewn±trz, a tu .... Audi Q5 z przyczep± kempingow±. Pan w sweterku w serek postanowi³ zrobiæ wielki ³uk do myjni bêd±cej naprzeciw wyjazdu ze stacji. Nie spodziewa³em siê barana tam kompletnie. Ostre hamowanie przodem i EMZ-etkowe ty³em. Efekt lekko postawi³o mnie na bok co pozwoli³o omin±æ tê bramê. Nie wiem jakim cudem siê nie wywali³em i nie waln±³em w niego (obstawia³em ko³o). Uda³o siê. Niby rusza³em, ale moja Afra by posk³ada³a te plastikowy twór. A baran co na to ? Wyzwa³ mnie od skurwysynów i zagrozi³ ¿e zaraz specjalnie przejedzie... Zd±¿y³em tylko powiedzieæ, ¿e zawraca³ na wyje¼dzie ze stacji...on pos³a³ mi kilogram chujów i to mimo, ¿e manewrem uda³o mi siê nie porysowaæ jego gejowozu. Panowie ze stacji ujêli mnie szczero¶ci±, ¿e lustro by siê przyda³o... Ot niby nic, a mog³o byæ gro¼nie.
__________________
Chromolê Afrykê wolê ...Hobbysta Afrykañski.
jorge jest offline   Odpowied¼ z Cytowaniem
Stary 05.07.2016, 12:53   #68
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesi±ce 2 tygodni 2 godz 44 min 2 s
Domy¶lnie

Ka¿dy kto choæ raz krêci³ siê po Niemczech, pewnie zauwa¿y³ ¿e 99% "moturzystów" stosuje siê do jakiej¶ idiotycznej drogowej "poprawno¶ci politycznej", -i stoj± jak "c..py" w rozmaitych korkach, nie podci±gaj±c pomiêdzy autami nawet o metr, -chocia¿ miejsca jest dosyæ i nie wadzili by tym nikomu!
Mi to trzeba by by³o przeinstalowaæ ca³e DNA, by do czego¶ takiego zmusiæ!..
No i dzisiaj dwóch "cjantów" (stoj±cych na drodze poprzecznej) przyuwa¿y³o moje manewry przed zat³oczonym skrzy¿owaniem, i pewnie na znak aprobaty i uznania zaczêli mi (przyja¼nie?) machaæ koñczynami i dawaæ sygna³y d¼wiêkowe, kiedy obok nich przelatywa³em..
Z racji tej ¿e akurat w³±czy³o siê zielone, pozdrowi³em tylko ch³opaków ³apk± w górze, i kontynuowa³em (bezpieczny!) slalomik, -pozostawiaj±c pewnie zawiedzionych i zdziwionych stró¿ów "poprawno¶ci", tym ¿e nie zatrzyma³em siê na pogawêdkê..
Pytanie do zorientowanych.. -czy maj± oni rzeczywi¶cie jaki¶ taryfikator za taki przelot pomiêdzy puszkami, czy to tylko element tresury, kodowanej równie¿ na "szkó³kach" jazdy?..
Bekn±³ ju¿ kto¶ za takie co¶ gdzie¶ poza PL?
__________________
-szeroko¶ci, przyczepno¶ci i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline   Odpowied¼ z Cytowaniem
Stary 05.07.2016, 13:19   #69
next22


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Polichno
Posty: 835
Motocykl: TA
next22 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesi±ce 1 tydzieñ 4 dni 1 godz 26 min 34 s
Domy¶lnie

Nie widzia³em u Niemców ale we Wiedniu to motonici nawet nie zwalniaj± w korku
Puszki ustawiaj± siê ¿e miêdzy pasami zostaje luka

Pawe³.
next22 jest offline   Odpowied¼ z Cytowaniem
Stary 05.07.2016, 13:29   #70
tomaszg


Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 52
Motocykl: EXC 450 ; XR 400; DL1000
tomaszg jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzieñ 4 dni 16 godz 24 min 18 s
Domy¶lnie

Cytat:
Napisa³ motoMAUROxrv Zobacz post
Ka¿dy kto choæ raz krêci³ siê po Niemczech, pewnie zauwa¿y³ ¿e 99% "moturzystów" stosuje siê do jakiej¶ idiotycznej drogowej "poprawno¶ci politycznej", -i stoj± jak "c..py" w rozmaitych korkach, nie podci±gaj±c pomiêdzy autami nawet o metr, -chocia¿ miejsca jest dosyæ i nie wadzili by tym nikomu!
to samo zauwa¿y³em w kolejkach na promy - stoj± razem z puszkami a promy robi± kilka kursów na pusto je¶li chodzi o miejsca na moto
tomaszg jest offline   Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest W³.

Skocz do forum

Podobne w±tki
W±tek Autor w±tku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jura, czyli ,,mêskie przygody". Kristos Polska 6 01.02.2011 22:37
"Helpfl Staf", czyli technologia rejli w s³u¿bie Lejdis ucek Lejdis 25 15.09.2010 20:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.