Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > KTM

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21.12.2014, 17:53   #2301
QrczaQ
 
QrczaQ's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Sexu i biznesu
Posty: 1,563
Motocykl: CRF1000, R80G/S PD, DR650SE
QrczaQ jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 3 godz 3 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
raczej wynika z tego, że tej afryki to chyba nie będzie
Podobno Sierpien 2015
__________________
__
Golodupiec bez Afryki
QrczaQ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.12.2014, 18:23   #2302
DRAGON76
 
DRAGON76's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Posty: 78
DRAGON76 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 1 godz 53 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Misza Zobacz post
Jedna rzecz to to, że gościu ze zrobił 100 000km w 3 dni. Druga, że nie przeszkadza mu chyba wymiana silnika przy 40 000km. Trzecia, że jeden motór zapierdala ale krótko inny wolniej ale niezniszczalny. I tych spraw se można wymieniać. Ani mnie to ziębi ani grzeje czy się 1190 rozlatuje, czy GS 1200 lata na kole po szuterkach. Tak jak ktoś pisał 95% kupujących kupuje je tylko i wyłącznie żeby je posiadać. Są kurwa maczo. Wkurwia mnie za to, że ten świat debilnieje i pedaleje. Dzisiaj se nie można załadować lawety jak się chce na druga lawete, nie można rozbić namiotu na jedną noc w jakims lasku. Nawet Dakar zrobił się hotelowy. Pedały wszędzie, cioty. Lumberseksualiści!!! Słyszeliście o tym? To jest właśnie w jednym określeniu przedstawiony cały problem tego świata. Ludzie się robią na twardzieli a ogniska nie potrafiliby rozpalić nie mówiąc o odpaleniu piły. Widac takich coraz częściej, broda, kraciata flanela, dżiny i fruzyra za 300zeta... Wszystko lui witą, zajebali mi stylówe chociaż ja się ubierałem w Jula Po ch komu 150 koni w 1190? Przecież te 100 które było w 990 to był nadmiar. 150koni tylko robi problemy.

Edit... Nie moje problemy
Mam starą poczciwą RD 04 i jestem z niej dumny ! A za ten tekst na górze masz flaszke !
__________________
SALUTO !
DRAGON76 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.12.2014, 18:40   #2303
Lepi


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 5,594
Motocykl: 690 Enduro
Lepi jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 7 godz 11 min 12 s
Domyślnie

Nie jestem pewien, czy umijetnosc odpalenia pily jest wyznacznikiem meskosci.
Zreszta niedlugo beda tylko elektryczne wiec co wtedy?
__________________
"A jeśli nie znajde w swej głowie rozumu to paszport odnajde w szufladzie..."
Lepi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.12.2014, 19:11   #2304
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,386
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 7 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Misza Zobacz post
Jedna rzecz to to, że gościu ze zrobił 100 000km w 3 dni. Druga, że nie przeszkadza mu chyba wymiana silnika przy 40 000km. Trzecia, że jeden motór zapierdala ale krótko inny wolniej ale niezniszczalny. I tych spraw se można wymieniać. Ani mnie to ziębi ani grzeje czy się 1190 rozlatuje, czy GS 1200 lata na kole po szuterkach. Tak jak ktoś pisał 95% kupujących kupuje je tylko i wyłącznie żeby je posiadać. Są kurwa maczo. Wkurwia mnie za to, że ten świat debilnieje i pedaleje. Dzisiaj se nie można załadować lawety jak się chce na druga lawete, nie można rozbić namiotu na jedną noc w jakims lasku. Nawet Dakar zrobił się hotelowy. Pedały wszędzie, cioty. Lumberseksualiści!!! Słyszeliście o tym? To jest właśnie w jednym określeniu przedstawiony cały problem tego świata. Ludzie się robią na twardzieli a ogniska nie potrafiliby rozpalić nie mówiąc o odpaleniu piły. Widac takich coraz częściej, broda, kraciata flanela, dżiny i fruzyra za 300zeta... Wszystko lui witą, zajebali mi stylówe chociaż ja się ubierałem w Jula Po ch komu 150 koni w 1190? Przecież te 100 które było w 990 to był nadmiar. 150koni tylko robi problemy.

Edit... Nie moje problemy

aleś chłopie pojechał, w końcu ktoś prawdę napisał o obecnej rzeczywistości. a co tam piła spalinowa... wyłącz prąd na m-c to będzie koniec świata bo w google nie przeczytają co teraz robić

Ostatnio edytowane przez mdxmd : 21.12.2014 o 19:28
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.12.2014, 19:27   #2305
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 1 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lepi Zobacz post
Adventure to nie przypadkiem robocza nazwa nowej afry?
Tak Lepi, to ma być Adventure czyli w moim rozumieniu niezawodny, prosty,niewysilony motor do łazęgi(tak łazęgi, bo to dla mnie oznacza Adventure) który nie potrzebuje wielu koni, ale jest niezniszczalny.
Do sportu motory niech robi KTM ,ja oczekuję od motoru tego co pokazano w drugim filmie reklamowym.




Popatrz na ludzi i ich motocykle , to jest Prawdziwa Przygoda.
Hotele i 300km/h pozostawimy Myczkowi :-))

Ostatnio edytowane przez puszek : 21.12.2014 o 19:32
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.12.2014, 19:36   #2306
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 1 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lepi Zobacz post
Nie jestem pewien, czy umijetnosc odpalenia pily jest wyznacznikiem meskosci.
Zreszta niedlugo beda tylko elektryczne wiec co wtedy?
Chcesz powiedzieć ,że męski jest ten co zapier..la 300km/h po ulicach ?
I łamie sie czy ginie od czasu do czasu...Och jaki męski trup.
Wolę poleżeć i pogapić się w gwiazdy gdzieś na południu Maroka czy na Podlasiu lub Ukrainie..
Takie moje Advenczer, Tru Adventure
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.12.2014, 19:37   #2307
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,386
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 7 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
W KTM-ach wymieniają silniki a w GS-ach wodniakach wymieniają skrzynie i nic tego nie odwróci . My możemy jedynie pozostać przy swoich upodobaniach jeżdżąc na naszych legendach i mieć wyjebane na podające sprzęty .
Ci co wydali 85 kawałków i rozleciała im się skrzynia przy 20 tys. km nigdy nie powoedzą że kupili padakę i tego żałują . Czytałem na jakieś włoskiej stronie że w Niemczech chcą zrobić pozew zbiorowy przeciwko bmw z tego powodu .
skrzynie wymieniają bo nie ma innego wyjścia, w BMW nie można teraz wymienić jednego trybu np. 2-biegu, bo w ETK skrzynia jest tylko jako całość !!! także do końca gwarancji a później lepiej gonić sprzęta....
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.12.2014, 20:23   #2308
QrczaQ
 
QrczaQ's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Sexu i biznesu
Posty: 1,563
Motocykl: CRF1000, R80G/S PD, DR650SE
QrczaQ jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 3 godz 3 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
skrzynie wymieniają bo nie ma innego wyjścia, w BMW nie można teraz wymienić jednego trybu np. 2-biegu, bo w ETK skrzynia jest tylko jako całość !!! także do końca gwarancji a później lepiej gonić sprzęta....
Chyba cywilizacja zabrnela za daleko a raczej za szybko. Duzo, tanie, goovno
__________________
__
Golodupiec bez Afryki
QrczaQ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.12.2014, 20:38   #2309
Misza
22.10.2006, DTN :)
 
Misza's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kąty Wrocławskie
Posty: 3,778
Motocykl: RD07
Przebieg: IIszlif
Galeria: Zdjęcia
Misza jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 3 tygodni 2 dni 15 godz 44 min 51 s
Domyślnie

Lepi: umiejetność odpalenia piły spalinowej nie jest wyznacznikiem męskości ale pewnym atrybutem drwala na pewno moda moda moda. Jest moda na adwenczur, coraz więcej pseudo dual sportów jeździ po ulicach, jest moda na 4x4 pełno wypasionych Patroli na 35 cali jeździ co to nigdy terenu nie widziały. Takie aktualne gówno, marketing nie podparty faktami. Nie mam nic przeciwko marketingowi bo sam używam pewnych chwytów w robocie ale nic nie jest z palca wyssane.
__________________
Real adventure starts where road ends...

-AT RD07 Big Bore 'Troll Bagnisty, ziejący ogniem z regulatora Diabeł Pustynny'


http://www.youtube.com/user/Miszapoland
Misza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.12.2014, 20:41   #2310
ex1
 
ex1's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Szczecin
Posty: 2,969
Motocykl: CRF1100
ex1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 5 godz 27 min 57 s
Domyślnie

oj panowie chyba nieco zaleciało stęchlizną hehe Chyba zawsze tak jest że nowe jest wrogiem starego, pewnie nasi ojcowie słysząc o Afrykach czy Xtezetach też narzekali że ich nie ruskie lepsze bo młotkiem się naprawi, a taka Afryka ma psujące się pompy czy regulatory... a do tego trzeba mieć już łeb... i młotkiem się.nie da..
Rodzicie i dziadkowie krzyczeli na widok młodzieży z Jarocina, nie rozumieli potrzeby komputerów czy telefonów komórkowych.. na co komu telefon na szyi, kto będzie do niego dzwonił... skoro ma w domu jeden dla wszystkich... i są jeszcze budki...
Świat się zmienia a my razem z nim .... Czynny czy bierny opór nic nam nie da, wiem to choć.nie ukrywam, sam też jestem chyba bardziej z wami niż bardziej z nimi Dlatego łapię chwile ulotne jak ulotka...Śpię w krzakach, kąpie się błocie, stale uprawiam naciąganie prawa. Trudno... taki mamy klimat! Nie mam co prawda Afry, ale Mój Kat jest mniej chyba skomplikowany niż ona... Łączę się z wami w bólu...
__________________
Super Lekkie Enduro (950 SE), do tego ROGAL i już jest fajnie..
ex1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dlaczego lubie moją HONDĘ? puszek Inne tematy 175 14.08.2014 15:59
Dlaczego lubię BMW, KTMa, Triumpha Orzep Inne - dyskusja ogólna 125 23.08.2013 20:28
Dlaczego lubie Africa Twin? sambor1965 Inne tematy 70 18.12.2009 23:45


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.