Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Polska

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 08.09.2019, 19:32   #1
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 35 min 21 s
Domyślnie Dziczyzna na Podlasiu czyli mirkoslawski u Mygosi ;)

Moje życie ostatnio ma takie zwroty akcji, że jeszcze kilka lat temu nawet nie przyszło by mi do głowy, że takie zmiany sobie "zafunduję". Zawodowo. Co oczywiście ma wpływ na wszystko inne.
Co tu dużo mówić - ostatnio nie jest lekko i łatwo.
Postanowiłem więc zrobić coś, co mnie postawi na nogi - psychicznie Wprosiłem się do Mygosi, która nawet na chwilę nie dała odczuć, że się wprosiłem - miałem poczucie długo wyglądanego Gościa Choć potem była trasa z piachami...Małgonia - czyżby to słodka zemsta?

Podlasie to dla mnie zawsze miejsce wspaniałe, magiczne.

Krótki opis, jak to się zaczęło i jak (szybko niestety) skończyło.

Piątek.
Chciałem jak najszybciej wyjechać, więc pobudka o 6.00 a o 6.40 już spakowany siedziałem na moto. Dziczyzna była gotowa
Wiedziałem, że jadę na Podlasie ale nie miałem pojęcia, co dalej - i takie wyjazdy najbardziej lubię.
Nie miałem trasy ułożonej - jechałem do Mygosi przez Lublin (taki miałem kaprys -wiem, że to nie po drodze ) i milion różnych dziwnych miejsc i dróżek, pól i lasów - po prawie 700 km byłem na miejscu, czyli koło 17.00
Gubiłem się co chwila, w większości specjalnie - ale do Małgoni trafić nie jest prosto
W ostatnim przed celem sklepiku kupiłem coś na dobre wejście czyli 2 piwa, ćwiartkę żubrówki a dla Małgoni półwytrawne AFRYKAŃSKIE
To wszystko + słoninka + bimberek 95% i wieczór szybko się dla mnie skończył Ale zanim porwał mnie pijany Morfeusz, słyszałem wilki! Jak się okazało, tej nocy zjadły cielaka koło Bielska Podlaskiego Ja, bohater po alko - nie bałem się w ogóle! Wtedy...
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20190906_145957.jpg (1.02 MB, 40 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_20190907_130126.jpg (1.09 MB, 40 wyświetleń)
Typ pliku: jpg P9060473.jpg (1.05 MB, 41 wyświetleń)
Typ pliku: jpg P9060497.jpg (1.01 MB, 40 wyświetleń)
Typ pliku: jpg P9060512.jpg (787.7 KB, 36 wyświetleń)
Typ pliku: jpg P9060513.jpg (1.02 MB, 36 wyświetleń)
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.