Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 01.07.2012, 15:09   #1
Dariusz Godawa OP
 
Dariusz Godawa OP's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Yaounde/Cameroun/Afrique
Posty: 166
Motocykl: AT Rd07a
Przebieg: 27000
Galeria: Zdjęcia
Dariusz Godawa OP jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 43 min 45 s
Domyślnie Kamerun Zaprasza !

Witam, Mam na imię Darek, jestem dominikaninem, od 1993 roku w Kamerunie. Obecnie mam do dyspozycji dwa KLR 650, które tu przyjechały na kołach, czyli są przystosowane na Afrykę

Zapraszam na wakacje !
Dolecieć można samolotem, najtaniej w dwie strony Royal Air Maroc za ok 3000 pln. I pojeździć po Kamerunie na KLR650.
U mnie spanie i wyzywienie spartańskie na free. Można robić ode mnie wypady parodniowe w różne zakątki kraju. A jest co zwiedzać. Mówią, że Kamerun to Afryka w miniaturze, wiec zamiast łykać dziesiątki tysiący kilometrów, można zrobić zaledwie 2-4 tysiące i zobaczć wszystko: ocean, lasy równikowe w których żyją pigmeje, sawannę, góry wyższe od polskich ( Mont Cameroun i Masyw Adamowa), aż po saharę na północy kraju, jak i kilka parków narodowych z liczącym ok 1000 słoni parkiem WAZA.
kontakt na darek@misja-kamerun.pl
pozdrawiam z Yaounde
darek




























/zdjęcia z obładowanym klr650 zrobione przez Sławka/

Ostatnio edytowane przez Dariusz Godawa OP : 01.07.2012 o 15:14
Dariusz Godawa OP jest offline  
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poczatek konca misji Kamerun?... zipo Inne tematy 25 22.03.2014 14:01
Imprezka z cyklu felkowski zaprasza felkowski Imprezy forum AT i zloty ogólne 5 15.09.2009 19:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.